(Tokoš)
  • 59 58:09
    Bohemians

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 8:7
branky: 10. Marek Bräuer, 19. Josef Rýpar, 25. Ondřej Firda, 34. Lukáš Hájek, 35. Lukáš Hájek, 37. Marek Bräuer, 55. Jakub Hubálek, 59. Tomáš Sladký - 2. Daniel Cabejšek, 14. Antonín Palatínus, 21. David Šimek, 23. Kryštof Krbec, 45. Tomáš Kindl, 47. Daniel Cabejšek, 47. Jakub Šárka; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 19 - Michal Kotouček 23; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Michala Jedličky: Od první třetiny jsme na Dubině sahali po bodech i když jsme s tím před zápasem nepočítali, protože Vítkovice poslední zápasy odehráli dobře. Dokázali jsme vstřelit hodně branek a hrál se divácky atraktivní zápas před slušnou diváckou kulisou. Rozhodlo se ve třetí třetině a tu jsme nezvládli a hlavně konec. Děkujeme soupeři za zápas a obzvlášť pořadatelům.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Po sérií dobrých výsledku přišel útlum. V kombinaci s výborně hrajícím soupeřem z toho dnes byl dramatický zápas. Velmi pozitivně vnímám úžasný morál v druhé části třetí třetiny. Do play-off perfektní příprava. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme bezproblémovou cestu domů.
60:00 Nejlepší hráč domácí: 53 Marek Brauer. Nejlepší hráč hostů: 12 Daniel Cabejšek.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí 8 - hosté 8 Střely celkem: domácí 31 - hosté 26
59:59 Vítkovice si vítězství pohlídali.
58:32 Bohemka v šesti.
58:09 Timeout FbŠ Bohemians
58:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #20 Martin Tokoš (8:7)
58:09 Sladký napodruhé doráží balón za záda golmana a vrací Vítkovicím vedení.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:12 Hra je nahoru dolů.
54:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #5 Ondřej Firda (7:7)
54:03 Po přihrávce Firdy, Hubálek srovnáva.
53:49 Šimek vysoko přestřelil.
50:27 Hájek po standartce těsně minul bránu.
47:53 Vítkovice tlačí Bohemku.
46:58 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
46:58 GÓL FbŠ Bohemians! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #44 Pavel Čihák (6:7)
46:58 Bohemka jde do vedení.
46:24 GÓL FbŠ Bohemians! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #98 Kryštof Krbec (6:6)
46:24 Cabejšek vyrovnává.
44:17 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #23 David Šimek (6:5)
44:17 Kapitán hostů snižuje na rozdíl jediné branky.
42:53 Šimek mohl snížit na rozdíl jediné branky, ale Gurkovský ho vychytal.
42:02 Sladký chtěl doklepnout Tokošovu střelu, ale promáchnul.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely v druhé třetině: domácí 12 - hosté 9
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #20 Martin Tokoš (6:4)
36:52 3 na 1, Jastřembský na Tokoše ten na Brauera a pohodlně zvyšuje.
36:15 Šebek těsně minul bránu domácích.
35:05 Dnešní utkání sleduje 252 diváků.
34:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #31 Josef Rýpar (5:4)
34:03 Parádní střelou Hájek prostřeluje Kotoučka.
33:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #5 Ondřej Firda (4:4)
33:28 Po přihrávce Firdy zakončoval Hájek ze vzduchu a srovnáva.
32:46 Jastřembský našel před bránou volného Brauera, ale ten netrefil balónek.
30:58 Gurkovský vytáhl pěkný zákrok proti Cabejškovi.
28:33 Hra se přelévá ze strany na stranu.
27:57 Vítkovice úspěšně ubránili oslabení.
25:57 Přesilovka pro hosty.
24:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #31 Josef Rýpar (3:4)
24:37 Firda z pravého křídla vymetl pavučiny Kotoučkovi.
22:51 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec, asistoval #23 David Šimek (2:4)
22:51 Bohemka odskakuje na rozdíl dvou branek.
20:40 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #44 Pavel Čihák (2:3)
20:40 Střelu Čiháka Gurkovský vyrazil, a následnou dorážku Šimka už nechytil.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Vítkovice.
20:00 Střely po první třetině: domácí 11 - hosté 9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #17 Jan Šebesta (2:2)
18:40 Rýpar si vyběhl z rohu a srovnává.
17:02 Jastřembský na Delonga a ten pouze do Kotoučka.
15:58 Firda přestřelil.
13:38 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Antonín Palatínus, asistoval #23 David Šimek (1:2)
13:38 Palatínus krásnou přízemní střelou na vzdálenější tyč vrací Bohemce vedení.
11:20 Vítkovice kombinují na straně hostů.
09:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #88 Jiří Besta (1:1)
09:42 Domácí srovnávají! Besta s Brauerem šli do brejku, a Brauer se nemýlil.
08:38 Domácí v tlaku.
07:52 Šebesta to zkoušel z dálky, ale brankář pozorný.
06:15 Sladký šel sám na golmana, ale neproměnil.
05:13 Brauer do Kotoučka.
04:42 Bohemka je v tlaku.
04:02 Bohemka byla v brejku, ale Gurkovský chytá.
03:15 Rýpar vystřelil ale pouze do beka.
01:38 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #7 Patrik Šebek (0:1)
01:38 Hosté jdou do vedení.
01:12 Palatínus šel do střely, ale Hrubý blokoval.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.