• 58 57:49
    7:14
    (Planý)

FBC MARTECH ZŠ Uničov - FBC ORCA KRNOV 7:14
branky: 10. Zdeněk Marčon, 11. Kristián Dufek, 20. Kristián Dufek, 21. Jiří Šincl, 24. Kristián Dufek, 30. Lukáš Jemelka, 40. Jiří Šincl - 3. Ondřej Miškov, 5. Ondřej Miškov, 6. David Matušinský, 19. Jaromír Filip, 22. Jaromír Filip, 24. Jaromír Filip, 27. Jaromír Filip, 30. Jaromír Filip, 35. Jaromír Filip, 38. Jaromír Filip, 50. Jiří Planý, 54. Jiří Planý, 56. Tomáš Zakopčan, 58. Ondřej Miškov; rozhodčí: Jiří Kroupa - Lukáš Axmann; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Patrik Šenk 24, Martin Valigura 0 - Jan Chrást 25; po třetinách: 3:4, 4:6, 0:4
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích: Dnes se hrál velmi útočný florbal, kdy útočníci byli lepší obránců. Krnov má Filipa, co k tomu dodat. Vítězství hostů bylo zasloužené.
60:00 Komentář trenéra hostů: Jak výsledek napovídá konal se zde dnes zápas bez obran, nepředvedli jsme ideální výkon a zápas jsme v podstatě zlomili až ve 3. třetině. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí.
59:46 Krnov si zaslouženě odváží 3 body.
57:49 Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
57:49 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #87 Jiří Planý (7:14)
57:49 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Valigura družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov
56:58 Dělostřelecký pokus Šaldy orazítkoval postavený, bílý plast kolem hřiště.
55:44 Z tribuny se již ozývají ojedinělé výkřiky fanoušků Uničova, které ještě povzbuzují domácí tým.
55:16 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Tomáš Zakopčan, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (7:13)
53:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #87 Jiří Planý, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:12)
53:51 Akce na jedem dotek v podání Krnova znamená 12 zářez na pažbě Šenka.
53:11 Šalda si oběhnul kolečka po místním oválu, ale to bylo z jeho strany vše.
51:55 Galetka z větší vzdálenosti, ale přízemní střela šla do gólmana.
49:54 Galetka zahnal protihráče do házenkářské branky, jež je za mantinelem.
49:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #87 Jiří Planý z trestného střílení (7:11)
49:43 Protiútok Krnova ocenil rozhodčí nájezdem.
46:37 Kvapil z obrany na Nováka, ale ten pouze trefil strážce klece soupeře.
45:16 Šenk v pozici ležícího střelce pevně svírá míček ve svých rukou.
45:12 Dufek pouze vyprášil betony gólmana Krnova.
43:37 Dufek zastaven bekem hostujícího Krnova.
41:46 Domácí v těchto chvílích sevřeli hosty, ale míček se pouze potuluje kolem krnovské branky.
41:05 Dufek v mini šanci, brankář Krnova tlumí míč ve svých dlaních.
40:23 Krnov u míče na naší polovině.
40:01 Poslední perioda byla zahájena.
39:37 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 7:10
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #3 Jiří Novák (7:10)
39:26 Zvoní tyč u Šenka!
38:43 Po delší době si podržel v rukách míček hostující gólman.
37:14 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (6:10)
36:13 Momentálně jsou domácí pod tlakem soupeře.
35:20 Krnov chytil vítr do plachet a Šenk se v domácí brance vůbec nenudí.
34:23 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (6:9)
33:35 Hosté v plném počtu.
30:40 Adámek mezi kruhy, ale míček zasvištěl mimo svou správnou osu.
29:59 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (6:8)
29:43 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 6:7
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #8 Lukáš Jemelka bez asistence (6:7)
28:34 Krnov v těchto chvílích diktuje hru a drží míček na svých čepelích.
26:59 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:7
26:59 Dufek ztratil míček na středu hřiště, čehož v následném přečíslení soupeř využil.
26:01 Marčonův pokus byl zblokován obránci Krnova.
25:37 Šenk nadvakrát v pozici likvidátora šancí soupeře.
25:04 Brankostroj obou týmů se uklidnil, ale stále je se na dívat.
23:24 Střelecké dostihy pokračují...
23:19 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:6
23:01 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 5:5
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #8 Lukáš Jemelka (5:5)
22:50 Šenkova branka se otřásla v základech, ale spojnice břevna a tyče odolala.
21:22 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #87 Jiří Planý (4:5)
21:22 Krnov kontruje.
20:23 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 4:4
20:23 Šincl vyrovnává na 4:4!
20:01 Arbitři utkání svým hvizdem otevřeli druhou část této opery.
20:00 V první části třetiny byl lepší Krnov, po proměněném trestném střílení převzal iniciativu domácí Uničov. Závěr třetiny byl herně vyrovnaný.
19:44 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 3:4
19:44 V závěru třetiny se prosadil Dufek,jenž zužitkoval přesnou přihrávku Jemelky zpoza branky.
18:10 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:4
18:10 Nedůslednost při bránění,znamená další gól v domácí síti.
15:15 Jemelkův cross našel Dufka, ale ten míček vůbec netrefil a z přečíslení 2 na nic nebylo.
14:30 Robinzonáda Šenka vytáhla míček na břevno domácí branky.
13:22 Šalda z dálky prověřil pozornost hostujícího gólmana, ale ten s ledovým klidem kontroloval míček letící do zázemí.
11:55 Míček prosvištěl kolem domácí branky, ale skončil v ochranné síti za domácí klecí.
10:50 Šenk vytáhl nebezpečnou střelu krnovských levou rukou.
10:26 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 2:3
09:36 Nájezd s klidem španělského toreadora proměnil Marčon.
09:35 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 1:3
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon z trestného střílení (1:3)
09:35 Marčon, Šalda, Novák v akci. Bránící hráč v brankovišti. Nájezd.
08:16 Gletka vyslal dalekonosný pozdrav brankáři Krnova, jenž ho slupnul jako malinu
06:56 Opět Dufek, ale míček zapomněl za sebou a ze šance sešlo.
06:07 Dufek se proti obraně Krnova neprosadil.
05:16 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #17 David Matušinský bez asistence (0:3)
05:16 Opět přesný zásah Krnova!
04:32 V krátkém sledu ORCA dvěma góly odskakuje domácímu týmu.
04:31 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:2
02:50 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
02:21 Galetka masírován u mantinelu
00:01 První buly pro Krnov.
00:00 Po delší době vás vítáme z Uničova na utkání Divize, skupiny - D mezi domácím Uničovem a ORCA KRNOV.