7:3
    Josef NOVÁK
    ()

Sokol Pardubice - Florbal Ústí 7:3
branky: 10. Václav Oubrecht, 19. Jan Kourek, 21. Přemek Pakosta, 26. Patrik Petr, 31. Tomáš Dlesk, 35. Filip Krigovský, 41. Lukáš Gregor - 21. Martin Fuchsig, 22. Mikuláš Krbec, 59. Josef Novák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 535; zásahy brankářů: Jakub Levínský 19 - Tomáš Fibiger 24; po třetinách: 2:0, 4:2, 1:1
60:01 Komentář trenéra hostí: Zasloužená výhra domácích a rozdíl mohl být i vyšší. Věděli jsme, že soupeře nesmíme pouštět do brejků po našich ztrátách a malé výpomoci, to se nám povedlo náramně a dostali jsme z nich pět gólů. Musíme se probrat a začít pracovat daleko intenzivněji. Gratuluji soupeři k utkání.
60:01 Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Z naší strany dvě třetiny dobrého výkonu. Které rozhodly o utkání. Třetí třetina se z mého pohledu již jenom dohrávala a byla již méně atraktivní. Pro nás důležité tři body, které jsme chtěli a také jsme je získali.
60:00 Nejlepší hráči utkání - 4 Václav Oubrecht, 55 Lukáš Täuber
60:00 Střely ve 3. třetině - 14:10
58:55 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák bez asistence (7:3)
56:00 Pakostovu střelu gólman hostí vyráží.
54:20 Kužel se snažil několikrát dorážet na Levínského, ale míček do sítě nedostal.
53:55 Gregor prudkou střelou strefuje pouze gólmana.
53:00 Levínský předvedl výborný zákrok.
50:30 Levínský měl teď co dělat se zasahováním, ale nakonec gól nepadl.
48:40 Pardubice se již nikam neženou a míček si po většinu času drží ve své režii.
44:29 Krigovský strefuje tyč!
44:20 Domácí přesilovku nevyužívají a hosté hrají v plném počtu.
42:55 Ďopanovu střelu gólman hostí chytá.
41:30 Kourek byl za brankou hostí shozen na zem, ale po chvíli již stál a byl připraven na přihrávku.
40:58 GÓL Sokol Pardubice! 7:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #24 Tomáš Dlesk (7:2)
40:06 Dlesk vybojoval buly a posílá míček do obrany.
40:00 Střely ve 2. třetině - 7:9.
39:53 Hosté přesilovku nevyužili. Domácí jsou v plném počtu.
37:35 Hosté chtěli rychle rozehrát, ale Petr jim nechtěl odevzdat míček. Vysloužil si tak 2 trestné minuty.
36:54 Hosté rozehrávají v rohu za soupeřovou brankou.
34:10 GÓL Sokol Pardubice! 6:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #20 Jan Kourek (6:2)
32:40 Horákovu střelu Levínský chytá.
32:18 Dnešnímu utkání přihlíží 535 diváků.
32:03 Krbec střílí mimo.
30:22 GÓL Sokol Pardubice! 5:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #84 Marek Ďopan (5:2)
30:22 Pardubice dnes svou první přesilovku po chvíli využívají.
29:30 Kolstrunkovu prudkou střelu Levínský vyráží.
27:53 Oubrecht vystřelil a Gregor byl připravený na dorážku, ale gólman hostí byl rychlejší a míček chytil.
26:54 Přemek Pakosta ve velké šanci, ale gól z toho nepadá.
25:12 GÓL Sokol Pardubice! 4:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #37 Přemek Pakosta (4:2)
23:51 Kühnelova střela letěla vysoko nad branku.
23:25 Teichmanovu střelu chytil gólman hostí až za svými zády, ale míček nestihl projít brankovou čáru.
21:02 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #97 Radim Kühnel (3:2)
20:36 GÓL Sokol Pardubice! 3:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta bez asistence (3:1)
20:14 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:1)
20:01 Buly vyhrává tým hostí.
20:00 Střely v 1. třetině - 10:3.
18:33 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #95 Filip Krigovský (2:0)
18:33 Kourek opět zakouzlil a Pardubice jsou díky němu v dvoubrankovém vedení.
17:04 Krbec bráněný dvěma domácími hráči vystřelil z otočky, ale branku netrefil.
15:00 Hosté v plném počtu. Pardubice svou přesilovku nevyužily.
12:41 Ďopan dostal krosovou přihrávku od Dleska, následná střela však letěla mimo.
11:20 Dobře mířenou Pakostovu střelu gólman hostí vyráží rukou.
09:40 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #4 Václav Oubrecht bez asistence (1:0)
09:40 Oubrecht se sám prodral přes celé hřiště a úspěšně zakončil za záda gólmana hostí.
07:40 Nyní se míček potuloval sám téměř před prázdnou brankou hostí, ale domácí ho do branky nedorazili.
05:24 Střelu na branku domácích zastavuje Oubrecht.
05:00 Krbec se chystal ke střelu, ale v závěru netrefil míček.
04:25 Střelu na branku hostí teď poslal jak Janeček, tak i Petr, ale gólman byl vždy připravený.
01:32 Janeček strefuje tyč.
01:01 Domácí rozehrávají v rohu za brankou hostí.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.