1

2

4.

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 6:7pn
branky: 10. Antonín Palatínus, 17. Matyáš Krebner, 27. Jakub Šárka, 44. Jakub Šárka, 48. Jakub Šárka, 58. David Šimek - 33. Prokop Ferdan, 34. Prokop Ferdan, 37. Adam Balatka, 40. Radek Valeš, 43. Petr Salát, 60. Petr Salát, N Radek Valeš; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Michal Kotouček 27 - Tomáš Janota 22; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:2, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #9 Radek Valeš a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #23 David Šimek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #78 Vojtěch Hrůza , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #12 Daniel Cabejšek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #10 Petr Salát , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #91 Jakub Šárka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #9 Radek Valeš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #23 David Šimek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Nejlepší hráč hostů s číslem 55 Prokop Ferdan.
65:00 Nejlepší hráč domácích s číslem 91 Jakub Šárka.
65:00 Střely v prodloužení: Bohemians x Liberec: 3x2
65:00 Komentář domácího trenéra Michala Jedličky: Pěkný zápas, před pěknou diváckou návštěvou, který jsme nezvládli díky prachbídné zodpovědnosti dotáhnout ke třem bodům.
65:00 Komentář hostujícího trenéra Filipa Hanžla: Po velmi nervózním utkání jsme rádi za dva body které ještě budou na konci sezony co znamenat.
64:00 Probíhá poslední minuta prodloužení.
62:47 Dvě velké šance nyní měli hráči Bohemians, nedokázali je však využít a prodloužení pokračuje.
61:11 Na začátku prodloužení drží balonek hosté z Liberce a kombinují před brankou Kotoučka.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians x Liberec: 10x9
59:44 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #35 Lukáš Veselý (6:6)
59:33 Timeout FBC Liberec
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:20 Bohemians se ujímají vedení! David Šimek propálil vše co mu stálo v cestě a dostává tak domácí do vedení 6:5
57:19 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #91 Jakub Šárka (6:5)
57:00 Dnešní utkání sleduje 115 diváků.
55:16 Domácí nyní dopravili míček do sítě Janoty, rozhodčí však rozpažuje za vysokou hůl a branku neuznává.
53:25 Hra se lehce přitvrzuje, hráči si nedarují ani centimetr hřiště.
51:01 Dobisík v pěkné šanci přestřeluje Janotovu branku.
50:00 Jsme v půlce třetí třetiny a Liberec rozehrává v půli hrací plochy.
47:16 K trestnému střílení se postavil Jakub Šárka který bez zaváhání proměňuje a završuje tak svůj hattrick. Zápas máme tedy zase srovnaný.
47:15 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka z trestného střílení (5:5)
47:15 Domácí pojedou trestné střílení!
43:57 Spoluhráči Šárka a Čihák si spolu evidentně rozumí a tato dvojce se prosazuje podruhé v zápase kdy Šárka snižuje na 4:5.
43:56 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #44 Pavel Čihák (4:5)
42:50 Hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Dlouhou přihrávku od Janoty zužitkoval Salát a zvyšuje na 5:3 pro Liberec.
42:49 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #98 Tomáš Janota (3:5)
41:09 Domácí se již od začátku třetiny tlačí dopředu a snaží se vyrovnat.
40:00 Střely v druhé třetině: Bohemians x Liberec: 8x13
40:00 Druhá třetina je u konce, kdy nejprve na 3:0 pro domácí zvyšoval Jakub Šárka, poté však hosté využili přesilovou hru ke snížení na 3:1. O necelou minutu poté se podruhé v zápase prosadil Ferdan. Ke srovnání skóre došlo v 17. minutě kdy se za hosty prosadil Adam Balatka. Vteřinu před koncem se prosadil Valeš a otočil tak vývoj zápasu na 4:3 po dvou třetinách.
40:00 Velmi diskutabilní je gól který vstřelil hostující Liberec. Na časomíře svítí 20:00 avšak rozhodčí jasně rozhodli že gól platí a tak Liberec otáčí skóre a vede 4:3.
39:59 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (3:4)
