3

1

3.

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 6:5pn
branky: 9. Matyáš Krebner, 10. David Šimek, 21. Matyáš Krebner, 33. Adam Růžek, 57. Matyáš Krebner, N David Šimek - 26. Marek Švajný, 30. Marek Švajný, 35. Tomáš Sovják, 39. Lukáš Pešat, 43. Lukáš Petřík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 193; zásahy brankářů: Michal Kotouček 16 - Radovan Michajlovič 27; po třetinách: 2:0, 2:4, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #9 Matyáš Krebner a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč #68 Marek Švajný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #23 David Šimek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč #56 Michal Nagy , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #44 Pavel Čihák a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Krásný zápas, který se musel divákům líbit. Škoda, že nemáme tři body. Do Vítkovic se musíme zlepšit.
65:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Petříka: Z naší strany prospaný začátek utkání, ne poprvé v této sezóně. V play-off si tohle určitě nemůžeme dovolit. Od druhé poloviny zápasu zlepšený výkon, dostali jsme se zpět do zápasu a vezeme si z Prahy důležitý 1 bod. Více se diskutovalo než hrálo. Přejeme Bohemce hodně štěstí do play-off.
65:00 Střely na branku v prodloužení: FbŠ Bohemians 1, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 1.
64:38 Zřejmě poslední útok Bohemky 4x3.
63:26 Útok Otrokovic končí opět střelou Pešata nad branku.
62:31 Pešat střílí pouze nad branku, u míčku domácí.
61:25 Růžek pozorně v bloku, Ťopek mířil pouze do něj.
60:45 Kotouček opět v brance, 4x3 pro Otrokovice.
60:16 Bohemka získala míček a jde do útoku se čtyřmi hráči bez gólmana.
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: FbŠ Bohemians 8, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4.
60:00 Rozhodujícího gólu jsme se v základní hrací době nedočkali a rozhodne prodloužení, případně nájezdy.
59:26 Timeout FbŠ Bohemians
58:19 Michajlovič teď drží Otrokovice ve hře o cenné body.
58:12 Šebkův pokus byl vyražen a Bohemka rozehrává z rohu.
56:54 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #23 David Šimek (5:5)
56:54 Máme vyrovnáno! Šimek se trefil pouze do tyče, dorážka Krebnera už mířila do odkryté branky!
56:05 Růžek krásně našel Dobisíka volného před brankou, ten však míček minul.
55:15 Cabejšek je zpět ve hře, Bohemka se ubránila a drží naděje na vyrovnání.
54:00 Dobisík se hnal za obranu hostů, skončil jen v rohu,
53:05 Bohemka aktivně brání početní výhodu Otrokovic.
52:11 V oslabení se Bohemka dostává do slibné standardky před brankou Ottokovic.
51:44 Kotouček drží naděje svého týmu.
50:50 Hosté aktivně kombinují okolo obrany Bohemky.
50:15 Utkání nabírá na obrátkách, hosté mají velkou šanci navýšit vedení v pětiminutové přesilovce.
48:29 Opět aktivní Krebner hledal přihrávkou své spoluhráče, míček zachytila obrana Otrokovic.
46:13 Krebner našel Šárku osamoceného před brankou hostů, střela mimo.
45:51 Hra se začíná přiostřovat. Emoce vidíme na obou stranách.
44:50 Růžek zastavil přihrávku, která směřovala do jasné gólové šance.
43:35 Hostující Kostka je ošetřován na hrací ploše.
42:23 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #22 Marek Zapletal (4:5)
42:23 Petřík neměl problém zakončit z brankoviště do odkryté brány.
41:37 Míček po ose Palatínus - Šebek - Dobisík mířil na bránu z hole posledního jmenovaného. Hezkou střelu Michajlovič kryje.
40:02 Do poslední třetiny vstupujeme za nerozhodného stavu a těšíme se na rozuzlení zápasu.
38:46 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #68 Marek Švajný (4:4)
38:46 Pešat udělal dva kroky od mantinelu a střelou tahem krásně trefil místo na zadní tyči.
