59
  • 59 58:47
    Králův Dvůr

FBC Štíři Č. Budějovice - T.B.C. Králův Dvůr 4:3
branky: 27. Lukáš Malý, 32. Václav Bíca, 34. Jan Procházka, 36. David Štěpka - 5. Daniel Škoula, 33. Daniel Škoula, 51. Michal Nový; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Radek Kulhan 18 - Jan Barna 15; po třetinách: 0:1, 4:1, 0:1
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Těžký zápas jsme zvládli díky vstřeleným brankám ve druhé třetině. Zbytek zápasu byl vyrovnaný. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostí Radka Križka : Herní výpadek ve druhé třetině nás stál zápas. Děkuji soupeři za hezky uspořádané utkání a dobrou noc.
59:59 Střely ve třetí třetině - 5:9.
59:59 Závěr utkání přinesl strhující podívanou, ve kterém byli úspěšnější domácí. Štíři předvedli bojovný výkon a díky němu dnes zvítězili o jednu branku a v závěru byli šťastnějším týmem.
59:05 Poslední minuta bude ještě dramatická, hosté už hrají bez brankáře.
58:47 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:47 Nyní přichází taktický timeout pro celek hostí.
58:20 Králův Dvůr už nemá co ztratit a napadá ve velkém počtu .
56:45 Po střele Hejplíka přišla velká šance z protiútoku pro hosty, ale jejich střelec netrefil zařízení.
56:05 Hosté zatím úspěšně brání útoky domácích.
55:17 Možnost přesilové hry přichází nyní i pro domácí. Budou mít šanci vstřelit pojišťovací gól.
54:49 Štíři se ubránili a můžou pokračovat hrou 5 na 5.
53:49 Gólman domácích zatím funguje skvěle jako betonová zeď a nechce nic pustit za svá záda.
52:22 Hosté mají obrovskou šanci srovnat stav po vyloučení hráče domácích. Tato přesilová hra by mohl být zlomový moment pro celé utkání.
51:36 Zápas bude ještě velmi zajímavý. Vyhrát nyní můžou oba celky. Rozhodne tedy závěr samotného utkání, aby ukázal, který z týmů je lepší.
50:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #57 Michal Nový, asistoval #34 Pavel Dvořák (4:3)
50:37 Hosté se přece jen dočkali po nedůsledném rozebrání hráčů ze strany domácích a také díky rychlé akci snižují stav na 3:4.
48:41 Domácí hrají zodpovědně odzadu a nepouštějí hosty k větším příležitostem.
47:28 Dnešní utkání ve sportovní hale sleduje 71 diváků. Děkujeme.
46:18 Králův Dvůr neustále hledá recept na vstřelení kontaktní branky, ale nemůžou na něj přijít a Kulhan si dnes dobře postavil tyčky.
45:12 Čas stále plyne a hosté nutně potřebují vstřelit branku, aby mohli dnešní zápas ještě obrátit ve svůj prospěch.
43:54 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu a oba týmy mají velké šance. Je jen otázkou času než přijde gól na jedné či druhé straně.
41:33 Domácí gólman opravdu drží Štíry nad vodou, poté co hosté přidali několik otáček směrem do útoku.
40:40 Žalostná hra hostů pokračuje i ve třetí třetině.
39:59 Střely ve druhé třetině - 9:6.
39:59 Tato třetina skutečně nabídla zlepšení herního obrazu. Domácí diktovali tempo, měli lepší pohyb a lépe stříleli. Za odměnu v této třetině vstřelili 4 góly a dostali se do vedení. Hosté mají co dělat, protože do třetí třetiny jdou se ztrátou dvou branek.
38:33 Domácí napadají obranu hostů a ta je teď jako ryba na suchu.
36:55 Maskovaný muž v brance domácích je fantastický a drží dvoubrankové vedení pro domácí.
35:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #68 Radek Hanák (4:2)
35:33 Po ose Malý, Hanák a zakončující Štěpka přidávají Štíři další branku a jsou to oni, kteří nyní diktují tempo hry.
34:22 Bíca je při chuti a jeho tvrdá rána skončila jen těsně vedle branky hostů.
33:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #79 Lukáš Malý (3:2)
33:52 Domácí jsou na koni a dávají to najevo. Malý našel chytrou přihrávkou volného Procházkou, který se do prázdné branky nemýlil.
32:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Daniel Škoula, asistoval #34 Pavel Dvořák (2:2)
32:07 Oba dva celky jsou nyní aktivní a po zásluze přidávají každý po jedné brance. Na straně domácích zkušený matador Václav Bíca nekompromisní dorážkou a straně druhé přidává již druhý gól v dnešním zápase střelec Škoula.
31:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #79 Lukáš Malý (2:1)
31:02 Malý unikl do obrovské šance a zkoušel lobovat gólmana hostí, ale jeho pokus neměl přesné parametry.
29:55 Králův Dvůr se ničeho nezalekl a snaží se vyrovnat tlak domácích.
28:29 Vstřelená branka posloužila jako nakopávač pro domácí a nyní mají šance na vstřelení dalšího gólu.
26:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #12 Václav Hejplík (1:1)
26:57 Štírům se přece jen povedla přesná střela z hole Malého i trochu se štěstím a vyrovnávají stav dnešního utkání.
25:46 Štíři začínají udávat tempo hry, ale k jejich výkonu stále chybí přesné střely na branku hostí.
24:03 Po opravdu dlouhé době se Štírům daří trefovat Barnovu svatyni, ale gólman hostí chytá skvěle.
22:52 Marné snažení obou celků trefit branku stále pokračuje.
21:31 V dnešním zápase se musí nudit především gólmani, protože střelecké pokusy obou týmů jsou velice chabé.
20:53 Hanák se zjevil po chybné rozehrávce sám před bránou hostí, ale ve velké šanci zklamal a netrefil bránu.
19:59 Střely po první třetině - 5:6.
19:59 První třetina nám nepřinesla příliš zajímavou podívanou. Oba týmy měli problém s trefováním branky. Úspěšnějším v této třetině byl tým hostí a po zásluze vede o jeden gól. Doufejme, že se obraz hry ve druhé třetině zlepší a uvidíme ještě kvalitní podívanou.
19:27 Zajímavá šance na straně domácích po nahození od Malého branku opět nepřinesla.
18:26 Aktuálně mají oba dva celky jeden velký problém a to sice trefit branku.
17:12 Obrana hostů se dnes velmi dobře připravila a zatím doslova nuluje šance domácích.
15:32 Kulhan má velmi dobré reflexy, jak právě předvedl. Po nepříjemné teči směřoval míček do branky domácích, ale Kulhan byl pozorný.
14:52 Štíři se nyní více zapojují do hry a snaží se zvrátit stav utkání na svou stranu.
13:23 Zmar, tímto slovem by se dala nazvat rozehrávka Štírů v dnešním zápase.
11:58 Domácí se dnes opravdu nenaladili na tu správnou notu a pokud v dnešním utkání chtějí zvítězit, budou muset hodně zabrat.
10:36 Střelecké pokusy domácích jsou zatím jen snadným soustem pro Barnu.
09:43 Hosté stále mají navrch a diktují si tempo hry.
08:34 Štíři se pomalu probouzejí a dostávají se zpátky do hry, ale brankář a obrana hostů je zatím pozorná.
06:28 Králův Dvůr je nyní jako rozjetý vlak a domácím nezbývá nic jiného než tuto mašinu zastavit.
05:30 Hosté se radovali znovu, ale nakonec marně. Jejich gól nebyl uznán z důvodu hry v brankovišti.
04:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
04:30 Trpělivost růže přináší. Hostům se vyplatila jejich opatrná hra a po dorážce se ujímají vedení.
03:50 Králův Dvůr nechce nic uspěchat a začínají s opatrnou rozehrávkou.
02:40 V první velké šanci se ocitl domácí Svintek ale jeho bekhendová střela byla nepřesná.
01:36 Štíři začali zápas aktivněji a zatím si vytváří menší tlak.
00:50 Poprvé zkoušeli zahrozit domácí, ale obrana hostů zůstává zatím pevná.
00:00 Domácí nastupují v nových dresech. Uvidíme co předvedou na hřišti.
00:00 Dobrý den, Vážení diváci. Vítejte u dnešního online přenosu ze zápasu Národní ligy - Západ. Dnes se spolu utkají FBC Štíři České Budějovice a T.B.C. Králův Dvůr. První střet těchto dvou týmů skončil lépe pro Králův Dvůr. Budeme sledovat jak dopadne dnešní zápas.