5:9
    Jiří SALAVA
    ()

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:9
branky: 4. Lukáš Pešat, 12. Petr Kittel, 44. Pavel Jurčík, 47. Karel Ťopek, 52. Petr Kittel - 4. Martin Šindelář, 17. Tomáš Kucharič, 21. Martin Pánek, 27. Tomáš Kucharič, 33. Filip Horák, 41. Tomáš Kucharič, 50. Martin Šindelář, 51. Martin Šindelář, 59. Jiří Salava; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 322; zásahy brankářů: Jaromír Malina 13 - Jan Hándl 16; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:4
60:00 Komentář Karla Ševčíka, část 2: 'Vyrobili jsme dnes obrovské množství chyb, spoustu herních situací šlo do křeče, chyběla zejména zpočátku zápasu trpělivost. Velká část obdržených gólů byla bohužel laciná. Máme na mnohem víc, máme o čem přemýšlet a na čem pracovat.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Karla Ševčíka: 'Soupeře jsme podcenili, přestože jsme to před zápasem v kabině dlouze rozebírali. Bohužel jsme zápas prohráli i v hlavách, nedokázali jsme přepnout na nejvyšší stupeň. Čím více jsme se snažili tlačit na pilu, otevíralo se nám to vzadu a soupeř nás nekompromisně trestal.
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Jana Štastníka: 'Hráči v dnešním zápase skvěle plnili pokyny, které před utkáním dostali, proto byl výsledek takový, jaký byl. Zahráli jsme nejlepší utkání v této sezoně, děkujeme soupeři za férový zápas.'
60:00 Zápas končí, Otrokovice dnes tedy zbytečně ztrácejí body proti nováčkovi. Střely ve třetí třetině 13:7, celkově 21:22. Přejeme všem čtenářům onlajnů, milovníkům florbalu a také florbalového bizáru pěkné svátky a šťastný nový rok.
59:38 Šindelář mohl ještě přidat svůj čtvrtý dnešní gól, ale netrefil.
58:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #2 Jiří Salava bez asistence (5:9)
57:55 Neskutečná obranná hra Petříka, ani na dvakrát nedovolil hráči soupeře skórovat do prázdné brány
57:38 Domácí v šesti lidech.
57:12 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
55:26 V přesilovce domácím nelze upřít velká snaha, ale dnes jim to zkrátka nelepí.
52:43 Panteři se ještě nevzdávají snahy s výsledkem něco udělat, což je sympatické.
51:19 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:8
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #21 Pavel Jurčík (5:8)
50:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #2 Jiří Salava (4:8)
50:56 Krásné backhandové zakončení -> 4:8.
49:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:7
49:16 Po dalším proměněném samostatném úniku je to zase o tři góly.
48:49 Kostka ve velké příležitosti nad.
47:24 Šelem je najednou plné hřiště.
46:39 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
46:39 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #91 Lukáš Petřík (4:6)
45:17 Kapitán jihomoravanů Palát pěknou střelou přestřelil.
43:59 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Pavel Jurčík, asistoval #69 Petr Kittel (3:6)
43:58 Pavel Jurčík přináší po dlouhé době v tomto klání nějakou radost domácím fandům.
43:13 Ani na dvakrát snížení stavu nepřichází.
41:37 Moje slova o Zapletalově dnešní smůle se naplňují, protože si musí jít do šatny pro další hokejku.
40:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #2 Jiří Salava (2:6)
40:44 Opakuje se špatný vstup domácích do třetiny a potřetí v utkání zapisujeme gól po spolupráci Kucharič-Salava
40:00 Druhá třetina u konce, střely v rámci ní 4:8. Co k tomu říct? Kdo tu byl při výhře 6:2 nad Boleslaví, ten by určitě nečekal, že bude sledovat třetinu 0:3 se Znojmem. Uvidíme, zda-li přijde v poslední periodě normální hrací doby nějaké zlepšení.
37:55 Na Zapletala se dnes smůla lepí jak na boty.
35:21 Současný herní projev šelem na mě dělá dojem, jako že jim opravdu nic nevychází.
33:28 Tuhle bídu tady dnes sleduje 322 diváků, díky.
32:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Filip Horák, asistoval #14 Petr Číhal (2:5)
32:32 A Malina loví pátý míček ze své sítě.
31:45 Otrokovicím dnes kombinace v útočné fázi vůbec nevychází podle představ.
30:46 Kittel přeletěl přes golmana hostí, nepříjemné pro obě strany, řekl bych.
28:53 Domácí si teď dávali přednost, takže z toho nakonec žádné zakončení nebylo.
28:32 Sláma pěknou křižnou našel Dabergera, stav se ale nemění.
26:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
26:26 Neubráněná standardka a hosté vedou o dvě branky.
25:48 Kučera našel Salavu, který jen minul.
25:14 Martinkova střela nebyla pro Malinu příliš nebezpečná.
23:03 Možná dnes diváci vzhledem k postavení týmů v tabulce očekávali něco jako kočka x myš, ale musím říct, že zatím je Znojmo o trochu lepším týmem.
21:44 Dnes velmi dobře hrající Vykopal si teď vylámal zuby na Hándlovi.
20:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek bez asistence (2:3)
20:41 Pánek si krásně počkal na šanci a v samostatném úniku překonává Malinu.
20:00 Po první třetině tedy vyrovnáno, uvidíme, co dál. Střely v první třetině 4:7.
19:59 Vteřinu před koncem třetiny neproměňují šelmy obrovskou šanci, hosté už nehráli, čehož využil Sovják, našel Švajného, který však prázdnou klec netrefil.
19:06 Dvojice Vykopal - Szweda znovu agilní, střela druhého jmenovaného zblokovaná.
18:33 Teď to byl samý protiútok, nejdřív to Znojmo překombinovali a pak nevyšla nahrávka Kittela na Jurčíka.
17:05 Pešat opět výborně hledal Švajného, ten ale přestřelil.
16:14 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
14:22 Domácí v plném počtu.
13:04 Zapletal v oslabení nebezpečně prověřil Hándla.
12:21 Další vyloučení, tentokrát na domácí straně.
11:18 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
10:21 Pánek ani Kucharič Malinu neprostřelili a poté Salava mířil jen nad.
09:04 Sláma pěknou střelou od mantinelu přinutil Malinu k tygřímu zákroku.
08:10 Výborný zákrok Maliny proti nebezpečné střele Číhala.
07:34 Snaha domácích se dostat k míčku přerušena faulem Zapletala.
06:01 Oba týmy mají zatím problém dostat se do tempa.
03:37 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #69 Petr Kittel (1:1)
03:37 Znojemské vedení mělo jepičí život, Pešat vyrovnává.
03:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #92 Tomáš Kucharič (0:1)
01:39 Po úvodním oťukávání čelil Hándl prvnímu pokusu domácích.
00:00 Dobrý podvečer, dnes do Otrokovic přijíždí poprvé v historii v rámci nejvyšší soutěže celek Znojma, diváci se tedy můžou těšit na moravskou konfrontaci.