8:6
    David ŠTĚPKA
    (Kudláček)

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Strakonice P.A. 8:6
branky: 26. Lukáš Malý, 30. Lukáš Malý, 44. Lukáš Malý, 51. Ondřej Šimek, 55. Radek Hanák, 55. Lukáš Malý, 55. Radek Hanák, 59. David Štěpka - 27. Kryštof Bučok, 31. Lukáš Pluskal, 35. David Chvosta, 38. Kryštof Bučok, 46. Kryštof Bučok, 51. Karel Šavrda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Josef Macek 23 - Jan Vaníček 19; po třetinách: 0:0, 2:4, 6:2
59:59 Komentář trénéra domácích- Lukáš Malý: 2 třetiny jsme byli naprosto tragičtí, v poslední třetině jsme naštěstí zabrali a skóre otočili. Vyhrát jsme si skoro nezasloužili. Děkujeme za utkání a přejeme hezké Vánoce.
59:59 Komentář trénéra hostí- Mikeš Jakub: Zápas jsme si prohráli neproměńováním vyložených šancí. Bohužel soupeř měl větší štěstí a využil domácího prostředí. Zápas narušilo neustálé nefungování časomíry, což bych vytknul domácím pořadatelům. Díky soupeřům a divákům.
59:59 Máme tu konec utkání, kde Štíři obrátili utkání.
59:59 Střely- Štíři 17 x Strakonice 8
58:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #7 Michael Kudláček (8:6)
58:32 DAVID ŠTĚPKA! Dává gól svým ještě nedávným spoluhráčům.
58:07 Gólovka na hokejce Hejplíka, ale gól nepadl.
57:34 Strakonice se snaží ze všech sil vyrovnat.
57:25 Hra 4 na 4.
55:38 Pětiminutové vyloučení a další přesilovka Štírů.
54:57 Timeout FbC Strakonice P.A.
54:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #80 Lukáš Svintek (7:6)
54:57 Fůůů a je tu další gól. Štíři obracejí stav utkání a nyní vedou o jeden gól.
54:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý bez asistence (6:6)
54:42 Malému se dnes střelecky daří. Skóre je vyrovnané.
54:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #12 Václav Hejplík (5:6)
54:19 Hejplík střílí z půlky a Hanák střelu usměrnil do branky.
53:22 Procházka vyslal dobrou střelu, ale vedle.
50:29 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #39 Lukáš Pluskal (4:6)
50:29 Strakonice skoro ihned odpovídají a navyšují vedení o 2 branky.
50:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Ondřej Šimek, asistoval #7 Michael Kudláček (4:5)
50:04 Šimek se trefil do černého!
49:42 Štíři posílají na branku takové střely na rozchytání, než že by vyslalli nějakou bombu.
48:54 Štírům se nedaří procpat do brány hostů.
46:39 Skoro samostatný nájezd Slepičky, ale nevyřešil situaci nejlíp a tak to gólem nekončí.
45:46 Strakonice mají navrh a domácí Štíry tlačí.
45:37 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #28 Kryštof Bučok, asistoval #46 David Chvosta (3:5)
45:02 Hra se přelévá sem tam, tam sem.
43:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #12 Václav Hejplík (3:4)
43:25 Malý má na kontě hattrick.
42:44 Druhá přesilovka Štírů, první nevyužili, tak uvidíme, co druhá.
41:49 Štíři začalai aktivněji.
40:30 Máme tu třetí třetinu a Štíři by měli něco už předvést, aby nedostali na šišku.
39:59 Dočkali jsme se i gólů, no konečně.
39:59 Střely- Štíři 4 x Strakonice 10
39:30 Faul za faulem.
37:51 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:4
37:51 Chyba v obraně a pozdní návrat útočníků = gól pro Strakonice.
37:06 Strakonice kontrolují hru, řekla bych.
35:44 Na Štírské střídačce panuje ticho před bouří.
35:14 Strakonice se nyní navzájem burcují a je na nnich vidět velká chuť vyhrát.
34:50 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (2:3)
34:50 Chvosta příklepem vstřelil levé víko, nádhera.
32:54 Výborný obranný zákrok Strouhala.
30:29 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #39 Lukáš Pluskal, asistoval #69 Dominik Harman (2:2)
30:29 Další gól, Strakonická radost z gólů to je radost pozorovat.
29:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #7 Michael Kudláček (2:1)
29:34 Střela z půlky od Malého a dává dnes svůj druhý gól.
26:36 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #28 Kryštof Bučok, asistoval #14 Jan Staněk (1:1)
26:36 Teď už se Strakonice trefily do černého.
26:08 Ale pozor na druhé straně Strakonice trefují 2x tyčku, ale na ty se bouhužel pro Strakonice nehraje.
25:49 Moc nic.
25:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #88 Ondřej Šimek (1:0)
25:48 Hodně fobrá přihrávka Šimka a do prazdné brány se trefuje Malý.
22:53 Dobrá střela Strakonických hráčů, ale také dobrý zákrok domácího brankáře.
20:54 Štěpka ze Štírů nyní podržel míček a hru uklidnil.
20:01 Další problémky s časomírou.
20:00 Jak první třetina skončila, tak druhá začala.
19:59 Jak první třetina začala, tak taky tak skončila. Stav stále a pořád 0:0.
19:59 Střely- Štíři 6 x Strakonice 8
19:14 Strouhal se uzdravil a je zpět na hřišti a jde nám ukázat svoje umění.
18:01 Konečně vidíme střely a né přihrávko-střely.
17:41 Nějaké střely jsou tu vidět, ale moc nic, co by mělo ohrozit branku.
17:26 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #12 Václav Hejplík.
17:26 Nyní máme možnost koukat na přesilovku domácích.
15:14 Strouhal na palubovce a nevypadá to vůbec dobře..
12:04 Hra bez gólů, to je jako kino bez popcornu.
09:46 Strakonice tlačí Štíry.
06:01 Strakonice minuly prázdnou branku.
05:00 Hru přerušila neposlušná časomíra.
04:47 Na míčku více Štíři.
02:55 Drobišovi udělala bota pocem kam jdeš.
01:23 Akce Šimka a Procházky končí střelou za mantinelem.
00:44 Propagační první střela, kterou vyslaly Strakonice.
00:00 Úvodní bule pro domácí Štíry.
00:00 Utkání začne jako obvykle za stavu 0:0
00:00 Zdravíme vás u dnešního textového přenosu z Českých Budějovic! Dnes nás čeká derby ve kterém se utkají Strakonice na 9.příčce a Štíři na 4. příčce.