• 55 54:18
    8:3
    (Jahodová)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Dobruška 8:3
branky: 3. Petra Ondráčková, 4. Pavla Brysonová, 9. Tereza Lengálová, 30. Tereza Lengálová, 40. Eliška Štěpančíková, 46. Pavla Brysonová, 52. Tereza Lengálová, 55. Petra Ondráčková - 33. Markéta Zeisková, 38. Vanesa Bašová, 42. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Roman Grabovský - Petr Kadlec; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Ivana Hradečná 9 - Dominika Flídrová 14; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Hály: Ikdyž výsledek vypadá jednoznačně, nebyl to vůbec jednoduchý zápas. Nakonec se nám ale zápas podařilo dotáhnout do vítězného konce i přes menší počet hráček než jsme zvyklí. Soupeřům děkujeme za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Černého 2/2:Je to škoda, protože i když nás trápí marodka jak v londýnském Arsenalu, tak jsme nějaké body mohly vézt domů, protože domácí byly rozhodně k poražení a pouze trestaly nabídnuté šance. Díky za zápas a přeji hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Černého 1/2: Dnešní zápas byl spíše boj než florbalová podívaná. Utekl nám začátek zápasu a domácí se aktivitou dostaly do vedení, nicméně si myslím že do třetí třetiny jsme i v tom mumraji na hřišti byly bojovnější, ale na naše branky se klasicky příšerně nadřem, a lacinýma chybama jsme dovolily soupeřům držet brankový náskok, který v závěru ještě navýšily.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: domácí 6, hosté 5. Celkem 22:12 z pohledu domácích.
59:25 Střela domácích kterou vyslala Jahodová nenadělá brankářce žádné vrásky.
58:50 Domácí mají konec zápasu pod svou kontrolou.
58:15 Hosté se nevzdávají a další střelou prověřují pozornost Hradečné.
54:19 Domácí kapitánka Ondráčková předvedla své florbalové umění v plné kráse. Míček si navedla na střed hřiště a nechytatelnou střelou zvyšuje vedení na rozdíl pěti branek.
54:18 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 8:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #3 Klára Jahodová (8:3)
52:00 Hosté to i za nepříznivého stavu nevzdávají a snaží se dostat do střelecké pozice.
51:09 Manová, Baranová. Tahle spolupráce nese další ovoce. FbC Aligators zvyšují své vedení na 7:3.
51:08 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 7:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #14 Pavla Brysonová (7:3)
48:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:00 Dnešní zápas v Rousínově sleduje 30 diváků. Děkujeme!
46:00 Hradečná předvedla další ze svých povedených zákroků.
45:45 Oku lahodící akci předvedly domácí hráčky. Baranová dobře přečetla náběh Manové, která zakončuje do téměř prázdné branky.
45:44 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 6:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #14 Pavla Brysonová, asistoval #16 Tereza Lengálová (6:3)
42:30 Hosté jakoby vstoupili do třetí třetiny s větší chutí, což se podepisuje na snížení stavu skóre.
41:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:36 Před brankou se nejlépe zorientovala Bašová. Svou přízemní střelou překonala Hradečnou.
41:35 GÓL FBC Dobruška! 5:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #44 Adéla Vávrová (5:3)
41:00 Třetí třetina začala ve vysokém tempu.
40:01 Míčku se po úvodním buly zmocňují hosté.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: domácí 9, hosté 4.
39:56 Těsně před koncem druhé třetiny se domácím podařilo navýšit své vedení. Štěpančíková střelou z poloviny hřiště překonala brankářku.
39:55 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 5:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #8 Eliška Štěpančíková, asistoval #9 Monika Jahodová (5:2)
37:01 Tentokráte se hosté nemílí. Bašová nedala brankářce žádnou šanci.
37:00 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #16 Markéta Zeisková (4:2)
35:25 Útočná akce hostí ztroskotala na připravené obraně domácích.
34:15 Střela domácí Jahodové K. končí pouze v boční síťce branky.
34:00 Dobrá šance hostí. Bašová napřáhla na polovině hřiště. Hradečná se štěstím míček vytěsnila mimo tři tyče.
