5:10
    Josef ZBOŘIL
    ()

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 5:10
branky: 11. Jan Hlaváček, 27. Filip Svoboda, 35. Jaromír Filip, 38. Filip Fňukal, 39. Jaromír Filip - 4. Jakub Lajczyk, 9. Jakub Lajczyk, 25. Jakub Lajczyk, 25. Lukáš Louda, 34. Tomáš Milerský, 42. Lukáš Milerský, 48. Lukáš Louda, 51. Tomáš Milerský, 57. Jakub Lajczyk, 58. Josef Zbořil; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Marek Warmuž; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 16 - Daniel Fukala 37; po třetinách: 1:2, 4:3, 0:5
60:00 Komentář kapitána domácích (J. Filip): Nedůraz, přizpůsobení se tempu soupeře, plus vidina jednoduchého vítězství nás stál celý zápas. Orlové hodně pomohl výkon golmana Fukaly, který se na zápas proti svému kolegovi z práce viditelně připravil. Blahopřeji k vítězství.
60:00 Komentář vedoucího hostů (R. Jantoš): Překvapivě lehké vítězství, kdy jsme kromě pár minut v první třetině měli zápas pod kontrolou. Domácí se snažili napadat a my jsme dávali góly z brejku. Díky za zápas, ať se daří.
60:00 Střely po zápase: Orca 42:26 Eagles
57:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Josef Zbořil bez asistence (5:10)
56:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Jakub Lajczyk, asistoval #4 Lukáš Milerský (5:9)
50:41 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #4 Lukáš Milerský (5:8)
47:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #12 Lukáš Louda, asistoval #15 Tomáš Přeček (5:7)
41:01 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Lukáš Milerský, asistoval #2 Tomáš Milerský (5:6)
38:03 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (5:5)
37:05 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:5)
34:54 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:5
33:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
26:56 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #82 Dominik Fňukal (2:4)
24:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #12 Lukáš Louda bez asistence (1:4)
24:09 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Jakub Lajczyk, asistoval #2 Tomáš Milerský (1:3)
20:00 Střely po druhé třetině: Orca 12:9 Eagels
20:00 Střely po první třetině: Orca Krnov 16:6 Eagles Orlová
10:11 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #11 Jan Hlaváček, asistoval #82 Dominik Fňukal (1:2)
08:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
03:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Jakub Lajczyk, asistoval #7 Radek Jantoš (0:1)