7:5
    Kristýna GOCOVÁ
    (Havlová)

K1 Florbal Židenice - IBK Hradec Králové 7:5
branky: 11. Veronika Hladká, 29. Eva Nečasová, 39. Kateřina Rybníčková, 41. Eva Smutná, 42. Eva Smutná, 44. Eva Smutná, 46. Alžběta Švehlová - 4. Sabina Labudová, 25. Sára Svozilová, 32. Zuzana Volejníková, 33. Nela Červená, 47. Kristýna Gocová; rozhodčí: Pavel Brückner - Petr Galasovský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Kateřina Mannová 12, Michaela Malinová 7 - Nela Mihatschová 35; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:1
60:00 tak vypneme zápas nám během 5 minut uteče. Byly i světlá chvilky a první dvě třetiny hodnotím velmi kladně. To ale bohužel nestačí. Děkuji soupeři za utkání a přeji pěkný zbytek neděle.
60:00 Po zápasový komentář trenéra domácích (Oldřich Vaňkát): Okolnosti mě nutí být kritický. Tolik zápasů jsme si prohráli sami. Ne soupeřovou kvalitou ale naše hlava nás nedokázala podržet a zradila nás. Opět znovu to samá. 2 třetiny jsme dokázali držet koncentraci a mít zápas pod kontrolou, ale bez ohledu na to co si řekneme v šatně o tom jak musíme udržet koncentraci až do konce a že musíme bojovat dál dokud zápas neskončí,
60:00 Pozápasový komentář trenéra domácích (Marek Loskot): Dvě třetiny jsme nebyli dostatečně odvážní ani důrazní ve hře 1 na 1 a nechávali jsme holky z Hradce jednoduše vyhrávat osobní souboje. Zlepšeným aktivním výkonem v poslední dvacetiminutovce jsme vybojovali spoustu míčků, některé zisky jsme dotáhly ke gólům a otočili utkání.
60:00 Statistika střel na branku 3.třetiny: Židenice 16- 8 Hradec Králové
46:44 GÓL IBK Hradec Králové! 7:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Kristýna Gocová, asistoval #99 Barbora Havlová (7:5)
45:46 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #70 Alžběta Švehlová, asistoval #9 Natálie Janečková (7:4)
43:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #9 Natálie Janečková (6:4)
41:42 Timeout IBK Hradec Králové
41:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #70 Alžběta Švehlová (5:4)
40:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:4
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #46 Michaela Malinová družstva K1 Florbal Židenice
40:00 Střídání brankářů na straně K1 Florbal Židenice. Do 3. třetiny nastupuje do branky Michaela Malinová.
40:00 Statistika střel na branku 2.třetiny: Židenice 18- 11 Hradec Králové
38:14 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #20 Markéta Sedláčková (3:4)
32:20 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #22 Nela Červená, asistoval #12 Sabina Labudová (2:4)
31:23 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #79 Zuzana Volejníková, asistoval #12 Sabina Labudová (2:3)
28:27 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Eva Nečasová, asistoval #69 Veronika Hladká (2:2)
24:51 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #16 Sára Svozilová, asistoval #83 Barbora Šamalová (1:2)
24:51 Už to vypadalo, že domácí golmanka stihne zakročit, smolně však zasáhla jedna z domácích hráček a srazila míček do vlastní sítě. Tomu říkám smůla.
23:15 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #12 Sabina Labudová.
20:00 Statistika střel na branku 1.třetiny: Židenice 8 - 5 Hradec Králové
18:21 Po pěkné kombinaci se dostala do zakončení Gocová, ale těsně minula.
10:47 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #69 Veronika Hladká, asistoval #77 Gabriela Mandíková (1:1)
10:47 Domácí Mandíková zatáhla balónek a nezištnou přihrávkou našla před brankou Hladkou, která hladce zakončila a srovnává.
03:45 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #79 Zuzana Volejníková (0:1)
03:45 Po chybě domácí Sedláčkové hosté využili rychlý protiútok a otevírají skóre utkání.