37:45 Šimek ani Krebner svými střelami branku Otrokovic neohrozili.
36:25 Hosté jsou po vstřeleném gólu aktivnější, hraje se nahoru-dolu.
34:16 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #68 Marek Švajný (4:3)
34:16 Sovják dostal ze středu přihrávku do běhu a střelou nad nohu nedal Kotoučkovi šanci.
32:26 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #98 Kryštof Krbec (4:2)
32:26 I druhá přesilovka zůstala nevyužitá. Chvilku po jejím konci se bombou od půlky prosazuje Růžek.
31:35 Čihák pouze do bloku.
30:08 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #91 Jakub Šárka.
30:08 Jakub Šárka nevyzrál svojí kličkou na hostujícího gólmana a máme tu další přesilovku Bohemky.
29:31 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #68 Marek Švajný, asistoval #22 Marek Zapletal (3:2)
29:29 Zapletal střílí pouze do bloku.
29:04 Přesilovku si po faulu Růžka vyzkouší i hosté.
28:07 V přesilovce jsme se žádně vážnější šance nedočkali, Bohemka je však stále u míčku.
27:40 Zezulka vystřelil z pozice posledního hráče, bohužel pouze mimo.
26:05 Bohemka si zahraje první přesilovku dnešního zápasu. Po snížení hostů by ráda opět zvýšila svůj náskok.
25:49 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #68 Marek Švajný, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:1)
25:26 Růžek našel krásnou krosovkou Miščíka, který mířil na přední tyč. Michajlovič na poslední chvíli chytá.
23:21 Šárka vybídl přihrávkou na střed Šimka ke střele. Ten míří z první pouze do připraveného Michajloviče.
21:29 Szweda střílel bombu ze středu, Kotouček s klidem chytá.
20:31 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner bez asistence (3:0)
20:31 Krebner se středem prohnal obranou hostů a zkušeně zakončil po zemi k tyči.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: FbŠ Bohemians 14, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5.
19:59 Bohemka dohrála třetinu na půlce hostů, zakončení na branku jsme se nedočkali.
18:55 Dobisík pohrdnul přihrávkou na velké brankoviště a ani po této akci jsme gól neviděli.
18:12 Míček mířil po střele Čiháka do brankoviště, pár milimetrů mu chybělo aby skončil v síti.
17:27 Otrokovice měli standardku ze slibné pozice. střela pouze do zdi Bohemky.
15:41 Formace kapitána Kindla si při svém střídání vytvořila několik šancí, obrana Otrokovic ale byla pozorná.
14:44 Otrokovice nyní odehráli celé střídání na míčku, šance si ale nevytvořili.
13:15 Krbec dobře rozehrál dlouhou přihrávkou až na Cabejška. Ten střílel z výběhu pouze mimo branku.
12:33 Otrokovice se hnali do přečíslení 2-1, střela pouze do vracejícího se hráče.
09:53 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #8 Jan Dobisík (2:0)
09:53 Hra 4x4 Bohemce vyhovuje. Po střele nad nohu zvyšuje vedení svého týmu Šimek.
08:37 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (1:0)
08:37 Krebner využil většího prostoru na hřišti při hře 4x4 a Bohemka jde do vedení.
07:27 Cabejšek vyslal přízemní střelu, Michajlovič je opět pozorný a vyráží nohou.
06:30 V prvních minutách zápasu jsou na míčku z větší části domácí, hosté vyčkávají na chyby.
05:00 Zezulka z pozice obránce dorážel na středu, Michajlovič připraven.
04:49 Cabejšek dobře vypresoval míček, ze středu střílí jen mimo branku.
03:03 Na hřišti se objevuje i všem Bohemákům známý Marek Zapletal, který za domácí odehrál spoustu utkání. Nyní však je již v dresu Otrokovic.
00:37 Šimek sice vsítil gól, ale bohužel neplatí, Krebner fauloval.
00:02 Úvodní buly zápasu vyhrávají zásluhou Pešata hosté a rozehrávají první postupný útok.
00:00 Dobrý den, vítejte u dnešního online přenosu, proti domácím FbŠ Bohemians se postaví Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE. V prvním vzájemném utkání této sezóny Bohemka prohrála 4:6.