• 65 64:03
    5:6
    (Mrázek)

FBK Spartak Hluk - FBC Letka 5:6p
branky: 8. Jan Holý, 29. Pavel Krchňáček, 35. Radim Jílek, 50. Pavel Krchňáček, 52. Tomáš Olbert - 25. Dalibor Ondruch, 29. Jan Mrázek, 38. Jan Nekula, 39. Jaromír Veselý, 56. Radim Kahánek, 65. Dalibor Ondruch; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Richard Podškubka 23 - Roman Fučík 27; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:1, 0:1
64:03 GÓL FBC Letka! 5:6
Branku družstva FBC Letka vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #99 Jan Mrázek (5:6)
64:03 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme smolně prohráli, v úvodu zápasu jsme byli aktivnější, jen nám tolik nešla koncovka. Výborně opět zachytal gólman hostů, nám ke konci chyběli trochu síly, vyrovnaný zápas rozhodly situace jedna na jednoho, kdy hosté dokázali skórovat. Příště budeme produktivnější a další zápasy vyhrajeme.
64:03 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za kvalitní zápas. V první třetině jsme byli horším týmem, nešly nám nohy, domácí byli rychlejší. Od druhé třetiny jsme to zlepšili a začali se prosazovat naší kvalitní rozehrávkou, což dělalo domácím problémy. Nakonec si myslím, že bereme dva body zaslouženě, podle mě jsme byli mírně lepší. Přeji hezký večer.
64:03 Střely v prodloužení 0:3
63:51 Šance na obou stranách, uvidíme kdo bude v dnešním utkání šťastnější
59:59 Střely ve třetí třetině 8:6
58:08 Timeout FBK Spartak Hluk
55:40 GÓL FBC Letka! 5:5
Branku družstva FBC Letka vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #29 Marcel Balek (5:5)
51:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #67 Marek Šimíček (5:4)
51:03 Krásná střela Olberta pod víko dostává domácí do vedení
50:00 Domácí sehráli perfektní přesilovku a stav utkání 4:4
49:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #23 Tomáš Olbert (4:4)
48:16 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #23 Tomáš Olbert.
48:16 Olbert neproměnil trestné střílení.
46:03 Olbert trefuje brankáře Fučíka
42:51 Je vidět, že oba týmy touží po výhře, hra se mírně přiostřila.
39:59 Střely ve druhé třetině 10:13
38:35 GÓL FBC Letka! 3:4
Branku družstva FBC Letka vstřelil #92 Jaromír Veselý, asistoval #21 Radim Kahánek (3:4)
37:48 GÓL FBC Letka! 3:3
Branku družstva FBC Letka vstřelil #13 Jan Nekula, asistoval #90 Petr Pavlík (3:3)
34:52 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #23 Tomáš Olbert (3:2)
32:45 Vyrovnané utkání, hraje se ve vysokém tempu
28:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #14 Jiří Petlan (2:2)
28:48 GÓL FBC Letka! 1:2
Branku družstva FBC Letka vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #19 Dalibor Ondruch (1:2)
24:30 A máme vyrovnáno.
24:16 GÓL FBC Letka! 1:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #13 Jan Nekula (1:1)
23:50 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, šance na obou stranách.
19:59 Střely v první třetině 14:7
16:50 Šimíček proběhl celé hřiště a trefuje tyč.
12:31 Domácí Hluk je zatím v počtu střel na soupeřovu branku produktivnější.
10:20 Prázdnou branku netrefuje Krupa Martin.
07:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #93 Jan Holý, asistoval #23 Tomáš Olbert (1:0)
07:28 Po krásné akci se z půlky trefuje Jan Holý.
01:03 Právě začalo utkání o první místo v Divizi D.