• 60 59:59
    8:4
    (Kopecká)

PSN Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 8:4
branky: 15. Anežka Viplerová, 18. Denisa Chaloupková, 36. Markéta Prontekerová, 39. Julie Faťunová, 43. Lenka Faltusová, 44. Markéta Prontekerová, 45. Nella Stašková, 60. Nella Stašková - 11. Natálie Janečková, 12. Eliška Škopíková, 46. Alžběta Švehlová, 47. Natálie Janečková; rozhodčí: Tomáš Šimek - Dominik Hrubý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Markéta Antalová 20 - Kateřina Mannová 23; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích p. Sovy - V dnešním zápse jsme si vyzkoušeli spoustu nových věcí, na kterých chceme i nadále pracovat k blížící mu se play off a věříme, že tým je na dobré cestě. Smutnou zprávou je pro nás zranění naší hráčky, věříme, že se brzy uzdraví a v duchu jsme s ní. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí p. Loskota (2/2)- Trošku nám ještě chyběl klid ve finálním zakončení, ale třeba jsme si něco schovali na zítřek. Přejem brzké uzdravení zraněné hráčce domácích.
60:00 Komentář trenéra hostí p. Loskota (1/2)- Desetiminutový výpadek na přelomu 2. a 3. třetiny nás dnes stál výsledek proti velmi dobře technicky vybavenému soupeři. Jinak jsme s dnešním utkáním spokojeni se hrou dopředu. Konečně jsme sehráli dobře rychlé protiútoky a byli jsme z nich opravdu většinu utkání nebzepeční.
60:00 Střely po třetině 12:8.
59:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #23 Veronika Kopecká (8:4)
59:30 Marko od mantinelu napálila nohu brankářky.
58:43 Pohledná kombinace domácích hráček nedokázala korunovat Faltusová.
58:00 Faltusová ze středu napálila blokující hráčku.
55:55 Prontekerová z předbrankového prostoru přestřelila bránu.
53:24 Druhá polovina třetí třetiny už je klidnější.
50:00 Janečková z úhlu napálila boční sít.
48:51 Zikmundová z půlky těsně minula bránu.
47:37 Marko nečekanou tečí z brankoviště ohrozila bránu.
46:24 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #22 Michaela Skřivánková (7:4)
46:24 Janečková z protiútoku zavěsila do šibenice.
45:18 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #70 Alžběta Švehlová, asistoval #11 Eva Smutná (7:3)
45:18 Švehlová dostrkala míček za čáru.
44:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #29 Lucie Želízková (7:2)
44:28 Stašková ze vzduchu propálila vše co jí stálo v cestě.
43:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #64 Natálie Houžvičková (6:2)
43:39 Prontekerová skvěle prostřelila od pravého mantinelu.
42:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #72 Adéla Košvancová (5:2)
42:28 Faltusová po krásné individuální šanci vyrvala šibenici.
41:20 Kopecká ve veliké šanci opět netrefila bránu.
40:15 Chaloupková v úvodní šanci zápasu netrefila bránu.
40:00 Střely po třetině 9:9.
38:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Julie Faťunová, asistoval #72 Adéla Košvancová (4:2)
38:09 Faťunová vymetla růžek.
35:43 Timeout K1 Florbal Židenice
35:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #86 Lenka Faltusová (3:2)
35:43 Prontekerová s Faltusovou vyťukali obranu hostí.
32:04 Kopecká v samostatném úniku trefila masku brankářky.
31:18 Kopecká v ještě větší šanci také netrefila bránu.
31:09 Janečková ve veliké šanci netrefila bránu.
29:41 Prontekerová svou dorážkou hodně přestřelila.
27:28 Stašková od mantinelu netrefila bránu.
25:48 Teď Faltusová nastřelila spojnici.
25:22 Faltusová ze středu netrefila bránu.
24:32 Hostující hráčky vstoupili do druhé třetiny aktivněji než domácí.
22:32 Kopecká mohla běžet sama na brankářku, ale místo toho napálila soupeřku.
21:25 Domácí vytvářejí úvodní tlak.
20:00 Střely po třetině 10:6.
19:20 Střelu Zikmundové vyrazila Mannová.
17:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #74 Denisa Chaloupková, asistoval #22 Kristina Lexová (2:2)
17:18 Chaloupková vymetla pravou šibenici.
16:04 Zikmundová zablokovala střelu Hladké.
14:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Anežka Viplerová, asistoval #10 Nella Stašková (1:2)
14:08 Viplerová snižuje rychlou střelou po nahrávce zpoza brány.
13:52 Kopecká se proviňila hrubým faulem, rozhodčí ho však neposoudil jako faul na dvě minuty.
11:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #8 Eliška Škopíková, asistoval #9 Natálie Janečková (0:2)
11:48 Škoplíková protlačila míček až za záda Antalové.
10:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #11 Eva Smutná (0:1)
10:48 Smutná posunula míček před prázdnou bránu a Janečková toho dokázala využít.
09:43 Faltusová s Prontekerovou nedokázali vstřelit branku v situaci dvě na brankářku.
07:55 Košvancová ze středu napálila první obránkyni.
05:53 Janečková neproměnila samostatný únik.
04:30 V početní výhodě se zatím domácím hráčkám nepodařilo vystřelit na bránu.
02:15 Zblokovaná střela Kruberové letí do rohu.
00:50 První útok Tatranu končí faulem na Faltusovou.
00:02 Úvodní buly pro domácí.