8:11
    Tomáš JANČA
    (Olbert)

FBC MSEM Přerov - FBK Spartak Hluk 8:11
branky: 24. Lukáš Kaďorek, 26. Daniel Grener, 34. Marek Vychodil, 35. Daniel Grener, 42. Daniel Grener, 46. Tomáš Hořecký, 53. Petr Malina, 54. Lukáš Kaďorek - 6. Tomáš Janča, 7. Tomáš Janča, 14. Pavel Krchňáček, 37. Tomáš Olbert, 44. Tomáš Olbert, 48. Tomáš Olbert, 58. Tomáš Olbert, 59. Tomáš Olbert, 60. Tomáš Olbert, 60. Tomáš Olbert, 60. Tomáš Janča; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 42 - Lukáš Kolečkář 28; po třetinách: 0:3, 4:1, 4:7
59:59 Komentář trenéra hostů:' Zápas jsme měli rozhodnout v 1. třetině, pak jsme hodně polevili a měli jsme co dělat, abychom zápas vyhráli. Aspoň na konci byla produktivita v pořádku. Díky soupeři za zápas.'
59:59 Komentář trenéra domácích:' Poslední minuta utkání nás stála zápas. Přeji hodně štěstí do play out.'
59:59 Střely 36:52
59:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #23 Tomáš Olbert (8:11)
59:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert bez asistence (8:10)
59:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #83 Martin Krchňáček (8:9)
58:51 Timeout FBC MSEM Přerov
58:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #93 Jan Holý (8:8)
57:35 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #81 Radim Jílek (8:7)
56:30 Save by Raska!
53:48 Timeout FBK Spartak Hluk
53:48 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #86 Tomáš Hořecký (8:6)
53:00 Duda měl před sebou prázdnou bránu, ale Raška se bleskurychle přesunul a střelu zlikvidoval.
52:07 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (7:6)
52:07 Tlak domácích vyústil v gól!
48:00 Oči přihlížejících diváku létají ze strany na stranu jako při tenise.
47:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:6
45:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Tomáš Hořecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (6:5)
45:00 Dnešnímu utkání přihlíží 36 diváků!
43:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:5
43:43 Ťuk, ťuk, gól!
41:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #61 Petr Malina (5:4)
41:59 Hattrick!
39:59 Střely po 2. třetině 21:29
39:59 Dnes je zdravotník Filip Lanča a hráči se jistě bojí o své zdraví.
36:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
34:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:3
34:37 Domácí otáčí skóre utkání.
33:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Marek Vychodil, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:3)
33:45 Rachna kachna toto letělo!
29:30 Zároveň také probíhá utkání španělské ligy Real Madrid proti Getafe, Real vede v 24. minutě 1:0!
27:30 Tímto bych chtěl pozdravit Martina Filku, který určitě sleduje tento online!
25:30 Domácí v 2. třetině výrazně aktivnější.
25:29 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:3)
23:06 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #25 Zdeněk Raška (1:3)
23:06 Výhoz Rašky zužitkoval Kaďorek a snižuje!
19:59 Střely po 1. třetině 6:12
19:11 Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil #8 Lukáš Kaďorek.
13:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (0:3)
13:19 Nádherná akce hostů končí v bráně.
06:10 Hosté vstoupili do utkání aktivněji.
06:09 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (0:2)
05:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1