• 55 54:10
    4:9
    (Jurečková)

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:9
branky: 12. Eliška Škopíková, 13. Monika Jahodová, 17. Kateřina Rybníčková, 35. Kateřina Rybníčková - 2. Nela Škopková, 8. Barbora Sedláčková, 19. Markéta Vrlíková, 26. Nela Škopková, 30. Nela Škopková, 38. Barbora Sedláčková, 40. Barbora Sedláčková, 51. Nela Škopková, 55. Nela Škopková; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Galuszka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Michaela Malinová 28 - Pavla Lišková 21; po třetinách: 3:3, 1:4, 0:2
60:00 Statistika střel 3. třetiny K1 Florbal Židenice 11- 10 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu (Lukáš Robenek): Jsem rád že po trošku nemastné a neslané první třetině, kdy naše hra nebyla úplně kompaktní, což dokázal soupeř potrestat, jsme se dokázali srovnat a od druhé třetiny mít zápas ve svých rukou. Škoda jen, že se nedokázala prosadit i druhá formace, Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelům za práci.
60:00 Trenéra domácích (Marek Loskot): Zasloužená výhra Ostravy. Nedokázali jsme se celé utkání vyrovnat s hrou jejich první pětky. V první třetině jsme to ještě dokázali dohnat dobrou produktivitou z rychlých protiútoků, ale v druhé polovině utkání už nás dokázala Ostrava v tomto eliminovat. Jsem dnes spokojený s naší aktivitou ve hře dopředu proti kvalitnímu soupeři, ale musíme zapracovat na lepším finálním řešení. Čili zítra je co zlepšovat.
60:00 Statistika střel 1. třetiny K1 Florbal Židenice 11 - 10 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Nela Škopková, asistoval #26 Eliška Jurečková (4:9)
50:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Nela Škopková, asistoval #32 Alena Zuzaníková (4:8)
50:00 Ostrava kontroluje utkání a určuje ráz zápasu, hlavně kvůli efektivitě v koncovce domácích hráček.
39:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #21 Barbora Sedláčková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (4:7)
37:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #21 Barbora Sedláčková, asistoval #27 Nela Škopková (4:6)
34:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #13 Monika Jahodová (4:5)
29:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Nela Škopková bez asistence (3:5)
25:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Nela Škopková, asistoval #21 Barbora Sedláčková (3:4)
18:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #21 Barbora Sedláčková (3:3)
16:10 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #22 Michaela Skřivánková (3:2)
12:29 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Monika Jahodová, asistoval #27 Klára Jahodová (2:2)
11:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #8 Eliška Škopíková bez asistence (1:2)
07:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:2
01:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1