3:6
    Patrik KIELER
    ()

Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians 3:6
branky: 5. Jan Kourek, 39. Tomáš Dlesk, 45. Martin Zozuĺák - 8. Martin Poláček, 40. Jakub Šárka, 42. David Šimek, 46. Jan Dobisík, 55. Jakub Šárka, 58. Patrik Kieler; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 731; zásahy brankářů: Jakub Levínský 30 - Michal Kotouček 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4
60:02 Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Momentálně trochu slabší série z naší strany, ale naše hra se zlepšuje. Dnes to bylo vyrovnané utkání, ve kterém byl soupeř šťastnější v koncovce. Která nás dnes trápila. Děkuji divákům za fantastickou atmosféru a podporu.
60:01 Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Čekali jsme daleko bojovnější utkání od domácích. Přišlo mi, že Pardubice dnes nebyli ve své kůži. Měli jsme více štěstí v zakončení a jsem rád, že jsme rozhodli ve třetí třetině. Posledních deset minut jsme kontrolovali hru a zaslouženě si odvážíme 3 důležité body. Děkujeme soupeři a přejeme spoustu štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. třetině - 13:11.
60:00 Nejlepší hráči utkání: hosté - 23 David Šimek, domácí - 37 Přemek Pakosta.
59:14 Zozulák poslal cross na Teichmana, ale ten než si míček zpracoval, tak trefil pouze Šárku bránícího před brankou.
57:22 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler bez asistence (3:6)
57:22 Kieler odpálil míček z půlky hřiště a Pakosta stojící u branky míček nedokázal zachytit. Skončil tak v prázdné brance a hosté odskakují domácím o 3 góly.
55:59 Pardubice hrají bez gólmana s 6 hráči v poli.
55:42 Timeout Sokol Pardubice
54:35 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #23 David Šimek (3:5)
54:35 Šárka pinknul bekhendem do míčku a byl z toho gól.
53:44 Hráči se v tuto chvíli perou o míček hlava nehlava. Bohemka nechce ztratit svůj jednogólový náskok a Pardubice by rády vyrovnaly.
50:14 Právě probíhá komerční přestávka.
49:45 Nyní je hra pozastavena po hitu na Janečka, který zůstává ležet na zemi.
49:20 Ďopan měl zblokovanou hokejku a tak Pardubice rozehrávají na jejich útočné polovině.
48:16 Pakosta v gólovce, míček hbitým skokem Kotouček vyrazil.
46:00 Právě došlo k nedorozumění mezi rozhodčími, kdy každý ukazoval na jinou stranu. Nakonec se rozehrálo buly.
45:24 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #66 Patrik Kieler (3:4)
45:24 A Bohemka má znovu rychlou odpověď. Jsou znovu ve vedení.
44:42 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #37 Přemek Pakosta (3:3)
44:42 Je jasné, že Zozulák je zpět v plné síle. Třetí gól patří právě jemu.
41:21 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #98 Kryštof Krbec (2:3)
41:21 I přes oslabení střílí Bohemka gól a je ve vedení.
40:29 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #84 Marek Ďopan.
40:00 Střely ve 2. třetině - 6:14
39:45 Ještě těsně před koncem druhé třetiny stihly zacinkat dvě tyčky u Levínského a chvíli to vypadalo, že Levínský by nejradši úplně opustil branku.
39:13 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #44 Pavel Čihák (2:2)
39:13 Ovšem nadšení Pardubic netrvá dlouho a hosté rázem vyrovnávají. Levínský nechytil po jeho jinak vydařených zákrocích 'šmudlu' od Šárky, a je vyrovnáno.
38:39 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #11 Michal Janeček (2:1)
38:39 Janeček naskočil po odpykaném trestu do hry a dostal hned přihrávku před branku hostí. Nestihl sice včas vystřelit, ale zato dokázal výborně nahrát Dleskovi, který gól vsítil.
37:27 Krebnerovi střela nesedla a místo do branky zamířila vysoko do vzduchu a pak mimo hřiště.
37:10 Šárka přímo před brankou strefil jen Levínského.
34:27 Dlesk bekhendem ve vzduchu těsně nestrefil branku. Zatímco držel míček Kotouček, Krbec srazil k zemi stojícího Kourka před brankou. A proto si vysloužil 2 trestné minuty
32:58 Dnešnímu utkání přihlíží skvělých 731 diváků!
31:45 Právě probíhá komerční přestávka.
30:51 Domácí tým je v plném počtu a Teichman se už řítil do útoku, ale nesprávně zakončil.
30:26 Levísnký vyráží míček daleko za druhou polovinu.
29:56 Levínský vyrazil Krebnerovu střelu.
26:35 Dlesk přestřelil branku hostí. Osamocený Formánek se chytá za hlavu.
25:00 Cabejšek úplně sám před brankou nedal do střely příliš síly, a tak jeho výborné umístění bylo k ničemu. Levínský totiž s jeho střelou neměl problém.
24:35 Krebner mířil sám na branku, ale mířil vedle.
23:20 Pardubice jsou po delší době na míčku, ale ten drží spíše v obraně, než aby se do něčeho hrnuly.
21:57 Bohemka je od začátku druhé třetiny opět mnohem aktivnější, než Pardubice.
20:20 Krebner byl ve výborné pozici pro střelu, ale míček mu sklouzl z florbalky.
20:01 Buly vyhrál tým hostí.
20:00 Střely v 1. třetině - 8:11.
19:35 Burianovu střelu Kotouček vyrazil rukou.
19:25 Pardubičtí hráči často posouvají své nahrávky do protihráčů.
18:30 Kunt nastřelil před branku míček Janečkovi, ale před brankou byl příliš velký chaos a gól z toho nepadl.
16:45 Zozulák dvakrát v nesmírné šanci! Gól nevstřelil.
15:58 Ďopan nahrál na hokejku přímo protihráči Poláčkovi, ale domácí mu nakonec míček uzmuly.
14:51 Formánek se s Oubrechtem podělil o míček, Oubrecht však před brankou hostí nedokázal správně zpracovat a gól nevstřelil.
10:18 Po komerční pauze se pokračuje ve hře a na míčku je Bohemians.
08:32 Dlesk se přiznal k outu, hosté tak rozehrávají na své útočné polovině.
07:35 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #4 Martin Poláček bez asistence (1:1)
07:35 A máme vyrovnáno.
07:12 Levínský svým skokem vyrazil jasnou gólovku.
06:09 Oubrecht správně nahodil míček běžícímu Kourkovi, ale ten přestřelil.
05:00 Šárka před brankou domácích dlouho zápasil s poskakujícím míčkem. Nakonec míček zpracoval Krigovský a Šárka skončil na zemi.
04:42 Bohemians strefuje břevno.
04:03 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #24 Tomáš Dlesk (1:0)
04:03 Formánkovu střelu nejprve Kotouček vyrazil, ovšem napodruhé už byly Pardubice úspěšnější. Kourkovi se podařilo míček do branky správně dorazit.
03:40 Burian dlouho otálel se střelou, a tak mu byl míček uzmut protihráčem.
03:12 Janeček před brankou hostí zahrál míček vysokou hokejkou. Na rozehrávce jsou proto hosté.
02:25 Prozatím jsou rychlejším a aktivnějším týmem hráči Bohemians.
01:25 Teichman mířil do útoku, ale ten zastavil, když si zpracoval míček vysokou hokejkou.
01:10 Poláčkovu střelu Levínský vyrazil rukama.
00:20 Čihák nestrefil téměř prázdnou branku Levínského.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.