• 59 58:39
    7:2
    ()

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:2
branky: 8. Robert Košir, 32. Milan Garčar, 34. Jan Krejča, 41. Robert Košir, 52. Michal Kareš, 56. Milan Garčar, 59. Robert Košir - 26. Lukáš Hájek, 57. Jakub Hubálek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Lukáš Souček 12; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Radka Skaličky: Dneska jsme po dlouhé době předvedli výkon, který snese přísnější měřítko. Musíme i dále v tréninku pracovat na 120 % a tento výkon zopakovat i v dalších zápasech. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Pavla Bruse: Dneska hodně podrážděné utkání. Gólman soupeře zachytal. Některých věcí je mi líto.
60:00 Střely ve třetí třetině- Sparta 5: Vítkovice 6 Střely celkem- 19 Sparta. 17 Vítkovice
59:41 Hráč číslo 22 ze Sparty už po třetí nedokázal poslat míček přes obránce do prázdné brány Vítkovic.
58:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir bez asistence (7:2)
58:39 Robert Košir vstřelil ukradený míček do prázdné brány.
57:05 Sparta se už poněkolikáté snaží odrazit míček z náhozu do prázdné brány Vítkovic.
56:53 Vítkovice jdou znovu hrát v šesti.
56:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #31 Josef Rýpar (6:2)
55:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #14 Marek Zouzal (6:1)
55:05 Kapitán týmu Milan Garčar vstřelil gól při přesilovce.
53:47 Rozhodčí vyloučil Lukáše Hájka Za bránění ve hře Luku Časarovi, který jel na prázdnou bránu.
52:20 Hosté to zkouší v šesti.
51:59 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #90 Luka Časar (5:1)
51:59 Po náhozu Jana Marvánka se míček odrazil na Luku Časara, který asistoval při gólu Michala Kareše
51:03 Po menším zvratu ve hře ve prospěch Sparty se vše vrací zpět pod nátlak Vítkovic.
50:50 Po menši pauze kvůli zranění brankáře Beneše se Sparta dostává pod nátlak.
49:19 I když Vítkovice mají míček dělá jim problém dostat se za půlku.
47:40 Ze střídavých beaků Sparta málem vstřelila gól ale kvůli dobrému zákroku brankáře Součka gól nepadl.
46:32 Už několik minut je na branku Sparty vyvíjen nátlak, ze kterého ale nic nevzešlo.
45:26 Nebezpečnou střelu z levého mantinelu, která vypálil Tomáš Sladký.
43:30 Sparta málem vstřelila gól po chybné rozehrávce Martina Nehery.
42:14 Sparta vyvíjí tlak na Vítkovice s Lukou Časarem v popředí.
40:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #24 Jan Marvánek (4:1)
40:52 Úvodní gól ve této třetině vstřelil Robert Košir kdy zasáhl hopsavý míček před brankou Vítkovic.
40:02 Závěrečnou buly vyhrála Sparta s výpomocí Luky Časara.
40:00 O přestávce se znovu můžeme těšit z elévek a jejich přátelských utkání.
40:00 Střely druhé třetiny- Sparta 6: Vítkovice 6
39:59 Poslední pokus o gól byl vystřelen z půlky hřiště.
39:02 Vypadá to, že se sparta snaží dohrát zbytek třetiny v klidu a neinkasovat.
38:21 I přes neustálý nátlak Vítkovic na Spartu dokážou sparťané střídat.
37:22 Nebezpečná situace vznikla ze standartky Vítkovic ve středu hřiště.
36:24 I přes vyrovnané počty hráčů na hřišti je vyvinutý nátlak na vedoucí Spartu.
34:59 Vítkovice už delší dobu utlačují Sparťany před jejich brankou.
34:11 Již podruhé v tomto zápase se hraje 4 na 4
33:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #88 Jan Krejča, asistoval #14 Marek Zouzal (3:1)
33:57 Honza Krejča vstřelil gól s nahrávkou Marka Zouzala.
33:37 Marek Veselý Promáchl před nahrávkou Lukáše Ujhely
31:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #44 Ondřej Svatoš (2:1)
31:34 Během přesilovky si sparta vytvořila Několik šancí a nakonec proměnila souhrou Ondřeje Svatoše a střílejícího kapitána M. Garčara
29:52 Velká šance zanikla sjetím míčku z hokejky střílejícího Ladislava Góly.
29:03 Vítkovice se již delší dobu pohybují před brankou Sparty, ale bez větších šancí.
27:53 Velká šance Vítkovic byla zažehnána blokováním Jiřího Besty Robertem Koširem
26:58 Poklidně před svou brankou hrají Vítkovice bez sebemenších chyb.
25:52 Standartka byla rozehrána ve středu pole po faulu na Marka Košča
25:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek bez asistence (1:1)
25:24 Vyrovnávací branku vstřelil Lukáš Hájek Do branky Sparty.
21:51 Po menši roztržce byli vyloučeni na 2 min Matěj Pruner za bránění ve hře a Tomáš Sladký za držení.
20:01 Úvodní buly vyhrál Ondřej Svatoš ve prospěch Sparty.
20:00 O přestávce uvidíme mini zápas elévek Sparty proti Mocným tuleňům Podbořany.
20:00 Střely první třetiny- Sparta 8 : Vítkovice 5
19:59 Martin Beneš chytil nevídanou střelu od pravého mantinelu 1 vteřinu před koncem.
19:09 Míček pouze těsně minul bránu po náhozu Ondřeje Firdy.
17:32 I přes oslabení Sparty Si Matěj Pruner dokázal vybojovat šanci, ze které nakonec nic nevzešlo.
15:28 V důsledku důrazu okolo braky byl vyloučen Daniel Kalaš na 2 minuty po sekání.
14:53 Vysoká hůl byla zahrána od Vítkovic ve velkém brankovišti po šanci vybojované Lukou Časarem po vracečce s Ondřejem Svatošem.
12:23 Branka sparty se od 11. minuty ocitá pod nátlakem Vítkovického útoku který přetrvává do teď.
10:46 Šance Vítkovic vznikla stejně rychle jak zanikla a sice prudkou nahrávkou od Jan Jastřembského na Martina Neheru, který chybně zpracoval a odrazil míček za mantinel.
07:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (1:0)
07:55 Robert Košir vstřelil 1. branku zapasu kvůli chybě kapitána Vítkovic Tomáše Slavného po které se několikrát odražený míček dostal až k již zmiňovanému Robertu Koširovi který nakonec vstřelil míček do prázdné brány
06:00 Branka Vítkovic se ocitla pod nátlakem po svižné přihrávce Marka Zouzala na Daniela Kaláše.
04:26 Nebezpečná situace nastala před brankou Vítkovic při které Luka Časar vybojoval míček a následně se snažil přihrát na Ondřeje Svatoše což se mu nepovedlo.
04:02 Nebezpečnou střelu z pravého mantinelu vyslal Martin Nehera na branku Sparty.
02:04 Nebezpečný boj o míček na středu hřiště zahájil Matěj Pruner když Adamu Delongovi vypíchl míček.
00:01 Úvodní buly vyhrál Ondřej Firda ve prospěch Vítkovic.