• 60 59:04
    7:3
    (Roletzky)

FBS Olomouc - Hornets Brno ZŠ Horní  7:3
branky: 9. Jan Roletzky, 32. Ondřej Borik, 34. Patrik Liška, 44. Tomáš Doubek, 48. Daniel Tichý, 57. Martin Pudil, 60. Ondřej Borik - 2. Lukáš Šmarda, 50. Lukáš Šmarda, 53. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Šauer 17 - Michal Prokeš 17; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Rubína: V první třetině bylo na našich hráčích vidět, že jde o hodně. Byli jsme nervózní a hodně nám odskakoval míček od florbalek. Od poloviny třetiny, po vstřelení druhé branky, jsme se uklidnili, začali hrát lepší hru a zaslouženě jsme si došli pro 3 body. Děkuji za nasazení hráčům a poděkování patří i divákům za podporu. Soupeři díky za tvrdou, ale férovou hru a přeji hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Gratuluji soupeři k vítězství, vyhrál lepší tým. Soupeřovo postavení v tabulce neodpovídá a přeji mu úspěšnou záchranu v soutěži. My jsme mohli hrát více aktivněji, v závěru se nám to vyplácelo, ale už to byla hra vabank. Děkuji svým hráčům i soupeři za zápas.
60:00 Střely na branku (celkově): FBS Olomouc - 23, Hornets Brno ZŠ Horní - 20.
60:00 Střely na branku (3. třetina): FBS Olomouc - 7, Hornets Brno ZŠ Horní - 13.
59:50 Barus střílí jen do boční síťky.
59:04 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #26 Jan Roletzky (7:3)
59:04 Tentokrát už Borik mířil lépe a míček skončil v prázdné brance.
58:54 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
58:35 Ani Schneider a následně ani Borik netrefuje prázdnou branku soupeře.
58:22 Hosté hrají v 6 a zkouší srovnat nepříznivý stav utkání.
57:28 Pudil si šikovně obhodil obránce o mantinel, ale potom špatně přihrál na Blanu.
56:49 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #9 Martin Pudil, asistoval #12 Daniel Tichý (6:3)
56:49 Tichý na Pudila, Pudil na Tichého a Tichý znovu na Pudila a máme z toho gól.
56:39 Šauer vyrazil míček.
56:13 Přečíslení 4 na 2 čistým zákrokem zastavil Doubek, který se dobře vrátil.
55:41 Hosté rozehrávají.
55:08 Prokeš si pohlídal vysoký míček a v klidu jej chytil jednou rukou.
54:14 Barus to zkusil z rohu, ale míček se od Šauerovi helmy odrazil za branku a ne do branky jak Barus plánoval.
53:25 Hosté mají možnost snížit v početní výhodě.
52:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #93 Lukáš Šmarda (5:3)
52:51 Akci do prázdné branky přesně zakončuje Vašínek.
52:28 Doubek čeká za brankou až se mu nabídnou spoluhráči.
51:54 Šauer vyráží helmou.
51:08 Prokeš si také připisuje dobré zákroky.
50:53 Schneider dobře podržel míček u mantinelu.
50:15 Šauer teď drží svůj tým dobrými zákroky.
49:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #93 Lukáš Šmarda, asistoval #43 Lukáš Vašínek (5:2)
49:19 Šmarda snižuje! Střelou ze středu překonal Šauera.
49:07 Doubek raději odpálil míček za mantinel.
47:59 Hosté spálili velkou šanci, kdy byli ve třech hráčích na velkém brankovišti proti jednomu obránci, jenže Vašínek z velké blízkosti přestřelil branku.
47:10 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #2 Vojtěch Blana (5:1)
47:10 Blana prostrčil míček před branku na volného Tichého, který pohotovou střelou překonal Prokeše.
46:40 Šauer vyrazil dobrou Ryšánkovu střelu.
45:55 Veselík si nerozuměl s Blanou a míček směřoval do rohu hřiště.
45:05 Šauer dvakrát podržel svůj tým.
44:30 Veselík zastavil akci soupeře a pokryl si míček před dotírajícím hráčem.
43:39 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Tomáš Doubek bez asistence (4:1)
43:39 Doubek předskočil soupeře a následně z výběhu parádní střelou nad nohu prostřelil Prokeše.
43:15 Kosek z první minul branku z velkého úhlu.
42:05 Pudilovi nevyšla střela dle jeho představ.
41:30 Liška kombinuje s Roletzkým.
41:08 Šauer teď podržel svůj tým.
40:44 Hru přerušují drobné fauly ze strany hostí.
40:15 Hosté se nikam nehrnou na úvodu třetí třetiny.
