5:6
    Adam DELONG
    ()

Sokol Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:6p
branky: 15. Jan Kourek, 22. Jan Kourek, 28. Patrik Petr, 55. Michal Janeček, 56. Tomáš Dlesk - 2. Martin Nehera, 8. Martin Tokoš, 12. Jakub Hubálek, 13. Jakub Hubálek, 33. Jakub Hubálek, 61. Adam Delong; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 505; zásahy brankářů: Petr Musil 16 - Lukáš Souček 10; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:0, 0:1
65:01 Komentář trenéra domácích Milana Koubka 1. část: I když jsme v polovině první třetiny prohrávali 4-0, tak si nemyslím, že jsme hráli tuto část špatně. Po timeoutu jsme se uklidnili a také jsme konečně začali proměňovat svoje šance. Kluky musím pochválit za návrat do zápasu, protože proti takovým týmům jako jsou Vítkovice se to nestává každý den.
65:00 Komentář trenéra domácích Milana Koubka 2. část: Ve druhé a třetí třetině jsme byli lepším týmem a mohli jsme získat tři body, za kterými nás hnala skvělá kulisa domácích diváků. Myslím, že se jim zápas musel líbit a byla to skvělá pozvánka na další domácí utkání.
65:00 Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Dneska z naší strany nedisciplinovanost a podrážděnost. Pokud jsme se uklidnili, tak jsme si dělali na hřišti co jsme chtěli, pokud jsme řešili věci okolo, tak jsme se dostávali pod tlak. Zbytečně vyhrocené a podrážděné utkání. Škoda bodu. Děkujeme soupeři.
65:00 Střely v prodloužení - 0:1
60:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (5:6)
60:00 Střely ve 3. třetině - 4:5
56:48 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:30 GÓL Sokol Pardubice! 5:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #11 Michal Janeček (5:5)
55:30 A je to! 4,5 minuty před koncem je vyrovnáno.
54:35 Formánkova prudká střela proletěla těsně vedle branky.
54:19 GÓL Sokol Pardubice! 4:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #84 Marek Ďopan (4:5)
54:19 Tak tohle bude ještě nejspíš drama. Pardubice jsou znovu gól od vyrovnání.
52:47 Domácí rozehrávají ve výhodné pozici ve své útočné polovině po faulu na Bílého.
49:58 Němeček nahrál rozběhnutému Dleskovu, ten potom branku přestřelil.
49:20 Hosté rozehrávají v rohu za soupeřovou brankou.
46:53 Oubrecht prokličkoval mezi hráči a zakončil na branku hostí, ovšem střela již byla nepřesná.
46:16 Vítkovice se do ničeho příliš nehrnou, spíše vyčkávají na chyby soupeře.
45:10 Hájkovu střelu ze standartky před brankou domácích Kourek zblokoval.
43:12 Domácí rozehrávají na své útočné polovině po vysoké hokejce jednoho ze svých soupeřů.
40:46 Oba týmy jsou v plném počtu.
40:01 Buly vyhrává tým hostí.
40:00 Střely ve 2. třetině - 7:8
38:37 Před brankou domácích se strhla potyčka po sekání na gólmana. Z toho jsou zároveň vyloučeni hráči hostí i domácích.
38:20 Delong vyslal prudkou střelu na Musila, ten ji vyrazil hrudí.
36:45 Dleskovu střelu vyráží Souček.
36:20 Bräuerovu střelu Musil vyráží.
33:13 Dnešnímu utkání přihlíží 505 diváků.
32:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:5)
32:26 Vítkovice svou přesilovku využívají a odskakují do 2 brankového rozdílu.
28:39 Pardubice se nevzdávají a o vyrovnání bojují zuby nehty.
27:36 GÓL Sokol Pardubice! 3:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #26 Daniel Škeřík (3:4)
25:23 Zápas nabírá vysokých obrátek. Hráči se s ničím nemastí.
22:50 Kourek se již řítil za dalším gólem, ale tentokrát Souček jeho střelu vychytal.
21:42 GÓL Sokol Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #24 Tomáš Dlesk (2:4)
21:42 Zatímco předešlou přesilovku Pardubice nestačily využít, vzápětí využívají hned tu další.
20:45 Po Dleskově střele se zavlnila pouze vnější síť branky.
20:02 Buly vyhrává tým domácích.
20:01 Pardubice do 2. třetiny vstupují stále s početní převahou. Zbývá jim ještě 1:35 z přesilovky.
20:00 Střely v 1. třetině - 4:8
19:15 Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
17:15 Velká mela byla nyní u branky domácích, nakonec se z toho Pardubice vymotaly a řítí se do útoku.
15:02 Nyní hra alespoň 3 vteřiny stála a nikdo z hráčů nevěděl, kde je míček. Naštěstí na to posléze přišli a hra mohla zase pokračovat.
14:28 GÓL Sokol Pardubice! 1:4
14:28 Pardubice dnes konečně střílí svůj první gól.
14:10 Kourkovi se podařilo trefit břevno, ale pak míček zase opustil prostory brankoviště.
12:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #31 Josef Rýpar (0:4)
12:47 I přes oslabení střílí hosté gól. Již je to 0:4.
12:25 Bílý skončil na střídačce hostí a Hrubý si za to vysloužil dvě trestné minuty.
12:00 U Musila po jeho zákroku zazvonila tyč.
11:55 Ďopan byl po přihrávce od Teichmana v šanci před brankou, ale nestrefil jí.
11:09 Timeout Sokol Pardubice
11:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
11:09 Hosté využívají přesilovku a dostávají se již do 3 brankového vedení.
07:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #72 Adam Delong (0:2)
07:59 Po chybě Škeříka v obraně, střílí hosté druhý gól.
07:30 Kourek v samostatném výběhu neuspěl.
06:25 Bílý zblokoval střelu soupeře a zároveň zvládl i jeho tvrdý náraz.
05:40 Musil předvedl výborný zákrok!
04:55 Firda branku přestřelil.
03:48 Po vrážení na Janečka mají Pardubice rozehrávku v rohu za brankou soupeře.
03:14 Škeříkovu střelu Souček vyráží a míček končí za mantinely.
01:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Martin Nehera, asistoval #71 Jan Jastřembský (0:1)
01:36 A netrvá to dlouho a již ve druhé minutě zápasu se hosté dostávají do vedení.
01:20 Delongovi nejspíše přišlo hřiště malé, tak si to svým pohybem trochu zvětšil.
00:20 Domácí po outu rozehrávají na své útočné polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostí.