6:12
    Jakub VILÍM
    (Gál)

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:12
branky: 8. Jiří Strobach, 10. Petr Salát, 17. Radek Valeš, 33. Radek Valeš, 51. Lukáš Veselý, 55. Petr Salát - 1. Josef Rýpar, 2. Jiří Besta, 8. Adam Delong, 11. Jan Šebesta, 19. Patrik Němec, 32. Jiří Besta, 33. Josef Rýpar, 34. Adam Delong, 37. Jan Jastřembský, 39. Adam Delong, 50. Ladislav Gál, 60. Jakub Vilím; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 286; zásahy brankářů: Tomáš Janota 3, Vít Vaníček 14 - Lukáš Souček 22; po třetinách: 3:5, 1:5, 2:2
60:00 Komentář asistenta trenéra Liberce (Filip Hanžl): Nebýt výpadku na konci druhé třetiny utkání mohlo být určitě zajímavější. Do dalších zápasů musíme zapracovat na naší obrané hře. Sportovně gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra Vítkovic (Pavel Brus): Nechci aby to vyznělo blbě, ale dneska to bylo dle mých měřítek hodně pomalé, laxní a nedůrazné. Liberec hrozil z důrazu v brankovišti a my jsme si dnes nechtěli ušpinit dres. Výhra větším rozdílem je samozřejmě pozitivní. Krom pár minut v druhé třetině to moc nebyla naše hra. V úterý budeme trhat podlahu.
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Petr Salát ; Vítkovice: Adam Delong
60:00 Střely celkem: Liberec: 28 ; Vítkovice: 29
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 9 ; Vítkovice: 10
59:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #33 Ladislav Gál (6:12)
59:10 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
59:04 Veselý mimo bránu i hřiště.
58:56 Timeout FBC Liberec
58:56 Liberec bude mít standardní situaci z velkého brankoviště.
54:08 GÓL FBC Liberec! 6:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #86 Adam Balatka (6:11)
54:08 Balatka poslal žabičku na Saláta, ten proběhl přes půlku hřiště a dával to na zadní tyč.
53:10 Ferdan zkoušel pozemní střelu k tyči, bohužel pro Liberec minul.
52:03 Veselý zablokoval střelu Delonga.
50:07 GÓL FBC Liberec! 5:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #13 Pavel Hůza (5:11)
50:07 Ze standardní situace střela od mantinelu, Veselý se krásně trefuje a Souček neměl šanci.
49:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #79 Patrik Němec (4:11)
49:47 Pěkná a rychlá akce Vítkovic končí gólem.
47:44 Baudisch trefil prvního hráče co se vyskytl před ním.
44:56 Role se vyměnily, na míčku momentálně Liberec.
43:15 Vítkovice na míčku.
42:18 Balatka pouze do masky do Součka.
40:01 Bule opět skončila na hokejkách domácích.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 9 ; Vítkovice: 11
38:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #31 Josef Rýpar (4:10)
38:47 Delong klidnou střelou k tyčce využívá početní výhodu.
38:08 Vítkovice si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání
37:17 Dnešní utkání v Home Credit Aréně sleduje 286 diváků.
36:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #20 Martin Tokoš (4:9)
35:58 Vaníček vychytal Hájka.
33:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (4:8)
32:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #44 Lukáš Hájek (4:7)
32:12 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (4:6)
32:12 Rozhodčí oba dva aktéry z bule vyhodil.
32:12 Liberec rychle odpověděl.
31:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #20 Martin Tokoš (3:6)
31:48 Protiútok Vítkovic končí bráně.
29:21 Rychl protiútok Liberce končí střelou těsně mimo bránu.
27:52 Pěkná pasáž Liberce, jedno tělo od Balatky, jedna střela od Hůzy a od diváků se dočkali potlesku.
26:27 Hájek orazítkoval tyč.
24:50 Míček mají na svých hokejkách hosté.
23:45 Tokoš zkoušel štěstí z nulového úhlu, ale nepochodil.
22:18 Bräuer mířil vedle Vaníčkovy brány.
21:07 Veselý zkoušel procpat míček na Saláta.
20:01 I bule druhé třetiny patří Liberci.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Vít Vaníček družstva FBC Liberec
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 10 ; Vítkovice: 8
19:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #2 Lukáš Hrubý (3:5)
18:01 Akce na jeden dotyk. Kdy se Němec ocitl sám před Janotou.
16:22 GÓL FBC Liberec! 3:4
16:22 Nádherná souhra mezi Ferdanem a Valešem, kdy druhý jmenovaný vstřelil branku po zemi a k tyčce.
15:19 Ferdan z rohu rozehrál na Strobacha a ten zkusil pozornost Součka, ten byl ale pozorný.
14:26 Další pěkná střela od půlky z hole Veselého.
10:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #31 Josef Rýpar (2:4)
09:59 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #35 Lukáš Veselý (2:3)
09:59 Veselý vystřelil od půlky a Salát jeho střelu na velkém brankovišti tečoval.
07:51 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jiří Strobach bez asistence (1:3)
07:51 Strobach prokličkoval tři hráče a vystřelil nad rameno Součka.
07:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
07:30 Střela na bližší tyč končí za brankovou čarou.
07:14 Kroupova střela šla pouze nádherně do rukou hostují golmana.
05:22 Hůza namazal Tokošovi, ale ten jeho výzvu na vstřelení další branky nepřijal a bránu přestřelil.
03:50 Hra se teď odvíjela nahoru dolu.
01:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
00:45 Balatka se dostal k míčku a přeběhl půlku hřiště, ale zakončit se mu nepodařilo.
00:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #5 Ondřej Firda (0:1)
00:37 První střela zápasu a první gól.
00:01 Bule pro Liberec.