39:23 Prokeš zneškodnil Tichého střelu.
38:45 Šance byly k vidění na obou stranách, ale nikdo není schopný přesně zakončit.
37:34 Liška zablokoval Růžičkovu střelu.
36:11 Rak z dobrého místa netrefil branku.
35:11 Schneider zastavil útočnou akci a sám založil protiútok, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.
34:46 Blana nepřesně na Pudila, ten v rohu hřiště ztratil míček.
33:46 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #44 Patrik Liška, asistoval #2 Vojtěch Blana (3:1)
33:46 Liška pěknou střelou nad nohu zvyšuje náskok soupeře.
32:54 Roletzký prošel 3 hráče, ale k zakončení se nedostal, protože ho jeden z bránících hráčů poslal k zemi. Podle rozhodčího dovoleně.
32:31 Roletzkému odskočil míček za mantinel.
31:23 GÓL FBS Olomouc! 2:1
31:23 Borik skvěle usměrnil míček za Prokešova záda.
30:47 Tichého zblokovaná střela končí za mantinelem.
30:11 Odražený míček se dostal ke Koskovi, ale ten z velkého úhlu nedokázala překonat Prokeše.
30:05 Kebeleš ustál souboj se Schneidrem a pokryl si míček.
29:20 Hra přerušena. Kosek po ostrém souboji zůstal ležet na zemi otřesen, ale už se zvedá a odchází na střídačku.
29:09 Borik trefuje tyč!
28:27 Slavíček přestřelil branku z dorážky.
27:39 Liškova schovaná střela málem překvapila Prokeše.
26:58 Liškova střela neměla gólové parametry.
26:13 Blana trefil pouze obránce před brankou a hosté se zvládli ubránit.
25:40 Schneider minul branku.
24:20 Domácí se nemohou dostat k zakončení. Až teď se ke střele dostal Roletzký, ale Prokeš jeho střelu zlikvidoval.
23:40 Odložené vyloučení. Olomouc v 6 kombinuje.
23:23 Volný úder z poloviny hřiště. Tichý pálí pouze do bot obránce.
22:10 Veselík pokazil rozehrávku, ale včas zasáhl a překazil akci soupeře.
21:35 Blana střílel pouze do připraveného obránce.
20:13 Domácí už u míčku a dostávají se do přesilovkového postavení.
20:01 Druhá třetina začala. U míčku hosté.
19:56 Roletzký vybídl krásným krosem Doubka ke skórování, ale ten přestřelil.
19:29 Liška zastavil Vaška.
18:45 Veselík trefuje tyč!
17:40 Haliř zahnal Roletzkého až na vlastní polovinu.
16:38 Kebeleš minul branku od mantinelu.
15:20 Vašínek zahodil šanci při přečíslení 2 na 1.
15:04 Kalus zastavil Baruse na středu hřiště.
13:34 Doubkovi sjela střela a přečíslení 2 na 1 zastavil dobrým návratem Liška.
12:30 Šauer výborně zasahuje.
12:15 Vašínek nepříjemně trefil golfem Kaluse do obličeje, ten střelu ustál a hrál dál.
11:55 Hosté pouze vyhodili míček na polovinu soupeře.
11:05 Šauer si připisuje další zákrok v krátkém časovém sledu.
10:30 Hosté dvakrát minuli branku.
09:48 Haliř přízemní střelou minul branku.
08:40 Kalus kombinuje s Tichým na hraně velkého brankoviště.
08:12 Roletzký je při chuti, ale tentokrát těsně minul branku.
08:06 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Roletzky z trestného střílení (1:1)
07:34 Blana prodloužil na Pudila, ale hráč hostí byl u míčku dříve.
06:50 Roletzký minul branku a vzápětí i Doubek míjí branku.
06:32 Volný úder pro domácí.
05:40 Roletzký se dostal do zakončení před brankou ale obránci mu znemožnili vyrovnat.
05:22 Liškovi sjela střela do rohu.
05:03 Hosté se s rozehrávkou nikam nehrnou a čekají na okno v obraném rozestavení domácích.
04:40 Veselík kombinuje s Kalusem.
04:05 Roletzkému nevyšla střílená nahrávka na Haliře.
03:30 Šauer úspěšně zasáhl proti osamocenému Rakovi.
03:00 Pudil zachytil rozehrávku hostí.
01:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
01:44 Šmarda svou druhou šanci zužitkoval a posílá svůj tým do vedení.
01:20 Šmarda se protáhl po mantinelu okolo obránce, ale minul branku.
00:20 Zápas začal poklidnou rozehrávkou hostí.