• 61 60:15
    4:5
    ()

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Chomutov 4:5p
branky: 17. Tereza Urbášková, 25. Lucie Soukupová, 38. Tereza Vaníčková, 51. Tereza Urbášková - 15. Kateřina Oličová, 17. Lenka Láryšová, 46. Klára Svobodová, 55. Nikol Manlíková, 61. Kateřina Oličová; rozhodčí: Iveta Čepeláková - Ivana Hrušková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 25 - Aneta Blahníková 31; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:2, 0:1
65:00 David Tauš (Florbal Chomutov) - Dnešní utkání bylo úplně přes kopírák, jako poslední utkání. Pro nás cenné 2 body. Děkuji holkám za bojovnost a budu se těšit na zítřejší zápas doma.
65:00 Michal Kučera (SK Bivojky Litvínov) - Nedůslednost před vlastní bránou dnes rozhodla. Dostali jsme zbytečné a soupeřem nevynucené branky. Ale i takové se počítají a my se musíme poučit do dalších zápasů. Gratulace soupeřkám k vítězství
60:15 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Kateřina Oličová bez asistence (4:5)
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 15:12
59:33 Poslední minuty se odehrávají v režii domácích hráček.
58:38 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:10 Hosté jsou v plném počtu a okamžitě zahajují rychlý útok.
54:50 Tohle je obrovská rána pro domácí hráčky, míček nešťastně přeskočil Verče nohu a Chomutov tak srovná pět minut před koncem.
54:49 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Nikol Manlíková, asistoval #22 Helena Cimrmanová (4:4)
52:37 Hosté se usilovně snaží vyrovnat zápas, ale Bivojky jsou ve větší pohodě a v pohodě zvládají obranu.
50:25 Domácí brankářka hodila míček přímo do jedné z protihráček, ta se ale zřejmě lekla a střelu mířila až do vrchních řad hlediště.
50:00 Timeout Florbal Chomutov
50:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #83 Tereza Urbášková, asistoval #53 Renata Zajíčková (4:3)
46:46 Obrovský tlak domácích zkrotila Blahníková když přikryla míček nohama.
45:11 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Klára Svobodová, asistoval #88 Tereza Prokůpková (3:3)
42:41 Už se zase hraje v plném proudu a domácí se zatím krásně snaží navýšit svůj náskok.
42:40 Trochu nám tu zlobí časomíra takže konec utkání se nám trochu protáhne.
40:46 Máme tu drsný začátek třetiny, hráčky hostí chtějí vyrovnat za každou cenu.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 10:10
38:27 Domácí jsou pěkně rozjeté po tom co se dostali do vedení.
37:18 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #13 Tereza Vaníčková, asistoval #16 Daniela Kornalíková (3:2)
35:11 Skalická se zkoušela sama probojovat dopředu ale byla zastavena kousek za polovinou jednou z hráček hostí.
32:53 Domácí hráčky i v oslabení musí čelit útokům Chomutova.
29:41 Krásné nahození před branku choumtova na Vaníčkovou, ta se ale nedokázala trefit do míčku.
26:50 Domácí hráčky neproměnili ani jednu ze standartních situací před brankou Chomutova a teď musí čelit tlaku hostí.
24:10 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #24 Lucie Soukupová, asistoval #30 Lenka Čiháková (2:2)
23:52 Janouchová z otočky trefuje tyčku domácí branky.
21:32 Bártová střílí z pravého křídla vysoko nad branku hostí.
20:00 Střely na branku v první třetině - 10:7
19:05 Čiháková měla minutu před koncem šanci když běžela sama na branku hostí, Blahníková však byla na správném místě a tak se žádné drama nekonalo.
16:37 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Lenka Láryšová bez asistence (1:2)
16:03 Urbášková zachytila rozehrávku zpoza branky hostí a vyrovnává tak skóre zápasu.
16:02 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #83 Tereza Urbášková bez asistence (1:1)
14:57 Domácí gólmanka teď maskou chytla další šanci hostí. Kopýtková střílela z pravého křídla.
14:26 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Kateřina Oličová, asistoval #21 Nikol Manlíková (0:1)
12:19 Zatím můžeme vidět velmi vyrovnanou hru. Nebyla vidět žádná větší šance na žádné straně.
07:51 Bivojky se po neúspěšném útoku stáhli v klidu zpět na svojí polovinu a mohou v klidu přejít do dalšího útoku.
05:34 Urbášková neúspěšně dorážela nahození Skalické před brankou Chomutova.
03:47 Domácí hráčky mají problém udržet míček na hokejce a Chomutov má tak volnou ruku v útoku.
01:51 Souboj u mantinelu vyhrála Netušilová a Bivojky mohly rozehrávat. Míček byl ale zachycen jednou z hráček Chomutova a Verča Ziegelbauerová si tak zapisuje svůj první úspěšný zákrok v dnešním zápase.
00:45 Bivojky mají za sebou první střídání a zkoušejí svůj druhý útok.