33:46 Pohledná akce domácích se zastavila na připravené obraně hostů.
33:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:46 Na tuhle ránu nedokázala Hračená včas reagovat. Hosté snižují stav utkání na 4:1.
32:45 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Markéta Zeisková, asistoval #14 Vanesa Bašová (4:1)
31:25 Střelu domácí Jahodové M. dokázala brankářka vytěsnit mimo branku.
31:17 Domácí Hradečná vytáhla další ze svých dobrých zákroků.
30:25 Další šance domácích. V samostatném úniku se ocitla Jahodová (K nebo M), svou šanci zakončila střelou, která končí mimo branku.
29:26 Baranová se štěstím dokázala propasírovat míček přes brankářku.
29:25 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:0
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #25 Veronika Martincová (4:0)
26:28 Hostům se přesilová hra příliš nevyvedla. Domácí zvládly oslabení na jedničku.
26:27 Domácí hrají v plném počtu.
25:00 Domácí Hradečná si akrobatickým zákrokem drží čisté konto.
24:28 Nastolené tempo vyústilo k prvnímu vyloučení dnešního utkání.
22:45 Obě družstva přidávají na obrátkách.
22:15 I domácí jsou při chuti. Slezáková svou střelou ze střední vzdálenosti jen o kousek mijí branku.
21:52 Další šance hostů. Tentokrát úspěšně zasahovala Hradečná.
21:30 První střelecký pokus hostů v druhé části zápasu končí mimo branku.
21:00 Hosté se na začátku druhé třetiny prezentují kombinační hrou, která ovšem naráží na pevnou obranu domácích.
20:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
20:00 Počet střel v první třetině: domácí 7, hosté 3.
19:50 Poslední minuta první třetiny nám obraz hry příliš nezměnila.
18:30 Tempo se ze strany obou celků zmenšuje.
15:10 Nebezpečná střela domácích, kterou vyslala Ondráčková se zapíše pouze do statistik. Míček mijí branku.
13:10 Další střela hostí. Tentokrát ale Hradečná zasahovat nemusela.
12:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:40 Domácí Buráňová vyslala jedovatou střelu která jen o kousek mijí branku.
10:15 Hosté se také hlásí ke slovu. Tvrdou střelu ze střední vzdálenosti Hradečná chytá.
09:30 Halasová (FbC Aligators) napřáhla ke střele z poloviny hřiště. Brankářka s přehledem chytá.
08:42 Máme tu další branku. Baranová (FbC Aligators) se prosazuje po otočce na středu hřiště. Střele předcházela dobrá přihrávka Halasové.
08:41 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 3:0
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #5 Marie Halasová (3:0)
05:15 První výpad hostí v podobě samostatného úniku neměl šťastný konec. Střelu si brankářka Hradečná dobře pokryla.
04:20 Další střela domácích. Neměla dostatečnou razanci a nenadělala brankářce mnoho starostí.
04:00 Domácí pokračují v nastoleném tempu.
03:17 Hosté dostávají další ránu v podobě druhého rychlého gólu. Svoji šanci Manová dobře vyhodnotila a nechytatelnou střelou nedala brankářce žádnou šanci.
03:16 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:0
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #14 Pavla Brysonová, asistoval #25 Veronika Martincová (2:0)
02:42 Ondráčková se dobře zorientovala v předbrankovém prostoru a dává první gól zápasu.
02:41 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:0
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #9 Monika Jahodová (1:0)
01:30 Po úvodním nátlaku se hra přesouvá na polovinu domácích.
01:00 Domácí hráčky se smysluplnou a ofenzivní hrou snaží prolomit obranu hostů.
00:15 Bezprostředně po úvodním hvizdu tu máme první gólovou šanci. Domácí Manová nepřekvapila hostující brankářku při samostatném úniku.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u dalšího kola 1. ligy žen, skupina východ. Dnes se spolu utkají domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators s FBC Dobruška. Ucelený co nejpřesnější zážitek se Vám budeme snažit přiblížit pomocí tohoto psaného online přenosu. Odkaz na videopřenos mžete nalézt na našich internetových stránkách.