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:32 Z voleje pálil Ferdan, branku Kotoučka však přestřelil.
36:25 Liberec srovnává krok! Střela ukrytá za obráncem končí až za zády Kotoučka a stav je 3:3.
36:23 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #61 Jan Šoltys (3:3)
33:32 Liberec snižuje na rozdíl jediné branky! podruhé v zápase se prosazuje Ferdan, který tvrdou střelou prostřelil Kotoučka a stav je 3:2
33:31 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #21 Tomáš Marek (3:2)
32:56 Přesně půl minuty před vypršením trestu hosté snižují, když pěknou střelou se prosazuje hostující Ferdan a snižuje na 3:1
32:55 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #10 Petr Salát (3:1)
32:28 Liberecké snažení na gól je zatím marné, obrana Bohemians je pozorná.
31:25 I Liberec si zahraje přesilovou hru. Za bránění hole jde ven domácí Zezulka a hosté tak mají šanci na snížení.
29:35 Šárka nahodil míček před branku kde se pohyboval Šimek, k zakončení mu však zabránila liberecká obrana.
28:29 Liberec nastřeluje tyč Kotoučkovi branky!
27:54 Palatínus byl v další parádní šanci, Janota však efektivně vymrštil ruku a zabránil tak domácím v další gólové radosti.
26:29 Parádní střelu nyní předvedl Šimek a nedal Janotovi šanci. Domácí tak vedou již 3:0.
26:28 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
25:58 3 na 2 šli nyní hráči Bohemians, jejich nepřesnost však nevedla ani ke střele.
24:04 Liberec je v plném počtu a pokračujeme tak 5:5. Bohemians svoji druhou přesilovku nedokázali využít.
23:47 Hráči Liberce se zatím úspěšně v oslabení brání.
23:01 Janota reflexivně ramenem vyráží střelu Šárky.
22:10 Bohemians hraje svoji druhou přesilovou hru, uvidíme zda bude úspěšná jako ta první. Zatím hráči kombinují na půlce Liberce.
20:33 Úvodní buly vyhráli hráči Bohemians, avšak o balonek přišli a první střelu na branku v druhé třetině je na straně Liberce.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians x Liberec: 7x9
20:00 Skončila nám první třetina zápasu mezi FbŠ Bohemians a hosty z Liberce. Na první branku jsme čekali do 10. minuty kdy se prosadil Patínus a poté v 17. minutě Matyáš Krebner zvyšoval na 2:0.
19:23 Pěkný útok Liberce, který však končí mimo hřiště.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:25 Parádně nyní využili svoji první přesilovou hru v zápase domácí Bohemians a Matyáš Krebner svoji střelou zvyšuje na 2:0.
16:24 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #44 Pavel Čihák (2:0)
15:02 Zranění naštěstí není vážné a tak je domácí brankář již připraven mezi tyčemi.
15:01 Kotouček po svém zákroku musí být ošetřen, vypadá to na zranění ruky.
15:00 Parádní zákrok v podání Kotoučka! Bleskurychle se dokázal přesunout od tyče k tyči a zabránil tak libereckým ve srovnání skóre.
14:27 Janota předvádí další efektivní zákrok, tentokrát nohou zabránil míčku přejít přes brankovou čáru.
13:17 Hráči Bohemians zasypávají Janotu střelami, ten je však připraven a vše kryje.
12:37 V další šanci se objevil Palatínus, branku však o pár centimetrů minul.
09:34 A máme tu první branku utkání! Důraz před brankou předvedl Palatínus a napodruhé překonává Janotu. Stav zápasu máme tedy 1:0.
09:33 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Antonín Palatínus, asistoval #37 Ľuboš Šefčík (1:0)
07:26 Rozhodčí nyní musí domluvit libereckému hráči, který je velmi nespokojen s jeho rozhodnutím, pokračujeme však bez trestu.
05:13 Pěkná souhra v podání Liberce, Kotouček však byl připravený a střelu nohou vyráží.
04:15 Mandík zkoušel překvapit střelou přes obránce, branku však přestřelil.
03:37 I brankář Liberce si zapisuje svůj první zákrok v zápase.
02:29 S postupem hracího času se hra vyrovnává a i hráči Bohemians se dostávají před branku Janoty.
01:19 Na začátku třetiny se hraje spíše na půlce Bohemians.
00:41 První střelu na branku si připisuje Liberec.
00:10 Úvodní byly vyhráli hráči Liberce a drží se na balonku.