• 60 59:19
    13:5
    (Jílek)

FBK Spartak Hluk - FbC Asper Šumperk 13:5
branky: 9. Pavel Krchňáček, 18. Tomáš Janča, 20. Pavel Rochovanský, 21. Vojtěch Duda, 22. Tomáš Janča, 23. Martin Krchňáček, 27. Tomáš Olbert, 35. Tomáš Olbert, 47. Tomáš Olbert, 47. Martin Tuhý, 55. Vojtěch Duda, 58. Tomáš Janča, 60. Tomáš Olbert - 16. Jiří Trávníček, 17. Jiří Trávníček, 38. Daniel Venouš, 39. Michal Vařeka, 59. Daniel Venouš; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 11 - Antonín Byvan 21; po třetinách: 3:2, 5:2, 5:1
60:00 Komentář hostů (Trávníček J.): Dnes jsme do Hluku přicestovali v oslabené sestavě s chtíčem co nejvíce potrápit soupeře, ale ten nás během dvou třetin vyvedl z míry. Dnes vyhrál zkušenější a lepší tým. Přejeme Hluku úspěšné boje v play-up, nýbrž už sem nechceme. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích (Vlachopulos D.): Až na prvních deset minut jsme utkání zvládli dobře a soupeře jsme hlavně do útoku přehráli a zaslouženě vyhráli. Musíme zapracovat na obranné fázi a můžeme být úspěšní. Cíl je pořád stejný, postup do play-up a tam se pokusíme uspět. Díky soupeři za zápas, ať se jim ve zbytku sezóna daří.
60:00 Střely ve 3. třetině 14:6. Celkem 34:16.
59:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 13:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #81 Radim Jílek (13:5)
58:49 GÓL FbC Asper Šumperk! 12:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #11 Jakub Hruban (12:5)
57:59 GÓL FBK Spartak Hluk! 12:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #23 Tomáš Olbert (12:4)
54:10 GÓL FBK Spartak Hluk! 11:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #44 Pavel Rochovanský (11:4)
46:53 GÓL FBK Spartak Hluk! 10:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #14 Jiří Petlan (10:4)
46:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #51 Tomáš Janča (9:4)
40:00 Střely ve 2. třetině 12:4
38:46 GÓL FbC Asper Šumperk! 8:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #87 Michal Vařeka, asistoval #13 Ondřej Mrázek (8:4)
37:26 GÓL FbC Asper Šumperk! 8:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #14 Matěj Mondek (8:3)
34:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (8:2)
26:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert bez asistence (7:2)
22:33 Timeout FbC Asper Šumperk
22:33 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (6:2)
21:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča bez asistence (5:2)
20:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #23 Tomáš Olbert (4:2)
20:00 Střely v 1. třetině 8:6
19:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #23 Tomáš Olbert (3:2)
19:05 Rochovanský svou rychlostí a důrazem získal míček na obranné polovině, přesprintoval po pravém mantinelu tři protihráče a zakončil do vzdálenější šibenice do protipohybu brankáře. Následoval potlesk celé haly ve stoje a do toho si Rochovanský zařval: Yes!
17:06 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:2)
16:59 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (1:2)
15:41 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:1
08:37 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (1:0)