59
  • 59 58:59
    Znojmo

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:6
branky: 3. Peter Nehila, 4. Pavel Sládeček, 6. Jakub Kolísko, 15. Petr Brautferger, 18. Marek Beneš, 19. Jiří Kolísko, 27. Tomáš Váňa - 6. Martin Šindelář, 14. Petr Sláma, 31. Tomáš Kucharič, 33. Martin Šindelář, 49. Tomáš Kucharič, 52. Petr Sláma; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 336; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 23 - Jiří Skácelík 24; po třetinách: 6:2, 1:2, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostů Šťastníka: Myslím, že divácky atraktivní zápas, ve kterém jsme klidně mohli bodovat. Škoda první třetiny, kdy jsme nebránili dobře a Tatran krutě trestal, Od té druhé jsme pár věcí změnili a byli nebezpečnějším týmem, ovšem nedávali jsme góly. I tak bych rád mužstvo pochválil a ted nás čeká důležité trojutkání na které se dobře připravíme.
59:59 Vyjádření trenéra domácích p.Beneše: Jsem celkem spokojený z prvními cca 25 minutami utkání. Hráli jsme slušně a získali 'bezpečný' náskok, který jsme si nakonec málem odpálili. Soupeř nás donutil k maximálnímu úsilí zejména ve třetí třetině a jsem rád za 3 body. Děkujeme skvělým divákům na Třebši a soupeři přejeme klidnou cestu domů.
59:30 Znojmo ne a ne se dostat ke střele.
59:10 Beneš mohl dávat do prázdné. Znojmo ještě drží naději.
58:59 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
58:57 Znojmo na míčku. Skácelík připraven vyběhnout na střídačku.
58:12 Kucharič pálil ze vzduchu. Střela mu nesedla.
58:00 Dvě minutky do konce. Znojmo v tlaku.
57:30 Beneš pálil mimo.
56:20 Necelé čtyři minutky do konce.
56:00 Znojmo opět v šanci. Chybělo štěstí.
55:20 Skácelíkův opět nádherný zákrok proti Benešovi.
54:45 Znojmo cítí šanci a jeho tlak sílí.
53:45 Šindelář našel před bránou volného spoluhráče. Toho však předskočil obránce. Srovnání skóre se tak nekoná.
53:00 Gašparík zahrál vysokou. Znojmo rozehrává z půlky.
52:05 Znojmo zase na balonku. Snaží se vymyslet další příležitost ke skórování.
51:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (7:6)
51:45 Sláma natáhl a Kafka už loví míček z branky. Znojmo se dotahuje na rozdíl jediné branky!
51:03 Střelu Nováka vyráží Kafka rukou.
50:20 Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby. Znojmo tlačí Tatran.
49:00 Znojmo je, jak už vypovídá název Laufen, v laufu. Závěr zápasu bude ještě zajímavý.
48:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #79 Martin Pánek (7:5)
48:33 Kucharič dává druhý gól v zápasu a stahuje tak náskok Tatranu o pouhé dva góly.
48:30 Závar před brankou hasil odkopnutím jeden z obránců.
48:00 Šance na obou stranách, golmani však drží své týmy.
47:15 Na druhé straně pálil Deutsch. Mimo.
47:00 Sláma opět ve střelecké pozici. Jeho dobrou střelu však Kafka chytá.
46:20 Souboj o míče na půlce hřiště vyzněl lépe pro hosty.
45:20 Znojmo nyní pracuje v obraně na jedničku a nepouští Tatran do žádné nebezpečnější akce.
44:45 Vítovcovu prudkou střelu vyrazil Skácelík do autu.
44:20 Souhra znojemských nekončí gólem. Na druhé straně prověřil pozornost golmana Beneš.
43:36 Sláma se nyní prodral přes dva bránící hráče, střela však končí nad.
42:50 Tatran nyní zdlouhavě kombinuje.
42:09 Novák po pěkné akci se Šindelářem přestřelil.
41:25 Znojmo kombinuje, avšak ztrácí míček. Tatran rozjede útočnou akci.
40:55 Znojmo přežilo oslabení.
40:45 Tyčka zvoní za zády Skácelíkovi branky.
40:22 Tatran pokračuje v tlaku.
39:59 Znojmo přestálo oslabení alespoň do konce třetiny a drží brankový rozdíl na čísle 3.
38:47 Trestné střílení družstva Tatran Teka Střešovice neproměnil #17 Jiří Kolísko.
38:47 Nájezd neproměnil Kolísko, a tak Tatran hraje druhou přesilovou hru v zápase.
37:30 Kucharič rychlé vypálil, Kafka si připisuje další zákrok.
37:00 Tatran napadá, hráči Znojma však s lehkostí přešli do soupeřova pásma.
36:30 Tatran jaksi neví co s míčkem. Znojmo čeká na chybu.
35:20 Procházka viděl skulinu mezi kolenem a tyčí Kafkovy branky. Provedení bylo horší a gól z toho není.
34:30 Kafka opět musel zasahovat.
34:05 Znojmo je teď lepší v mnoha ohledech.
33:30 Střela Paláta do masky Kafky.
32:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #92 Tomáš Kucharič (7:4)
32:46 Nádherná střela Šindeláře do vinglu. Kafka byl bezmocný.
32:12 Ve dvojité šanci Šindelář. Kafka zažehnal nebezpečí.
31:42 Gašparíkova skrytá střela. Skácelík nic neviděl. Naštěstí střela mimo branku.
30:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #23 Jan Novák (7:3)
30:36 Konečně se prosazuje i Znojmo. Kucharič se zapisuje mezi střelce.
30:25 Ullmannova střela nad.
29:30 Pánek zažehnal nebezpečí před brankou.
29:00 Opět šance pro Znojmo, obrana zakročila.
27:47 Beneš vyslal Meliše do brejku, náhra vzduchem byla však velice těžká na zpracování.
26:54 GÓL Tatran Teka Střešovice! 7:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #95 Tomáš Váňa, asistoval #14 Peter Nehila (7:2)
26:54 Daberger se válel na zemi a nechal projít duo tatranských. Tatran odskakuje.
25:47 Skácelíkova pozornost je stoprocentní. Nyní si na něm vylámal zuby i Kolísko.
25:09 Nyní mají ze hry více hosté. Gólová tečka však ne a ne přijít.
24:24 Sláma v šanci! Kafka střelu tečoval a míček skákal kousíček od branky.
24:05 Střela od půlky nedělala Kafkovi menší problém.
23:33 Šindelář přehodil bránu o parník. Skóre se nemění.
23:14 Prázdnou bránu teď netrefil Daberger. Obrovská škoda.
22:28 Vítovec faulován u mantinelu. Rozehrávat bude Tatran.
21:48 Ostřelování znojemské svatyně gólem neskončilo. Hlavně za přispění golmana.
21:00 Pohotová střela Deutsche backhandem jednoruč. Skácelík opět připraven.
20:36 Brejk Meliše zažehnal až Skácelík.
20:01 Druhá třetina začíná. Buly vyhrávají domácí.
19:31 Standartka ze strany pro Znojmo.
19:00 Poslední minuta první třetiny, na míčku Tatran.
18:33 GÓL Tatran Teka Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #17 Jiří Kolísko, asistoval #16 Martin Mühlfait (6:2)
18:33 K vidění je další gól ze strany Tatranu, o který se postaral Kolísko.
18:20 Skácelík podržel svůj tým.
17:38 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #70 Milan Meliš (5:2)
17:36 Hrubá chyba v obraně Znojma, kterou by neudělali ani hradečtí elévové. Samozřejmě Beneš trestá.
17:10 Šindelářova tečovaná střela mimo hřiště. Rozehrávka Znojma z rohu.
16:51 Znojmo kombinuje, Tatran však dobře napadá.
16:10 Slavíkova střela těsně minula branku hostí.
15:43 Buly na polovině hřiště příčinou prošlápnuté kuličky.
15:10 Gašparík vstřelil gól, ten však díky předem písknutému faulu neplatí.
14:48 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #35 Marek Beneš (4:2)
14:48 Po minutě a půl Tatran odpovídá a navyšuje rozdíl opět o dvě branky.
14:05 Znojmo v dalším brejku. Nyní to však tak nebezpečné nebylo.
13:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
13:15 Znojmo se nadechuje! Sláma prostřelil Kafku a rozdíl už je jen jednobrankový.
12:54 Slavík hledal krosem Svačinku. Nahrávka však zastavena pozornou obranou.
12:48 Hra se nyní převážně odehrává na polovině Znojma.
12:00 Znojmo kombinuje ve snaze vytvořit si příležitost k útoku.
11:27 Opět skvělý zákrok Skácelíka, který drží svůj tým.
11:10 Ullmannova střela z půlky hřiště neohrozila bránu hostů.
10:12 Rychlé přelévání hry ze strany na stranu nabízí velké množství šancí.
09:37 Závar před brankou Tatranu neskončil gólem. Od ramena golmana se míček odrazil za branku.
08:46 Divácká kulisa dodává zápasu skvělou atmosféru.
07:30 Na druhé straně krásná souhra do prázdné branky, skvělým zákrokem se však ukázal golman Skácelík.
07:00 Kucharič ve velké šanci, v poslední chvíli však nestihl překonat Kafku.
06:40 Hra se nahoru dolu, šance jsou vidět na obou stranách.
05:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
05:30 Máme tu rychlou odpověď Znojma. Gól obstaral Šindelář ve spolupráci s Kucharovičem.
05:22 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #35 Marek Beneš (3:0)
05:22 Tatran ihned využívá přesilovou hru a odskakuje již na rozdíl tří branek.
05:13 Tatran si zahraje přesilovku. Vyloučen hráč Znojma za hru rukou.
04:50 Pěkná kolmá přihrávka od Deutsche, kterou ale Meliš špatně zpracoval.
04:36 Znojmo mělo pěknou střelu, kterou však Kafka vyrazil.
03:40 Tatran nepouští svého soupeře k míčku.
03:00 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #10 Marek Deutsch (2:0)
02:58 Šikovné ruce domácích tvoří šancí za šancí. Tu poslední využil Sládeček pěknou střelou.
02:04 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #14 Peter Nehila, asistoval #23 Jakub Slavík (1:0)
02:04 Máme tu první branku utkání, o kterou se postaralo duo Nehila - Slavík.
01:51 Sláma si došel pro faul. Znojma má standartku pár metrů za půlkou.
01:34 Nyní jsou na míčku hráči Laufenu.
01:11 Brautferger se dopustil útočného faulu. Znojmo rozehrává z půlky.
00:52 Hráči Znojma se zatím nepotkali s míčkem.
00:25 Ullmann s Deutschem kombinují a snaží se vymyslet přihrávku do průniku.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Za chvíli nám vypukne druhý zápas dnešního dne mezi Tatranem a Znojmem. Vše je přichystáno k úvodnímu buly.