3:5
    Michaela NOVÁKOVÁ
    (Kábrtová)

Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 3:5
branky: 24. Zuzana Kábrtová, 42. Zuzana Nocarová, 58. Michaela Nováková - 9. Nella Stašková, 10. Natálie Houžvičková, 27. Mariana Býčková, 29. Lucie Želízková, 49. Nella Stašková; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Karolína Špačková 50 - Kristýna Janglová 31; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích: K dnešnímu zápasu a nasazení holek musím říct jenom slova chvály. Kdybychom s tímto odhodláním a nasazením odehráli celou sezónu, určitě bychom mohli pomýšlet na vyšší příčky. Musím holky pochválit a myslím si, že všem divákům se musel zápas líbit. Díky za podporu. Dnes jsme byli jsme rovnocenným soupeřem. Na šance to byla určitě remíza. Díky soupeřkám a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů:Jsme rádi za 3 body s naší hrou však méně. Děkujeme opět fantastickému Tatranskému publiku, které je naším 6 hráčem.
57:20 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #5 Michaela Nováková, asistoval #3 Zuzana Kábrtová (3:5)
57:20 Domácí se nevzdávají, Nováková prostřeluje Janglovou a snižuje na 3:5
55:00 domácí se snaží, ale zdá se, že sil ubývá ...
52:30 v rychlém útoku se Horáková neprosadila, Janglová byla u míčku dříve
52:10 po chybné rozehrávce FA závar před domácí brankou
48:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #23 Veronika Kopecká (2:5)
48:30 Střílenou nahrávku uklízí Stašková do domácí branky
47:15 břevno po střele hostů
46:40 Žbánkovou ve slibné pozici vychytala gólmanka hostů, vzápětí Žapková přestřeluje
45:40 hosté využívají každé šance k nebezpečnému protiútoku
45:00 domácí se tlačí do útoku, snaží se vstřelit kontaktní branku
43:10 závar před domácí brankou ukončuje střela z úhlu vysoko nad bránu
41:50 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Zuzana Nocarová, asistoval #65 Markéta Žbánková (2:4)
41:50 Rychlý útok 2 na 1, Žbánková křížnou přihrávkou vybídla ke skórování Nocarovou, která trefuje vedle gólmanky
39:58 opět podrážděná reakce Kopecké po souboji u mantinelu. Přestože má Tatran více ze hry, v utkání vede a rozhodně nehraje v rukavičkách, reagují některé jeho hráčky na souboje překvapivě podrážděně, Kopeckou nyní uklidňují i trenéři hostujícího týmu.
37:30 V přerušené hře rozhodčí slovně napomíná hráčku Tatranu 23 Kopeckou
35:30 V této fázi zápasu je Tatran nebezpečnější, domácím se nedaří udržet balónek delší dobu na svých hokejkách
33:55 několik nebezpečných střel a dorážek likviduje Špačková
32:30 Tatran kombinuje v útočné třetině, střela mimo. Vzápětí v úniku nebezpečně pálí Žbánková
28:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková bez asistence (1:4)
28:58 Želízková se obtočila okolo obránce a střelou nad rameno brankářky zvyšuje na 4:1
27:30 hra se přelévá na obě strany
26:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Mariana Býčková, asistoval #72 Adéla Košvancová (1:3)
26:02 po rozehrání standardky nedůrazná obrana domácích dovolila dorazit míček za brankovou čáru
24:02 nájezd dvou hráček Tatranu na samotnou gólmanku Špačková chytá ! Kde byla obrana FA ?
23:06 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #3 Zuzana Kábrtová, asistoval #65 Markéta Žbánková (1:2)
23:06 po závaru před brankou hostů Žbánková přistrčila balónek Kábrtové, která zavěsila pod břevno
22:14 tentokrát břevno na druhé straně po střele Horákové
21:37 střela z dálky na domácí branku se po zásahu gólmanky otřela o břevno
20:00 Patnáct minut první třetiny měly hráčky Tatranu více ze hry, v závěru se domácí zlepšili, vytvořili si několik šancí, ale bez úspěchu
09:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Natálie Houžvičková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:2)
09:33 Po nedůrazu kolem brankoviště domácí opět inkasují dorážkou do prázdné branky
08:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (0:1)
08:04 Po samostatné akci střelou přes clonící hráčky skóruje Stašková
06:40 Horáková ve slibné pozici místo střely volí nepřesnou nahrávku
06:10 I domácá se snáží o útok
04:47 Hráčky Tatranu jsou nastěhovány v třetině domácích
01:50 několik náznaků šancí a zásahů brankářů na obou stranách