• 60 59:27
    4:10
    (Hloch)

FBC ORCA KRNOV - FBC Hranice 4:10
branky: 6. Jaromír Filip, 46. Filip Fňukal, 48. Ondřej Miškov, 59. Jaromír Filip - 7. Petr Velech, 12. Jan Kolajta, 13. Petr Velech, 14. Jaromír Filip, 18. Jan Kolajta, 20. Ondřej Dobeš, 26. Marek Hloch, 39. Tomáš Václavík, 58. Tomáš Václavík, 60. Tomáš Václavík; rozhodčí: Petr Kopřiva - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:0; využití: 1:4; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Chrást ? - Jakub Kosar ?; po třetinách: 1:6, 0:2, 3:2
60:00 To je ode mne dneska vše. Hezký večer.
60:00 Vyjádření trenéra hostů ( pan Vladimír Blažek): O výsledku zápasu rozhodla první třetina, kterou se nám podařilo vyhrát i díky šťastným brankám a tento náskok se nám podařilo i díky větší disciplíně udržet až do konce. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně zdaru.
60:00 Vyjádření trenéra domácích ( pan Jiří Matušinský): O výsledku utkání rozhodla tragická první třetina, kdy nás soupeř přehrál ve všech herních činnostech. Hranice předvedly poctivý bojovný výkon a k vítězství jim gratuluji.
60:00 Střely ve druhé třetině: 6 - 9
59:27 GÓL FBC Hranice! 4:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #25 Marek Hloch (4:10)
59:27 Deset, deset! Václavík z výběhu do prázdné brány.
58:55 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (4:9)
58:55 Filip z půlky. Kosar nic neviděl, ale nevypadá, že by mu to vadilo.
57:38 GÓL FBC Hranice! 3:9
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík bez asistence (3:9)
57:38 Václavík pečetí výhru svého týmu.
57:07 Orca v šesti.
56:41 Timeout FBC ORCA KRNOV
56:41 Péťa Bochňáková nám předvedla své vytíračské schopnosti.Mohla by se klidně vdávat, jde ji to parádně.
56:36 Kosar úspěšný v samostatném úniku Filipa. Ten kluk prostě ví, co dělá.
55:50 Krátká přesilovka hostí mohla být ještě kratší. Filip projevil gesto fair-play a upozornil soupeře na konec svého trestu.
54:06 Čeká nás neobvyklý styl hry. 4 na 4
53:43 Potsch nabídl domácím šanci ke skórování v podobě přesilové hry.
51:24 Planý poslal Klimeckého střídat.
48:40 Diváci v hale se začínají ozývat.
47:18 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #25 Filip Fňukal (3:8)
47:18 Střela Miškova se jen tak tak dokutálela do branky. O to větší radost z ní střelec má.
45:50 Stolek časoměřičů byl ohrožen. Naštěstí jsme všichni v pořádku.
45:13 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #87 Jiří Planý (2:8)
45:13 Filip Fňukal dostal přihrávku na své typické přesilovkové místo a odsud on se nemýlí.
44:35 Sprinterský souboj Filip vs. Klimecký, vyhrál první zmiňovaný.
43:55 Aspoň, že ta hudba hraje dobře, když už florko nic moc.
42:58 Velech byl rychlejší než míček a jeho únik na Chrásta končí neúspěšně.
41:42 Filip opět nad.
40:00 Klubové tričko na sezónu 2017/2018 vyhrává maminka Štěpána Lhoťana. Oběma výhercům moc gratulujeme.
40:00 Dárkovou tašku Nortman vyhrává tatínek jednoho z hráčů, pan Janáč.
40:00 Skončila druhá třetina utkání, která už byla z pohledu domácích lepší, ale stále žádná sláva. Třetí třetina začne přibližně v 18:25
40:00 Střely ve druhé třetině: 6-2
39:58 Jarda Filip nás opouští od stolku časoměřičů. Snad své naštvání dokáže přetavit v góly.
38:33 GÓL FBC Hranice! 1:8
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #33 Jan Kolajta (1:8)
38:33 Kolajta našel Václavíka před prázdnou bránou a ten se nemýlil.
36:47 Miškov byl v souboji 1 na 1 s Václavíkem úspěšnější a žádné drama v přesilovce se nekoná.
36:16 Fňukal si připisuje další blok proti střele svého hráče. Fňukeeeeee
35:43 Lhoťan v přesilovce pouze do tyčky.
34:59 Když nevíš, co s míčkem, vystřel. Janáčova střela však minula bránu.
33:49 Situaci 3 na 1 Miškov nevyřešil nijak. Ve finální části mu míček sjel z čepele.
30:33 Miškov vyslal krásnou střelu na bránu. Kosar ji však viděl a tak neměl žádné problémy.
30:00 Utkání v hale sleduje 65 diváků, děkujeme.
29:41 Domácí v plném počtu, ale na následujících 10 minut oslabeni o svého kapitána.
29:21 Zakopčan v oslabení řádí. Za své snažení by si ten gól opravdu zasloužil
28:10 Filip Fňukal vyslal Zakopčana dopředu. Jejich snažení překazil Vraj.
27:41 Jarda Filip neudržel nervy na uzdě a za kecy si půjde posedět.
27:25 Lhoťanova dorážka se prokutálela kolem tyčky. Škoda.
25:36 GÓL FBC Hranice! 1:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #33 Jan Kolajta (1:7)
25:36 Hloch využívá další přesilovku svého týmu. Krásná střela z osy hřiště.
25:13 Chodilova střela minula odkrytou bránu.
23:51 Dohrání po odpískání si odsedí Šulavík.
22:55 Další zákrok Kosara, tentokrát vyzrál na Zakopčanovu střelu od mantinelu.
22:22 Kosar předvedl další jistý zákrok.
22:01 Domácí v pěti. Pojďme kluci.
21:22 Zakopčanův únik překazil Potsch.
20:54 Chrást drží svůj tým. A do konce Fňukalova trestu zbývá minuta.
20:00 Skončila první třetina dnešního utkání. Domácí tým má co dohánět. Druhá třetina začne přibližně v 17:45
20:00 Střely v první třetině: 7 - 6
19:45 GÓL FBC Hranice! 1:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:6)
19:45 Gól do šatny. Snad se domácí po této studené sprše vzpamatují.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Nyní faul Filipa Fňukala. Pro štěstí domácích pouze na rozehrávku.
17:18 GÓL FBC Hranice! 1:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #46 Jiří Vraj (1:5)
17:18 Tak to byla rychlost. Kolajta využívá početní výhodu. Bohužel si tu s námi Dominik Fňukal posedí i dál. Pětka je pětka.
17:01 Domčo Domčo, to bylo zbytečné. Hranice čeká pěti minutová přesilovka.
15:47 Filip Fňukal si připisuje první blok. Bohužel proti střele vlastního spoluhráče.
15:13 Filip Fňukal backhandovým pokusem pouze nad bránu.
13:26 Dobeš nabídl domácím přesilovou hru. Uvidíme co v ní kluci vymyslí.
13:14 GÓL FBC Hranice! 1:4
Vlastní branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip (1:4)
13:14 Krosovou přihrávku Hranic si nešťastně srazil do vlastní brány kapitán Filip a Hranice tak vedou už o 3 branky. Kuciiii musíme do soupeřovy kasy.
13:07 Krvačova střela se svezla po tyčce.
12:21 GÓL FBC Hranice! 1:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #71 Radim Klimecký (1:3)
12:21 Klimeckého dlouhý nához, Velechovo jisté zpracování a máme tady vedení o 2 góly.
12:08 Zakopčan opět do bloku.
11:46 GÓL FBC Hranice! 1:2
11:46 Kolajta využívá přesilovou hru a posílá svůj tým do vedení.
11:30 Pavlica se diví, ale i přes svůj údiv si jde posedět.
11:03 Dobešův únik po mantinelu překazil Svoboda.
10:21 Kosar 2 : Šulavík 0. Šulavík se dostal do špatného střeleckého úhlu, ze kterého nemohl být úspěšný.
08:52 Zakopčan nedokázal zkrotit neposlušný míček a jeho střela minula bránu.
08:18 Kosar si na Šulavíkovu střelu počkal a nadále drží svůj tým.
07:27 I na straně hostů máme první blok. Tomáš Václavík si odnáší razítko od Jardy Filipa.
06:39 GÓL FBC Hranice! 1:1
06:39 Nepokoje před domácí bránou uklidnil Velech.
06:35 Hranice momentálně předvedli krásnou situaci, kterou bohužel nepřevedl Dobeš v gól.
05:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:0)
05:51 Když to nejde nahoru, půjde to po zemi. Jarda Filip otevírá skóre dnešního zápasu.
05:36 Jardovi Filipovi se zatím nedaří seřídit mířidla. Další střela nad bránu.
03:36 Ondra Janáč si z dnešního zápasu odnese minimálně jednu berušku na noze. Úspěšný blok.
02:30 Matěj Krvač svou přízemní střelou gólmana vůbec nezaskočil.
01:37 Týmy se zatím oťukávají.
00:00 Dobrý den vážení sportovní diváci, chtěla bych vás přivítat na dalším utkání Divize D mezi týmy FBC Orca Krnov a FBC Hranice. Hranice se momentálně nachází pouhý bod před domácí Orcou. Uvidíme co přinese dnešní zápas.