6:8
    Veronika BAŠOVÁ
    (Kadlecová)

Florbal Chomutov - FBC Texas 6:8
branky: 26. Lenka Láryšová, 29. Jitka Krajčová, 35. Jitka Krajčová, 39. Lucie Kopýtková, 39. Jitka Krajčová, 57. Helena Cimrmanová - 4. Klára Kozlová, 13. Markéta Černá, 14. Zuzana Purkrábková, 15. Markéta Černá, 36. Michaela Vavrochová, 53. Michaela Blovská, 56. Michaela Vavrochová, 58. Veronika Bašová; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 27 - Martina Kolaříková 14; po třetinách: 0:4, 5:1, 1:3
59:59 Vyjádření domácího trenéra - 2. díl: 'Nejvíce nás srážejí branky po vlastních chybách, ale i tak chci holkám poděkovat za předvedené a bojovné výkony v celém víkendu. Děkuji soupeři za zajímavé utkání.'
59:59 Komentář domácího trenéra Davida Tauše - 1. díl: 'Začátek utkání byl úplně stejný jako včerejší. Výkon byl nezodpovědný, i když holky na to upozorňuji a bavíme se tom před zápasem. O první přestávku jsem byl znovu důrazný, v šatně byla bouřka. Druhá třetina byla z našeho pohledu mnohem efektivnější.'
59:59 Vyjádření trenéra hostí Ladislava Hrmy: Nejdříve přeji všem vše nej do roku 2018. A teď k zápasu. Druhá třetina a drama určitě zvedalo diváky ze sedadel. A hrajeme to přece pro lidi. Pro fanoušky Texasu slibujeme, že příště budeme hrát celých 60 minut naplno. Děkujeme soupeři a přejeme úspěch v play off.
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 7:11.
57:45 GÓL FBC Texas! 6:8
Branku družstva FBC Texas vstřelil #4 Veronika Bašová, asistoval #20 Jana Kadlecová (6:8)
57:45 Hezky využitá rozehrávka.
56:24 GÓL Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Helena Cimrmanová, asistoval #93 Kateřina Oličová (6:7)
56:24 I domácí kontrují dorážkou z brankoviště.
55:56 GÓL FBC Texas! 5:7
Branku družstva FBC Texas vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #71 Markéta Černá (5:7)
55:56 Hostující hráčky teď byly velmi důrazné kolem brankoviště.
55:01 Po promáchnuté šanci hostí šly domácí do brejku. Špatné zpracování zabránilo razantnímu zakončení.
52:52 GÓL FBC Texas! 5:6
Branku družstva FBC Texas vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #20 Jana Kadlecová (5:6)
52:52 Hezký individuální výjezd z rohu.
52:17 Brejk domácích končí nepřesnou střelou. Výpadek dvě na jednu skončil bojovný úsek hry.
46:52 Utkání sleduje 49 diváků. Vidíme tu kadaňské i chomutovské florbalisty, a také kompletní pětku chomutovského Celticu. Dorazili i místní futsalisté.
46:16 Texas nabírá navrch, zavírá soupeře na delší dobu. Domácí zatím stíhají blokovat a bránit, ale dopředu se moc nedostávají.
43:46 Hraje se nahoru-dolu. Čeká se na první chybu...
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 9:11.
38:59 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #77 Lenka Láryšová (5:5)
38:59 Že by se Texas zlomil... Rychlý výpad po buly a je srovnáno.
38:47 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #66 Lucie Kopýtková, asistoval #22 Helena Cimrmanová (4:5)
38:47 Domácí přidaly svým akcím i krásu, sníženo.
37:36 Chomutovské nahození dopadlo na břevno.
35:48 GÓL FBC Texas! 3:5
Branku družstva FBC Texas vstřelil #24 Michaela Vavrochová bez asistence (3:5)
35:48 Vavrochová vypíchla a utekla všem. Následovala střela kolem hlavy domácí brankářky.
34:09 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
34:09 Texas při rozehrávce nastřelil Láryšovou, ta neztratila orientaci a našla Krajčovou. Ta propálila dobíhající obránkyni i brankářku.
32:17 Charakter zápasu se změnil, je to prakticky vyrovnané. Útoky Texasu netrvají dlouho a domácí vyráží do nebezpečných výpadů.
28:07 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #28 Natálie Janouchová (2:4)
28:07 Další vybojovaný a protlačený gól domácích.
25:38 Láryšová jako správná kapitánka ukázala cestu a vybojovala gól.
25:30 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Lenka Láryšová bez asistence (1:4)
19:59 Poměr střel v první třetině byl 4:13.
14:31 GÓL FBC Texas! 0:4
Branku družstva FBC Texas vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #18 Nikola Křemenáková (0:4)
14:31 Hostující tým má víc gólů než domácí celek střel.
14:00 Skvělý semafor hostující brankářky, první čistá šance domácích.
13:06 GÓL FBC Texas! 0:3
Branku družstva FBC Texas vstřelil #79 Zuzana Purkrábková, asistoval #44 Kateřina Vránová (0:3)
13:06 Herní a střelecká převaha hostí se mění v převahu gólovou.
12:57 Dvě dorážky těsně po sobě zlikvidované domácí brankářkou.
12:08 GÓL FBC Texas! 0:2
Branku družstva FBC Texas vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #24 Michaela Vavrochová (0:2)
12:08 Hostující hráčky pohotově využily brejk dvě na jednu, domácí brankářka si šáhla, ale nestačilo to.
11:12 Dvakrát se teď krátce po sobě vyznamenaly obě brankářky při individuálních výpadech.
10:00 Láryšová se protáhla podél mantinelu, spoluhráčka minula odkrytou branku.
06:13 První střela domácích mezi tyče.
03:55 GÓL FBC Texas! 0:1
Branku družstva FBC Texas vstřelil #6 Klára Kozlová, asistoval #79 Zuzana Purkrábková (0:1)
03:55 A převaha hostí měla zákonité vyústění, střelkyně byla dobře uvolněna.
03:24 Texas začal aktivněji. Chomutov zahrozil jednou nadějným brejkem, jinak se hraje na jeho půlce.