6:4
    Laura VYTRHLÍKOVÁ
    (Havlínová)

PSN Tatran Střešovice - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:4
branky: 12. Kristina Lexová, 45. Markéta Prontekerová, 47. Veronika Kopecká, 47. Karolína Marko, 55. Lucie Želízková, 56. Julie Faťunová - 23. Kristýna Otcovská, 36. Kristýna Otcovská, 48. Kristýna Otcovská, 60. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Krupička - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Tereza Kotlanová 16; po třetinách: 1:0, 0:2, 5:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Nováka: Těžký vyrovnaný zápas s důrazem soupeře. Rozhodla třetí třetina střelecká potence naší hráčky. Děkuji divákům a našim hráčkám za podaný výkon. Bohatého Ježíška a Šťastný Nový rok 2018 všem.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Všetuly: Myslím, že jsme viděli fantastické utkání, kde bylo vidět, že tu hrálo poředí tabulky.Bohužel před třetí třetinou, kdy byl tým upozorněn s jakými uhrovinami kolega přijde, tak přesně z nich jsme dostali branky. Soupeře to nakoplo. Při snížení jsme nedali dvě tutovky a jak se říká, nedáš dostaneš. Obrovské zlepšení a poklona týmu za velký progres. Štastné a veselé a to je asi vše.
60:00 Střely po třetí třetině: 9-11.
59:33 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #66 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (6:4)
58:04 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:02 Janglová chytá prudkou střelu na přední tyč.
56:20 Nahrávka Kopecké nikoho nenašla.
55:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Julie Faťunová, asistoval #29 Lucie Želízková (6:3)
54:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #82 Denisa Chaloupková (5:3)
53:18 Slavíková míjí před prázdnou brankou.
50:59 Janglová nadále drží vedení domácího týmu.
49:38 Litvínov zahazuje obrovskou šanci na vyrovnání.
47:45 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #66 Laura Vytrhlíková (4:3)
47:45 Otcovská kompletuje hattrick a snižuje na rozdíl jedné branky.
47:04 Střela z dálky nadělala Janglové potíže.
46:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #45 Karolína Marko, asistoval #29 Lucie Želízková (4:2)
46:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká bez asistence (3:2)
46:17 Kopecká vypresovala míček a strhává vedení na stranu domácích.
45:25 Janglová maří dobrou šanci hostí.
44:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #23 Veronika Kopecká (2:2)
44:29 Prontekerová srovnává skóre.
42:39 Havlínová umotala tři protihráčky a jen těsně míjí.
41:07 Fousová míjí před odkrytou brankou míček.
40:00 Střely po druhé třetině: 6-6.
39:11 Zatím výborně zvládnuté oslabení od Litvínova.
37:32 Domácí mají šanci srovnat krok se soupeřem.
37:11 Domácí dobře narušují rozehrávku soupeře.
35:09 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #48 Andrea Sára Šulcová (1:2)
34:54 Havlínová vyslala po otočce dobrou střelu na zadní tyč, Janglová však skvělě chytá.
34:45 Rozhodčí je zatím velmi benevolentní a některým divákům se to vůbec nelíbí.
34:22 Lexová pálí jen do Havlínové.
32:26 LItvínov má sice méňě balónek, je však mnohem nebezpečnější.
31:11 Tatran nestrhává v bídné přesilovce vedení na svou stranu.
30:17 Tatranu se zatím nedaří přesilovku využít. Naopak hostí už někoik šancí měly.
29:11 Kopecká po tvrdém zakroku končí rozmázlá za mantinelem.
26:01 Jedna z hráček Litvínova končí po tvrdém zákroku za mantinelem.
25:25 Kvalita hry se od první třetiny zatím nemění.
22:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
22:11 Havlínová posílá další krásnou nahrávku a Otcovská se trefuje do prázdné branky.
20:58 Kopecká je za svůj velmi ohavný zákrok náležitě potrestána.
20:00 Střely po první třetině: 7-4.
18:53 Kopecká se ke střele do brázdné brány nedostala. Na poslední chvíli jí zastavila bránící hráčka.
17:05 Tatran se snaží udržet míček a kombinuje.
15:13 Havlínová poslala krásný oblouček za obranu, Otcovská však jen těsně míjí.
13:44 Zápas se zatím více podobá šermu než florbalu.
11:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Kristina Lexová, asistoval #4 Klára Zelinková (1:0)
11:20 Lexová ze středu vymetla pavučinky.
09:59 Želízková pálí backhandem jen do nohy brankářky.
09:00 Havlínová v souboji totálně přejela Kopeckou.
07:55 Na utkání se zatím nedá moc koukat.
06:09 Zikmundová jen těsně přestřeluje.
04:25 Dobrá střela Faťunové končí jen na ruce hosující golmanky.
03:12 Janglová v klidu chytá střelu ze střední vzdálenosti.
01:15 Lexová se těžce zvedá a kulhá a střídačku.