6:8
    Jiří ŠRÁMEK
    (Lazárek)

FBC DDM Kati Kadaň A - Wizards DDM Praha 10 6:8
branky: 15. Daniel Dolanský, 15. Aleš Limberg, 18. Erik Štěrba, 25. Michal Plomer, 28. Petr Chládek, 30. Martin Žemlička - 3. Jiří Šrámek, 23. Martin Lazárek, 30. Jan Blažek, 47. Martin Lazárek, 52. Karel Smutný, 54. Adam Kulík, 58. Martin Lazárek, 59. Jiří Šrámek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Janúšek 12 - Lukáš Vávra 22; po třetinách: 3:1, 3:2, 0:5
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Florbal se hraje 60 minut a to nejsou naši hráči schopný pochopit.Ve třetí třetině jsme podali ostudný výkon a zaslouženě jsme prohráli. Vyjádření trenéra hostů: Část našich hráčů se na dvě třetiny zapomněla eště v Praze.soupeř hrál účelný florbal a jim nezměrná vůle v poslední třetině změnila skore.Děkujeme soupeři,divákům,pořadatelům.
58:43 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:8
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (6:8)
58:43 Kati tlačili a pražané z ničeho nic se dostali do situace dva na nikoho a s touto situací si dokázali poradit a odskakují o dvě branky.
57:32 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:7)
57:32 Krásná střela,hatrick a vedení svého týmu.Toto vše zásluhou Martina Lazárka.
56:07 Kati se snaží zvrátit výsledek a svou stranu,ale hosté jsou momentálně mnohem nebezpečnějším mužstvem.
53:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:6)
53:58 Domácím se napodařilo vyhodit míček z obraného pásma a tak Adam Kulík vyrovnává na 6:6.Kadańské prokletí tedy stále trvá.
53:20 Opět,dva na jednoho a tentokrát skvěle zasáhla helma domácího brankáře.
52:03 Limberg se dral do útoku,jeho útočné snažení skončlo v náruči brankáře.
51:09 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (6:5)
51:09 Velké hrubky domácí obrany dovolili hostům snížit na rozdíl jedné branky.
50:34 Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
49:16 Hosté obstřelují domác branku,ale zatím ani jedna střela nemířila přesně.
48:27 Honzík Odlas teď dokázal ušetřit cenné vteřinky v útočném pásmu Wizards.
46:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #18 Adam Kulík (6:4)
46:25 Nedáš,tak zkrátka dostaneš.Neprve domácí šli do přečíslení dva a jednoho,gól nedali,a hned poté se dostali do přečíslení pražané a ti se nemýlili.
46:02 Hosté zavřeli domácí a ti mají veké problémy aby dokázali udržet vedení.
45:00 Kadaň vystihla rozehru pražanů,ti se ale dokázali rychle zformovat a nedovoli Katům skórovat
43:21 Hrubka při přechodu přes střední pásmo mohla vyjjít Katy draho,při situaci dva na jednoho si s celou sitací výtečně poradil Onda janúšek,který dnes podává bezvadný výkon.
41:19 Hosté začali velice aktivně,zatím si ale nevytvořili větší přílžitost.
39:33 Hosté tlačí,Kati se ale výborně brání.
36:36 Wizards jsou momentálně jako pokropeni živou vodou,dkázali zamknout Kadaň a ta se jen s dávkou štěstí ubránila.
35:58 Pražané v situaci dva na jednoho nechali vyniknout domácího brankáře.
34:48 Hosté vypadají frustrovaně,momentálně se jim vůbec nic nedaří.
32:14 Timeout Wizards DDM Praha 10
31:20 S góly se nám roztrhl pytel.Bude zajímavé sledovat další průběh utkání.
29:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #71 Erik Štěrba (6:3)
29:40 Jiří Prokop skvěle zaclonil hostujícímu brankáři a Martin Žemlička se trefil přesně do skuliny.
29:04 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek, asistoval #23 Jan Heller (5:3)
29:04 Nikterak razatní střela se právě ujal a Honza Blažek snižuje na rozdíl dvou branek.
27:47 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #83 Michal Plomer (5:2)
27:47 krásně umistěna střela od půlky našlasvůj cíl a Petr Chládek zvyšuje na vedení domácích na 3 branky.
27:20 Se situací dva na jednoho si výborně poradil hostující brankář.
26:55 Dobře rozehraná standartní situace konč nakonec faulem domácích.
25:30 Svkělý obranný zákrok Limberga teď zabránil jasnému gólu.
24:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #83 Michal Plomer, asistoval #58 Martin Odlas (4:2)
24:15 Po přihrávce před branku se trefuje Míša Plomer.
23:54 Pražané zavřeli Kadaň a tento tlak končí břevnem Janúškovy branky.
22:08 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
22:08 Autoři první branky hostů opět úřadovali.Z protiútoku snižuje na rozdíl jedné branky Martin Lazárek.
21:38 Vilém Vopelák opět nechal vyninout skvělého hostujícího brankáře.
21:03 Hra je zatím plná nepřesností.
19:40 Hosté přeci jen zahrozili a po střele zvoní tyč za Kadaňským brankářem.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny,domácí s rozhrávkou nikam nepospíchají.
17:00 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 3:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #39 Ondřej Janúšek (3:1)
17:00 Naprosto famózní výhoz Ondřeje Janúška skvěle zužitkoval Erik Štěrba.Domácí se tak dostavají do dvoubrankového vedení.
16:07 Pražané málem vyrovnali.Hostující útočník v rozhodujícím okamžiku minul domácí branku.
14:40 No a Kadaň se z ničeho nic dostává do vedení! Nejprve milimetrovou střelou vyrovnal Daniel Dolanský,poté krásně schovanou střelou se prezentoval Alešek Libergů.
14:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #10 Aleš Limberg bez asistence (2:1)
14:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #20 Daniel Dolanský, asistoval #71 Erik Štěrba (1:1)
13:35 Martinu Odlasovi v tutové šanci ujel míček a ani branku ohrozit nedokázal.
12:20 Štěpán Salvetr vyslal skvělý projektil,ovšem opět fantastický zákrok Lukáše Vávry.
10:35 Kadaň teď byla blízko vyrovnání.Z protiútoku se v dobré oziciocitl Erik Štěrba,bohužel pro domácí hostující obrana skvěle zasáhla.
09:27 Hosté teď zavřeli Katy v obraném pásmu,po crossové přihrávce následnou střelu skvěle zblokoval Martin Žemilička.
08:07 Dvkarát teď domácí zahrozili,se vším si ae opět poradil Lukáš Vávra.
05:22 Pražané zatím předvádějí velice trpělivou hru a domácm to dělá značné problémy.
04:13 Kati vyslali již 4 střely na branku,ale nekozáli vsíti branku,zato hostům ke vstřelení branky stačila pouze jedna střela.
02:03 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
02:03 Nedáš,dostaneš.Z protiútoku se prosazuje Jiří Šrámek.
01:52 Kadaň je zatím aktivnějším týmem,dvakrát nebezpečně vypálil Vopelák,se vším si ale pefektně poradil hostující brankář.
00:35 Úvodní buly sice vyhrálihosté,ale Kadaň po zisku balónku chvilku kombinovala,ale nic vážného nevymyslela.
00:00 Dobrý večer z Kadaně.Dnes se utká vedoucí tým tabulky Wizards DDM Praha 10 s domácími Katy z Kadaně.Favoritem je rozhodně hostující tým.Je ale důležité podotknout,že Kadaň v prvním vzájemném duelu sezóny dokázala Wizardy porazit 7:3.Jistě nás čeká zajímavé utktání.