• 45 44:07
    6:7
    ()

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 6:7
branky: 2. Jan Peška, 21. Daniel Cvrček, 25. Lukáš Bolech, 29. Jan Peška, 38. Tomáš Rychlík, 44. Daniel Cvrček - 8. Jaromír Péc, 16. Aleš Hoch, 17. Radek Josefík, 23. Matěj Strečanský, 33. Jan Hlavsa, 41. Ondřej Rachunek, 45. Matěj Strečanský; rozhodčí: Michal Žáček - Tomáš Kapr; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Vojtěch Soukup 24 - Tomáš Bartůšek 7, Martin Louda 6; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:3
45:01 Komentář domácího trenéra Tomáše Arazim: Škoda trestného střílení v poslední minutě, nějáký ten bodík už bychom potřebovali. Gratuluji soupeři k vítězství
45:01 Pokračování trenéra hostí: Třetí třetinu plnou nepřesností jsme úspěšně dotáhli do vítězného konce. Ze zápasu zaslouženě odnášíme tři body. Děkujeme soupeři a především rodičům, kteří nás přišli podpořit.
45:01 Komentář trenéra hostí Miroslava Závory: Na klucích byla znát dlouhá pauza, když 17.11: ve státní svátek hrajeme teprve druhý soutěžní dvojzápas. V první třetině jsme si vytvořili několik šanci, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně a zaslouženě jsme šli do vedení, bohužel jsme se báli vítězství a soupeř naše chyby trestal.
44:08 Strečanský zvládl tíhu okamžiku a přibližuje domácí ke třem bodům
44:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Matěj Strečanský z trestného střílení (6:7)
43:13 Chyba domácích a je vyrovnáno
43:12 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
43:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #81 Daniel Cvrček, asistoval #3 Jan Peška (6:6)
40:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #63 Ondřej Rachunek, asistoval #52 Tomáš Zdeněk (5:6)
37:37 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #86 Tomáš Rychlík, asistoval #69 Jiří Marko (5:5)
35:07 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
32:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #65 Jan Hlavsa, asistoval #71 Martin Krejčí (4:5)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Martin Louda družstva FB Hurrican Karlovy Vary
28:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #88 Matěj Tvrzník (4:4)
24:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Lukáš Bolech, asistoval #27 Tomáš Chleborád (3:4)
22:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Matěj Strečanský, asistoval #38 Milan Kovařík (2:4)
20:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:3
16:05 Domácí vstoupili do třetiny skvěle a v rychlém sledu střílejí dvě branky
16:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #9 Radek Josefík, asistoval #52 Tomáš Zdeněk (1:3)
15:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #64 Aleš Hoch, asistoval #38 Milan Kovařík (1:2)
13:00 Chybu domácích Litvínov nepotrestal
09:30 Gólman Litvínova teď vytáhl jasný gól
07:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Péc, asistoval #38 Milan Kovařík (1:1)
05:15 Domácí jsou zatím více na balonku, nedaří se jim však překonat lítvínovského gólmana
04:00 Korbel trefuje břevno
01:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Jan Peška bez asistence (1:0)