• 58 57:53
    9:7
    (Jurečka)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov 9:7
branky: 4. Vít Kahánek, 7. Filip Závodný, 8. Filip Matějka, 22. Vít Kahánek, 42. Martin Kalivoda, 44. Filip Sikora, 45. Vít Kahánek, 49. Jan Lojkásek, 58. Martin Kalivoda - 1. Lukáš Kaďorek, 11. Martin Jurečka, 23. Adam Borges, 24. Aleš Fafílek, 32. Daniel Grener, 43. Aleš Fafílek, 58. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Zápalka 23 - Jiří Vlček 28; po třetinách: 3:2, 1:3, 5:2
60:00 Komentář trenéra hostů, Pavla Hausnera: Dnešní zápas od nás dostali domácí jako dodatečný dárek k Vánocům. My jsme byli po všech stránkách nuloví a zasloužili jsme si prohrát mnohem větším rozdílem. Hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme viděli utkáví ve větším tempu. Přerov byl více připraven, ale my jsme to i přes značnou marodku dotáhli do úspěšného konce. Děkuji klukům za předvedený výkon a soupeři přeji hodně štěstí do zbytku sezóny. Nesmím zapomenout na diváky, proto děkuji všem kteří nás přišli podpořit a dotlačili nás do úspěšného konce.
60:00 V poslední třetině byl poměr střel na bránu 13:9.
59:19 Závodný v rychlosti netrefil prázdnou bránu.
57:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #5 Martin Jurečka (9:7)
57:30 Přerov hraje power play.
57:02 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 9:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #14 Martin Kalivoda, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (9:6)
56:33 Domácí už zahazují vyložené tutovky. Asi jim ten dvobodový náskok stačí.
55:34 Frýdek pak zkouší zakončovat z brejků.
54:43 U míčku jsou převážně hosté, ale dělají chyby, které je stojí ztrátu šancí.
53:15 Přerovu pomalu dochází čas a tak je na nich znát nervozita.
52:01 Timeout FBC MSEM Přerov
51:42 Valigurovi vypršel trestný čas a po přerušení hry může nastoupit do hřiště.
49:35 Frýdek má sil jako by teprve teď nastoupili do zápasu. Vidíme na hřišti úplně jiný tým než dosud.
48:33 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 8:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #18 Jan Lojkásek, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (8:6)
45:43 Dnešní utkání sleduje 33 diváků.
44:54 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 7:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #44 Tomáš Tobola (7:6)
43:44 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 6:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #22 Filip Sikora bez asistence (6:6)
42:34 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Aleš Fafílek, asistoval #37 Daniel Grener (5:6)
41:42 Domácí jsou v plném počtu.
41:32 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:5
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #14 Martin Kalivoda z trestného střílení (5:5)
40:01 Přerov má ještě minutu a 41 sekund možnost hrát přesilovku 5:3.
40:00 V druhé části byl poměr střel na bránu 14:13.
39:42 Frýdku se ani po dvou minutách proti třem hráčům nepodařilo vstřelit branku.
37:26 Domácí jsou v plném počtu.
35:26 Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil #8 Lukáš Kaďorek.
35:26 Frýdek je na trestné lavici pomalu častěji než na hřišti.
34:40 Další předčasná radost byla vidět ve tváři Závodného, ale míček neprošel až za brankovou čáru.
33:53 Tobola už se raduje z gólu, ale ten nebyl uznán pro vysokou hůl.
31:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #61 Petr Malina (4:5)
30:20 Oslabení 3 na 5 Frýdek zvládl skvěle, když soupeře ani nepustil k míčku. Ale ještě zbývá klasické oslabení.
29:22 Zatím se hosté ani nedostali na tu správnou polovinu. Ale ještě jim zbývá minuta přesilovky.
27:20 V další šanci Frýdek. Tři na dva a Kalivoda zkouší střelu. Brankář byl však skvěle připraven.
26:38 Gamrot v obrovské šanci. Netrefil odkrytou branku.
24:34 A Frýdek se z toho Přerovského sevření nedokáže dostat.
23:36 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Aleš Fafílek, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (4:4)
23:10 Přerov je teď hodně nebezpečný.
22:01 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Adam Borges, asistoval #61 Petr Malina (4:3)
21:16 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #49 Filip Závodný (4:2)
20:44 Oba týmy už si stihly vystřelit na branku. Nejprve gólu zabránil Vlček a pak hosté trefili boční síťku.
20:00 V první třetině vyslali domácí na Vlčkovu bránu 10 střel. Hosté jim opláceli 8 střelami.
18:39 Aktivněji ke konci třetiny vypadá domácí tým, vytěží z toho ještě něco?
16:54 Přerov rozehrává na útočné třetině a v klidu si připravuje situaci. Nakonec z toho byl protiútok, ale ten také nevyšel.
15:27 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy si vždy vystřelí na bránu.
13:29 Domácí jsou v plném počtu a náročné oslabení přežili bez poskvrny.
12:05 Přerov přesilovky proti Frýdku hraje dobře a má hodně šancí.
10:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #5 Martin Jurečka, asistoval #37 Daniel Grener (3:2)
08:51 Přerov bojuje na útočné třetině, ale zatím nenašel prostro ke střele.
07:14 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #25 Martin Nenička (3:1)
06:46 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #49 Filip Závodný, asistoval #21 Ivan Valigura (2:1)
06:46 Valigura nahazuje vysunutému Závodnému a ten trochu se štěstím zakončuje.
05:02 Do další šance se dostal Matějka, který střílel a brankář měl zablokovaný výhled, ale mířil špatně.
04:23 Frýdek běží ve třech na dva obránce a skoro se jim povedlo vstřelit další branku. Vlček však stál na svém místě.
03:24 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #21 Ivan Valigura (1:1)
02:21 Frýdek se po obdrženém gólu probral a hraje s Přerovem vyrovnanou hru. Hraje se ve středovém pásmu, takže brankáři jen drží stráž.
00:19 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #4 Jakub Vlček (0:1)
00:19 Frýdek se ani nestihl rozkoukat a už má míček v brance.