• 51 50:18
    1:3
    (Kabátová)

Wizards DDM Praha 10 - Florbalová akademie MB 1:3
branky: 36. Adela Valentová - 27. Renata Kubíčková, 40. Kristýna Sobotková, 51. Kristýna Sobotková; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 22 - Kristýna Karli 19; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Proti týmu, který může aspirovat na na postup do extraligy, jsme podali velice kvalitní výkon a jsem na tým hrdý. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Komentář trenéra host: Dnes bylo náročné se prosadit proti dobře bránícímu soupeři, ale myslím, že jsme měli celý zápas pod kontrolou. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely po třetí třetině Wizards 6 Mladá Boleslav 10. Střely celkem Wizards 20 Mladá Boleslav 25
59:00 Hostující hráčky už se snaží utkání v klidu uhrát
57:17 Šermířský výpad bekendem v podání Lahody těsně minul hostující branku.
56:04 Trenér domácích stáhl hru na dvě pětice, snaží se s výsledkem ještě něco dělat, zvládnou to Wizards?
54:12 Po střele Viktorové se ozvala spojnice branky
51:42 Boleslav předvádí pěknou kombinační hru. Domácím se balonek vybojovává jen velice těžko.
50:18 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #18 Tereza Kabátová (1:3)
50:18 Sobotková vcelku chladnokrevně zamířila k tyči, Blažejová se po střele marně natahovala.
47:49 Wizardky vyrovnaly hru. Valentová se prodrala do zakončení, ale na Karli nevyzrála.
44:51 Střelu culkové po pohledné akci domácí golmanka zlikvidovala
44:11 Nadějnou akci Mladé Boleslavi zakončovala zakončovala Mrázková ale na Blažejovou nevyzrála
42:13 Dvě minuty trvalo domácím hráčkám než se dostaly na obranou polovinu Mladé Boleslavi
41:03 Fantastický zákrok Blažejové která vytasila ruku proti střele do prázdné branky!
40:00 Střely po druhé třetině Wizards 7 Mladá Boleslav 9
39:17 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková bez asistence (1:2)
39:17 Projektyl Sobotkové zapadl přesně k tyči!
38:00 Kapitánka Lachová netrefila prázdnou branku! Trajektorie střely připomínala Gaussovu křivku.
36:50 Gól domácí hráčky probral! Po ose Kodrová Valentová Lahoda zatápí hostující obraně.
35:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #13 Zuzana Syrovátková (1:1)
35:44 Jako blesk z čistého nebe se Valentová objevila před hostující golmankou a lehounkou teči došourala balonek do branky.
34:15 Boleslav zatím kontroluje utkání, hráčkám Wizards nezbývá než faulovat aby se skore nenavýšilo.
32:25 Výborný zákrok Blažejové, která se stihla přesunout se střelou od Kubíčkové
31:33 Dnešní utkání sleduje 33 diváků.
29:59 Hráčky Boleslavi mají nyní více ze hry, domácí hráčky se prakticky jen brání a na útočné polovině spíše odevzdávají balonky.
26:45 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Renata Kubíčková, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (0:1)
26:45 Kubíčková se před brankou nejlépe zorientovala a prostřelila Blažejovou
24:54 Boleslav si vytvořila nadějný tlak, kombinační hru ovšem zakončila střela mimo tyče.
21:24 Minulá třetina začala ospale, je to velký rozdíl oproti konci první třetiny
20:00 Střely po první třetině Wizards 7 Mladá Boleslav 6
19:37 Pohledná akce Boleslavi zakončená Lamblovou ztrozkotala na Blažejové. Z publika se ozvalo JEEE!
19:25 Střelu Kodrové Karli vyrazila před sebe a dorážka Lahody letěla těsně vedle branky.
17:44 Jsme svědky vyrovnaného utkání. Hra nabrala celkem slušné tempo
14:16 Hra se přelévá ze strany na stranu, jednou tlačí Boleslav podruhé Wizardky.
11:23 Domácím se přesilová hra příliš nepovedla a hostující Boleslav v plném počtu zabrala, nejprve tvrdou střelu vyrazila domácí golmanka a o pár vteřin později zvonila tyč.
09:33 Domácím se podařilo postavit přesilovou hru, ale zajímavou akci si nevypracovaly.
06:38 Mladá Boleslav teď zahrozila z protiútoku, míček se otřel o tyč!
05:50 Domácí Wizardky mají v posledních minutách o trochu více ze hry, hlavně jejich první lajna má navrh.
03:02 Utkání začalo v opatrném tempu. obě brankářky si připsaly první zákroky.