9:4
    Daniel TICHÝ
    (Minář)

FbC Asper Šumperk - FBS Olomouc 9:4
branky: 4. Ondřej Mrázek, 14. Jiří Trávníček, 19. Ondřej Mrázek, 20. Ondřej Mrázek, 38. Jiří Trávníček, 41. Jiří Trávníček, 42. Jindřich Kamler, 44. Jindřich Kamler, 54. Jiří Trávníček - 25. Martin Willmann, 32. Vojtěch Blana, 36. Filip Sklenovský, 60. Daniel Tichý; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Antonín Byvan 22 - Dominik Šobota 20; po třetinách: 4:0, 1:3, 4:1
60:00 Komentář hostí: Souhlasím, že rozhodla efektivita a za mě pak ještě krátké herní pasáže, ze kterých vypadneme ze hry. Pak je to o psychice a celkovém nastavení. Jak toto prolomíme, tak budeme vyhrávat. Herně na to máme, jen se musíme zvednout v hlavách.
60:00 Kapitán domácích: V první řadě děkujeme soupeři za zápas. Dnes vyhrál tým, který byl ve všech ohledech efektivnější. Za víkend bereme plný počet bodů, zcela po zásluze. Zdravíme Peťu Matěje a Filipa Jáňěho. #celasatnajevlaufu
59:20 GÓL FBS Olomouc! 9:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #8 Jan Minář (9:4)
53:38 GÓL FbC Asper Šumperk! 9:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (9:3)
51:54 Po skončení přesilové hry, začíná pro Šumperk další 2min přesilovky.
51:00 Šumperk nevyužívá prěsilovou hru ve svůj prospěch.
49:30 Téměř půlka třetí třetiny. Herně je tato třetina velmi vyrovnaná.
48:58 Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil #18 Jiří Trávníček.
48:58 Odpískán nájezd proti Olomouci.
46:20 Boj na hrišti, už začíná být, tak velký, že rozhodčí můsí uklidňovat utkání!
44:15 Po timeoutu hostí začíná na hřišti jeden velký kolotoč, z jedné strany na druhou.
43:06 Timeout FBS Olomouc
43:06 GