• 59 58:28
    2:9
    (Maděrová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
branky: 32. Alena Zuzaníková, 47. Markéta Vrlíková - 13. Barbora Husková, 17. Vlaďka Maděrová, 33. Denisa Hyršová, 36. Tereza Zemanová, 46. Terezie Gálová, 51. Barbora Husková, 58. Tereza Zemanová, 58. Tereza Zemanová, 59. Barbora Husková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 116; zásahy brankářů: Sabina Dobrovolná 22 - Viktorie Karasová 28; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:5
60:00 Komentář trenéra hostí 2/2: Od druhé třetiny už jsme hráli v rytmu, jak umíme a byli i produktivní. Postupně jsme navyšovali náskok a dokázali udržet míček na hokejkách. Za vítězství jsme moc rádi, dneska se opravdu nerodilo lehce. Díky soupeřkám za zápas a hezké vánoce všem.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka 1/2: Přežili jsme začátek utkání a to asi nakonec rozhodlo. V první třetině byl soupeř lepší, a než jsme se srovnali na hokejkách i v prostoru, mohlo být po utkání. Z mála jsme vytěžili maximum.
60:00 2/3: Za dvě třetiny zaslouží holky určitě pochvalu, bohužel ve třetí třetině, kdy jsme potřebovali zápas otočit naší stranu jsme nedokázali navázat na výkon z předchozích dvou třetin.
60:00 1/3: Troufnu si říct, že jsme dvě třetiny byli lepším týmem na hřišti a vypracovali jsme si šance tak na dva zápasy, ale bohužel jsme z toho nedokázali vytěžit a soupeř potrestal ty šance, které jsme mu nedisciplinovaností nabídli.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Robenka 3/3: Nicméně výkon z první a druhé třetiny je pro mě do velké míry pozitivem a určitě je to něco na čem můžeme stavět. Je třeba odstranit chyby, které děláme a poctivě trénovat. Děkuji soupeři za zápas a přeji příjemné a klidné svátky Všem.
60:00 Střely 3. třetiny: 6 - 12
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (2:9)
58:17 Kolářové sjela střela a FBC se dostává do útočné šance.
57:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Tereza Zemanová bez asistence (2:8)
57:17 Ostrava dostává gól do prázdné brány.
57:04 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Tereza Zemanová, asistoval #89 Sabrina Moravcová (2:7)
57:04 Dorážka Zemanové končí za zády Dobrovolné.
55:22 Domácí jdou rizikově do pěti.
54:38 Rozhodčí zvedají ruku a Karasová odbíhá z brány.
54:03 Hyršová netrefuje prázdnou bránu.
53:13 Dobrovolná nedobrovolně opouští bránu a Ostrava hraje v šesti.
52:32 HOMERUN! Sedláčková přestřeluje o několik metrů.
51:21 Planková se hrdinsky postavila do střely Zuzaníkové a zabránila tak možnému ohrožení.
50:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (2:6)
50:40 Husková po svém výjezdu prostřeluje Dobrovolnou.
49:52 Poláškové se dnes daří rozšifrovávat myšlenky protihráček a získává spoustu míčků.
48:57 Tým hostí je v plném počtu.
47:53 První polovina druhé přesilovky se nese v duchu první a FBC zatím nenašlo klíč k obraně Vítkovic.
46:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #27 Nela Škopková (2:5)
46:20 Akce Vrlíková Škopková končí gólem.
45:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:5)
45:48 Takzvané nedáš dostaneš se dnes opět plní a Gálová navyšuje náskok svého týmu.
45:20 Míček dneska hráčkám FBC asi schválně uhýbá... Šromotová balónek v tutovce míjí.
44:39 Hyršová byla s míčkem dobře rozběhnutá, avšak zvolila přihrávku na spoluhráčku, která byla obsazená, a tak ztrácí míček.
43:30 Jurečková po kombinaci s Vrlíkovou neumístila svou střelu ze středu do brány.
43:09 Jurečková faulována na středu, Ostrava má rozehrávku.
42:16 Husková vyslala jedovatou střelu, nicméně mířila mimo.
41:15 Rozehrávku z rohu na útočné polovině FBC nevyužilo, pozdější střela Jurečkové skončila pouze v botě Hyršové.
40:35 Šešulková se s Káčovou moc nepohodly a ztratily míček.
40:01 Vrlíkové zkazila bilanci na buly Kubečková a vyhrává pro svůj tým míček.
40:00 Střely 2. třetiny: 12 - 8
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:12 Polášková vystihla přihrávku protihráček a běžela na bránu hostí, kde si na ni však počkaly dvě protihráčky a znemožnily jí cestu.
36:38 Pokus Jurečkové dorazit míček do brány Karasové se nezdařil a brankářka lapá balónek do rukou.
35:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Tereza Zemanová, asistoval #12 Natalie Hurníková (1:4)
35:20 Po chybě domácí gólmanky přidává Zemanová další gól pro svůj tým .
34:26 Přečíslení Vítkovic 3na2 vyřešila Polášková na jedničku.
33:42 Nához Šromotové chytá Karasová jako malinu.
33:01 Dobrovolná teď nohou vyráží nebezpečnou střelu Huskové.
32:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #86 Terezie Gálová (1:3)
32:28 Na domácí polovině byl velký zmatek, který bohužel pro FBC končí gólem.
31:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #32 Alena Zuzaníková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:2)
31:25 Zuzaníková vyslala přízemní střelu, kterou Karasová přes mnoho hráček před sebou neviděla a tak sbírá míček z brány.
30:59 Tým domácích je v plném počtu.
30:00 FBC už minutu krásně brání a nepouští Vítkovice do větších šancí.
28:59 Přesilovou hru nám předvedou také hostující hráčky.
28:53 Přízemní střelu Sedláčkové Karasová zkušeně pokryla.
28:18 Planková v samostatném úniku trefuje pouze rameno Dobrovolné.
27:48 Jurečková nahrála naslepo před bránu a míčku se ujaly Vítkovice.
26:55 Polášková zkušeně eliminovala šanci Hyršové.
26:22 Sedláčková hezky napadá a obránkyně Vítkovic odpaluje míček.
25:12 Rozehrávka FBC z půlky končí brejkem Vítkovic.
23:41 Jurečková před bránou trefuje pouze blok protihráčky.
22:59 Únik Šešulkové po mantinelu skončil pouze v rohu.
22:02 Chumel před bránou vyústil pouze ve střelu Šromotové, kterou Karasová chytá.
20:55 Sedláčková byla zpacifikovaná Kubečkovou.
20:01 I do druhé třetiny jde FBC s balónkem na hokejce.
20:00 Střely 1. třetiny: 12 - 10
19:09 Vrlíková z metru nepochopitelně přehazuje bránu.
17:44 Domácí teď bojují sami se sebou, nedokážou se dostat do útočného pásma.
16:54 Signál domácího FBC Karasová odhaluje a střelu Vrlíkové s lehkostí chytá.
16:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #5 Markéta Kolářová (0:2)
16:16 Maděrová z otočky vymetá pavučinky z růžku domácí brány.
15:39 Škopková pomalu zapíná raketu a uběhla třem protihráčkám.
15:02 Dobrovolná se dobrovolně vrhla do střely Huskové a vyrazila ji za mantinel.
13:45 Káčová překvapila Karasovou svou střelou bekhendem, avšak míček nakonec vyrazila.
13:01 Výjezd Sedláčkové byl překažen Janáčkovu.
12:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #86 Terezie Gálová (0:1)
12:01 Husková se vymanila ze sevření Poláškové a dorážkou své předchozí střely přemohla Dobrovolnou.
10:44 Šromotová krásně našla Vrlíkovou úplně do prázdné brány, ta však míjí míček.
10:00 První polovina za námi a ani jeden tým si nedokázal vytvořit takovou šanci, aby proměnil skóre zápasu.
08:42 Hra se odehrává většinou na polovině hostí.
07:28 Sedláčková se bekhendem snažila přemoct Karasovou, ta se štěstím chytá míček milimetry před brankovou čárou.
06:22 Střela Kubečkové zasáhla domácí hráčku, proto nemohla ohrozit bránu Dobrovolné.
05:21 Zemanová se snažila napadat rozehrávku domácích, Šešulkova tento tlak vydržela.
05:00 Tým hostí je v plném počtu.
04:00 Domácí si ani po minutě nevytvořily větší šanci.
03:32 Husková se snažila zastrašit, ale marně.
03:01 FBC nám předvede první přesilovku dnešního utkání.
02:13 Škopková zachránila svůj tým, když vypíchla soupeřce míček před prázdnou bránou.
01:42 Vítkovice kombinují pouze na své polovině.
00:37 Kubečková střelila Dobrovolnou pouze do pupku.
00:01 Míček pro svůj tým získala Vrlíková.