5:4
    Jan KOUREK
    (Ďopan)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Sokol Pardubice 5:4
branky: 15. Dominik Eichner, 23. Jakub Mendrek, 30. Matyáš Šindler, 45. Jakub Mendrek, 54. Jakub Mendrek - 12. Martin Zozuĺák, 20. Ivo Teichman, 51. Martin Zozuĺák, 58. Jan Kourek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Štěpán Laja 10 - Jakub Levínský 14; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí pana Ladislava Štancla: Z naší strany dnes bojovný výkon, kterému však chyběla větší efektivita v zakončení. K nasazení a koncentraci musíme ještě přidat větší kreativitu v přípravě gólových příležitostí. Dnes vyhrál šťastnější tým, který udělal méně chyb. Vše však stále máme ve svých rukách a soustředíme se na další zápasy.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Michala Trunkáta: Na začátku utkání jsme si nechali dát zbytečnou branku a nakonec první třetina patřila soupeři. Ve druhé třetině jsme podali koncentrovaný výkon a obraz hry se měnil v náš prospěch. Ve třetí třetině jsme opět po individuálních chybách dvakrát hostům dovolili snížit na jednobrankový rozdíl. Bereme důležité tři body a čekají nás ještě dvě důležitá utkání. Děkujeme soupeřům.
60:00 Střely 3. třetiny: 8 - 4
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:37 Laja teď střelu se štěstím chytá.
57:52 GÓL Sokol Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #84 Marek Ďopan (5:4)
57:03 Pardubice to zkouší v šesti.
56:57 Timeout Sokol Pardubice
55:32 FBC ustálo dvě ohrožující rozehrávky Pardubic kousek od své brány a nyní čelí tlaku svých protihráčů.
54:28 Ostrava uklidnila hru.
53:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #69 Šimon Kuczera (5:3)
53:07 Eichner zakončil nebezpečně z voleje, ale trefil pouze Levínského.
52:07 Nepřesná přihrávka Mendreka na Šindlera kazí útočnou akci Ostravy a míčku se zmocňují Pardubice.
50:53 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #67 Jakub Burian (4:3)
50:53 Přečíslení 4na3 se podařilo proměnit Zozulákovi.
50:24 Šindler neproměnil slibnou šanci.
49:16 Každý by očekával od Ostravy klidnou hru, která by byla podobná příznivému výsledku, na hřišti však jsou domácí hráči nervózní a dělají mnoho individuálních chyb.
48:01 Hra nabrala vysoké tempo.
46:53 Hrabal se ladně vyhnul protihráčům a vyslal bombu na Levínského, kterou, avšak s těžkostí, Levínský chytá.
46:00 Mendrek vybojoval míček, ale v koncové částí byl zastaven obránci.
45:11 Po Danišově špatném zpracování ztrácí Ostrava míček.
44:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek z trestného střílení (4:2)
43:59 Šindler ve slibné příležitosti netrefuje bránu.
42:58 Eichner tvrdě zastaven u mantinelu, ale hra pokračuje.
41:38 Ostrava se přetahuje o míček s Pardubicemi každou chvíli a ani na jedné straně zatím nezůstal míček tak dlouho, aby padl gól.
40:25 Ostrava se opět zdržuje v obraně.
40:00 Střely 2. třetiny: 7 - 4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:48 Laja zachraňuje nebezpečnou situaci.
36:30 Ostrava drží míček v obraně pro zklidnění hry.
35:16 Kuczerovi se v předbrankovém prostoru podařilo vykopnout míček mimo ohrožení.
34:15 Pardubice kombinují na polovině domácích zatím bez většího ohrožení brány.
32:48 Rozehrávky z gólového místa se Pardubicím nepodařilo zúročit.
31:32 Křiva na středu trefuje pouze tělo svého protihráče.
29:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #87 Matyáš Šindler, asistoval #44 Jakub Mendrek (3:2)
29:52 Po zajímavé nahrávce Mendreka trefuje Šindler volej a zvyšuje skóre.
29:08 Křiva mohl zakončovat do prázdné brány, ale ve finální fázi mu míček přeskočil čepel.
28:14 Domácí hrají v plném počtu.
27:22 Laja neskutečně vychytal Teichmana.
26:34 První ohrožení domácí brány přichází z hokejky Pakosty.
24:58 Ostrava dnes mnoho míčku ztrácí špatnými a skákavými nahrávkami.
23:50 Daniš s Jurdzinem kombinují v obraně.
22:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #38 Jan Daniš (2:2)
22:46 Střela sice Mendrekovi sjela, ale ani to ho nezastavilo v prostřelení Levínského.
22:04 Danišovu střelu vyráží Levínský se štěstím nohou.
21:25 Šindler svou jedovkou po zemi postrašil Levínského.
20:52 Teichman s Jurdzinem bojují za Lajovou bránou.
20:00 Střely 1.třetiny : 4 - 6
19:45 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #67 Jakub Burian (1:2)
19:13 Domácí hrají v plném počtu.
18:37 Velkou část přesilovky hostí drží míček domácí Ostrava.
17:53 Prozatím žádná slibná střela z hokejek hostí.
16:36 Dlouhou dobu nebyla vidět šance ani na jedné straně.
15:13 FBC se dostalo z tlaku Pardubic po faulu na Moravčíka.
14:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #23 Filip Hrabal (1:1)
14:12 Hrabal dravě vybojoval míček, který následně poslal Eichnerovi a ten nekompromisně zakončil.
13:59 Střelu Formánka tak tak vyráží Laja helmou.
12:41 Střelu Škeříka blokuje Eichner.
11:48 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #21 Ivo Teichman (0:1)
11:48 Zozulák po krásné nahrávce střílí z první a nedává Lájovi jedinou šanci.
10:41 Domácí jsou teď v tlaku drženi na vlastní polovině.
09:35 Pardubice opět drží balónek v obraně a nahrávají si ze strany na stranu.
08:18 Klimscha se hrdinsky postavil do střely Zozuláka a zabránil tak gólu.
07:11 Hra se začíná zrychlovat a přelévá se ze strany na stranu.
05:39 Kuczera s Danišem si mohou podat ruce, oba nepěkně 'namazali' a svému týmu značně přitížili.
04:40 Moravčík si poradil s napadáním soupeřů a míří vstříc pardubické bráně.
03:57 Burian zastaven Eichnerem na středu hřiště.
03:11 Hra je zatím v defenzivním stylu.
01:48 Pardubice nikam nespěchají a drží míček v obraně.
00:29 První akce FBC končí ztrátou v rohu hřiště.