8:2
    Martin TOKOŠ
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:2
branky: 11. Ondřej Firda, 15. Tomáš Sladký, 20. Tomáš Sladký, 26. Tomáš Sladký, 42. Jakub Vilím, 52. Adam Delong, 54. Josef Rýpar, 59. Martin Tokoš - 4. Jaromír Ekl, 44. Marek Dzierža; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Lukáš Souček 11 - Ivan Ponomarev 37; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:1
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 11 Tomáš Sladký, Česká lípa - 23 Tomáš Kadlec
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Bruse: Hra jako taková byla dobrá, obrana fungovala, většina věcí co řešíme funguje. S hodně věcmi jsem spokojený. Bohužel dneska jsme si mohli nechutně nahrabat skóre, ale pojali jsme to opět trošku laxně. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
60:00 Komentář trenérky hostí Lenky Bartošové: V 1.třetině Vítkovice bohužel skórovaly z toho, na co jsme si upozorňovali. O přestávce jsme si řekli, co hrají a bylo vidět ve 2. třetině naše zlepšení, ale bohužel jsme neproměnili žádnou z šancí, což jsme si vypracovali. A ve 3.třetině jsme otevřeli hru, bohužel se nám to tam nasypalo. Děkujeme za hezký zápas.
60:00 Střely celkem: Vítkovice 45, Česká Lípa 13
60:00 Střely v 3.třetině: Vítkovice 20, Česká Lípa 6
59:37 Tokošova střela zblokovaná mimo hřiště
58:47 Hájek opět v šanci
58:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Martin Tokoš bez asistence (8:2)
57:21 Kadlec se šikovnou kličkou u svojí brány dokázal vymotat z obklopení dvou vítkovických hráčů a založit protiútok
56:20 Lípa svou rozehrávku z rohu na půlce Vítkovic vyřešila nahrávkou na nabíhajícího Ekla, který svou šanci neproměnil
53:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #29 Lukáš Souček (7:2)
53:40 Ekl nahrál Kadlecovi, ten střílí, ale Souček chytá
52:11 Dzierža střílí mimo
51:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #20 Martin Tokoš (6:2)
45:26 Mlejnek rozehrál dlouhým balonem, ale ten poté vybojoval domácí tým
43:37 Šterbovu střelu z půlky Souček vyráží před sebe, a tak vznikl prostor pro dorážku, který hosté nevyužili
43:16 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #88 Jaromír Ekl (5:2)
41:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #33 Ladislav Gál (5:1)
41:34 Tokoš se snažil najít skákající nahrávkou Neheru před bránou
40:16 Domácí tým se pomocí 3 nahrávek dostal až k soupeřově bráně a Firda minul prázdnou bránu
40:00 Střely v 2.třetině: Vítkovice 9, Česká Lípa 3
39:35 Lípa se snaží rozehrát, ale Delong a Tokoš je za bránou napadají
39:04 Ponomarev předvedl dobrý zákrok proti Delongovi
38:27 Hájkova střela zblokována
38:03 Hřebřina vypálil dobrou střelu od mantinelu, Souček vyráží
36:31 První přesilovku domácí tým nevyužil
35:40 Kadlec s Vnukem se po spolupráci dostávají ve svém oslabení až na polovinu Vítkovic
34:46 Hráči Lípy zatím zodpovědně brání a blokují střely
34:00 Šterbovu střelu z půlky zblokoval Jankulár
32:50 Vilím ztratil balón a soupeř šel do protiútoku, který však golem neskončil
30:17 Ekl vystihl Hubálkovu nahrávku a získal tak balón pro svůj tým
28:08 Vítkovice drží Lípu pod tlakem na jejich polovině
27:15 Vonráček čistě odebral balón rozběhnutému Hájkovi
26:39 Po hezké kombinaci Vítkovic Hájek střílí mimo
25:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #71 Jan Jastřembský (4:1)
25:18 Tokoš těžkou nahrávkou našel Jastřembského, který ještě dál posouvá na skórujícího Sladkého
24:42 Jastřembský krásně našel Delonga, ten však pouze do golmana
23:30 Hájek vybojoval balón, ale poté ho hned ztratil když se pokoušel najít nabíhajícího Rýpara
23:03 Gál se snažil na středu najít Hrubého, ale přihrávka mu nevyšla
22:13 Karel se dostal do velmi dobré pozice, ale míček mu při střele sjel z čepele
21:11 Šterba se na polovině šikovně vyhnul atakujícímu Tokošovi, ale jeho tečovaná rána jde mimo Součkovu bránu
20:30 Rýparovu střelu zblokoval Vondráček
20:00 Střely v 1.třetině: Vítkovice 16, Česká Lípa 4
19:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #20 Martin Tokoš (3:1)
18:40 Hájek s Rýparem vybojovali míček u hostující brány, ale Hájkovu kličku si poté golman pohlídal
18:25 Firda byl úplně sám na středu , ale branku netrefil
17:37 Česká Lípa má rozehrávku, ale trefují pouze blokující hráče Vítkovic
16:30 Po vydařené křižné nahrávce Hájek promáchl před prázdnou bránou
15:57 Jansa nahrál po mantinelu na svého spoluhráče, který minul Součkovu bránu
14:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
14:26 Jastřembský našel Sladkého před prázdnou branou a ten zvyšuje skóre na 2:1
13:15 Hudík zabránil nahrávce od Šebesty na nabíhajícího hráče, ale balon se zpět odrazil k Šebestovi, který nepřekonal hostujícího golmana
12:10 Kadlec dostává svůj tým z tlaku a vyhazuje dlouhý balon až na druhou stranu hřiště
10:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #31 Josef Rýpar (1:1)
05:02 Hájek z dobré pozice míjí branku
04:16 Rozehrávku hostujícího týmu po mantinelu zachytil Jankulár a Vítkovice jsou opět na útočné polovině
03:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #9 Marek Dzierža (0:1)
03:15 Hostující kapitán Mlejnek prověřil domácího golmana
02:26 Vilímova střela od mantinelu vysoko nad
01:27 Vítkovice zatím hrají jen na soupeřově polovině
00:01 Úvodní buly vyhrála Česká Lípa