4:3
    Přemek PAKOSTA
    (Levínský)

Sokol Pardubice - itelligence Bulldogs Brno 4:3p
branky: 4. Jan Kourek, 18. Marek Ďopan, 41. Ivo Teichman, 61. Přemek Pakosta - 7. Petr Koláčný, 16. Petr Kadlec, 23. David Coufal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 475; zásahy brankářů: Jakub Levínský 13 - Jan Mazánek 19; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:0, 1:0
65:01 Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Brno dnes hrálo celý zápas osobní obranu, co na atraktivitě utkání nepřidalo. Tempo hry nebylo vysoké. O to více musíme kluky pochválit za to, že drželi taktické pokyny, které jsme si řekli. Během utkání jsme si vytvořili více gólových šancí a díky dobře postavené soupeřově brance jsme vyhráli 'jenom' za dva body. Věřím, že nás tento výkon do dalších zápasů psychicky zvedne.
65:01 Komentář trenéra hostí Rostislava Kohúta: My jsme viděli opatrné utkání. Dařili se nám dílčí cíle, což byly kontrola míčku a pečlivá obrana. Ještě to není úplně ono, ale máme na čem stavět do dalších zápasů. Utkání rozhodla loterie prodloužení. Velice děkuji hráčům za výkon a domácím gratuluji.
65:00 Nejlepší hráči utkání - domácí 37 Přemek Pakosta, hosté 25 Petr Kolačný.
65:00 Střely v prodloužení - 1:1
60:32 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta, asistoval #55 Jakub Levínský (4:3)
60:09 Coufal se přímo po buly dostal ke střele, ale gól nevsítil.
60:00 Střely ve 3. třetině - 9:5
59:59 Krigovský přečkal skoro celou poslední minutu za brankou Pardubic, a tak se půjde do prodloužení.
58:14 Hrají se poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:12 Pardubice již poněkolikáté strefují Mazánka, ale nedokáží ho stále prostřelit.
53:07 O. Pakosta nadvakrát dorážel u Mazánka, ale branku nevsítil.
52:00 Po svém odpykaném osobním trestu se do hry vrací Janeček.
48:27 Dleskova střela se odrazila od florbalky Bauera a míček skončil za mantinely.
47:25 Burianovu pěknou střelu Mazánek vyrazil.
45:44 Kourek ležel po střetu s protihráčem na zemi a držel se za hlavu. Nakonec však v pořádku odchází na střídačku.
43:55 Trenér domácích stáhl ze hry Gregora a do hry se dostává Burian.
40:05 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman bez asistence (3:3)
40:05 Teichman se hned po buly vrhl do útoku a vyrovnává tak skóre dnešního utkání.
40:00 Střely ve 2. třetině - 3:6
39:20 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
34:11 Dnešnímu utkání přihlíží 475 diváků.
32:20 Coufal se vytočil do střely a těsně minul branku Pardubic.
30:56 Domácí jsou v plném počtu.
30:30 P. Pakosta se snažil míček držet za soupeřovou brankou a byl zfaulován.
30:00 Bauerovu střelu Levínský vyrazil.
28:03 Ondráček po střetu s Ďopanem leží zraněný na zemi a hra je na chvíli pozastavena.
23:55 Formánek měl výbornou pozici pro střelu, ale přihrál ještě Kourkovi a ten branku ze svého úhlu nestrefil.
22:56 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #14 Jiří Juhaňák (2:3)
22:56 Podruhé byl již Coufal přesnější a vsítil třetí gól Brna.
22:50 Coufal strefil tyč.
20:01 Buly vyhrál tým hostí, ale Kourek se stihl hned probojovat k míčku a procpat ho až k brance Brna.
20:00 Střely v 1. třetině - 10:4.
19:08 Běží poslední minuta 1. třetiny.
18:45 Kunt trefil tyčku.
18:31 Pešák se opřel do souboje tak, až Oubrechta nedovoleně zfauloval.
17:28 GÓL Sokol Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #21 Ivo Teichman (2:2)
16:50 Rozhodčí klidní Přemka Pakostu slovy: 'Nech toho!' a hosté jsou na rozehrávce ve své útočné polovině.
15:17 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #49 Lukáš Michálek (1:2)
15:00 Oubrecht srazil Kadlece na zem u mantinelu, a tak hosté rozehrávají v rohu za brankou domácích.
14:40 Střelu Koláčného vyráží Levínský vysoko do vzduchu.
13:58 Hru doprovází mnoho seker z obou stran a souhra hráčů bývá často nepřesná.
10:53 Gregor se dostal do výběhu a nahrál čekajícímu Teichmanovi před brankou hostí. Ten vystřelil, ale Mazánek střelu zarazil.
09:37 Petr byl nyní ve velké šanci, ale gólman hosty podržel a nohou míček vyrazil za branku.
06:13 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #29 Petr Voltner (1:1)
06:13 Koláčný přesnou střelou vyslal míček za záda Levínského. Ten se ani nestihl probrat a zjistit, která bije.
05:26 Po chybě Brychty se Coufal dostal do střely, ale branku minul.
04:59 Ďopan zkusil svou střelou ohrozit svatyni hostí, ale tentokrát si na Mazánka nepřišel.
03:55 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #95 Filip Krigovský (1:0)
03:55 Krigovský prudce nahrál na čekajícího Kourka před brankou, a ten přihrávku trefil z první přímo do branky hostí.
02:35 Teichmanovi bránil ve hře Michálek, a tak Pardubice rozehrávají v rohu hřiště za soupeřovou brankou.
02:00 Střela Přemka Pakosty byla vyražena Mazánkem.
01:15 Janeček uklouzl na palubovce a spálil si koleno. Ve hře ale průbojně pokračuje dál.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.