59
  • 59 58:57
    Bulldogs

Florbal Vsetín - itelligence Bulldogs Brno 2:1
branky: 11. Tereza Goláňová, 53. Sára Seevaldová - 46. Aneta Koláčková; rozhodčí: Zdeněk Mareček - Petr Ručka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Kateřina Šimková 40 - Markéta Hošek Marková 23; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnešní vyrovnané utkání, které se rozhodovalo až v závěru se nakonec štěstí přiklonilo na naší stranu. Výborně nám zachytala brankářka a zapracovala obrana. Děkuju týmu za výborný výkon a zasloužené tři body. Soupeři šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostů: V 1.třetině byl Vsetín lepší. Ve druhé a třetí třetině jsme převzali otěže zápasu, ale dostali jsme lekci z produktivity. V zápase jsme navíc neproměnily dva najezdy a přesilovku 5na3. Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře.
59:59 Je to tam!! Vsetínské hráčky to dokázaly!
59:35 20 vteřin!
58:58 Minuta do konce to bude ještě drama.
58:57 Timeout itelligence Bulldogs Brno
58:02 Nádherná střela Urbáškové do masky hostující brankářky.
57:00 Střela hráček bulldogs končí vysokonad. A z další šance opět fantastický zákrok Šimkové.
55:34 Šobáňová ve 100% šanci nedokázala trefit. To je obrovská škoda.
55:01 Domácí brankářka dnes neuvěřitelně drží svůj tým! Bezpochyby nejlepší hráčka zápasu.
52:39 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #2 Barbora Maštalířová (2:1)
51:25 Další skvělé oslabení v podání vsetínských hráček.
50:26 Odpal Urbáškové končí na střešní konstrukci haly.
50:08 Domácí hráčky skvěle brání.
49:25 Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil #27 Aneta Koláčková.
47:15 Vsetínské hráčky po obdržené brance zvýšily aktivitu.
45:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #23 Yvona Dostálová (1:1)
43:44 Hnátková zkouší od mantinelu hostující brankářka je připravena.
40:20 Další skvělý zákrok Šimkové zkraje třetiny.
39:59 Po bezbrankové druhé třetině. Budou domácí hráčky hájit jednobrankové vedení.
38:45 Výborný blok Seevaldové, následně si vybojovala šanci, ale byla faulována.
37:03 Standartní situace z rohu hráček z Brna končí střelou úplně mimo.
34:30 Fantastický zákrak Šimkové. Domácí brankářka nyní předvedla serii parádních zákroků a drží svůj tým.
32:57 Sedláčková další skvělá šance. To smrdí gólem!
32:32 Maštalířová zkusila z výkruhu těsně mimo.
30:24 Seevaldovová znovu zkouší střílet, ale střela ji sjela. Přihrávka v další podobné šanci by byla lepší volba.
28:15 Špatné střídání domácích, naštěstí hostující hráčka přestřeluje.
27:05 Výborný press Sedláčkové přináší ovoce a vsetínské hráčky jsou nyní na míčku.
24:26 Hra se přelévá ze strany na stranu. Na míčku hráčky Bulldogs.
22:32 Hostují hráčky nyní tlačí více než v přesilovce.
21:40 Skvělé oslabení!!
20:34 Pokračuje oslabení 3na5. Domácí hráčky zatím skvěle braní.
19:40 Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil #8 Michaela Žáková.
17:20 Střela Urbáškové z první. Hostující brankářka se blýskla dalším skvělým zákrokem.
16:41 Zblokovaná střela Žákové.
14:25 Hra bez vážnější šance na míčku hráčky Bulldogs
11:56 Sedláčková tváří tvář brankářce. Došlo k nešťastnému střetu a hostující brankářka je omráčená.
10:22 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #25 Kateřina Sedláčková (1:0)
10:22 Nádherná kombinace domácích Sedláčková z poza brány na Góláňovou a ta se nemýlí!! Zasloužená branka pro vsetínské hráčky.
07:18 Urbášková měla nyní dvě šance ani jednu ovšem nedokázala proměnit. Vsetínské hráčky mají stále více ze hry.
06:40 Šobáňová vyslána do samostatného úniku, bohužel se jí nepodařilo přihravku zpracovat..
05:40 Maštalířová těsně vedle.
04:10 Martinková tyč!
03:01 Žáková nastřeluje horní tyč. První vážná šance Bulldogs.
01:49 Vsetínské hráčky začaly velice dobře. První formace Vsetína si nyní vytvořila další slibnou šanci.
00:30 Krásná střela Seevaldové a první zákrok brněnské brankářky.
00:01 Úvodní buly pro Vsetín.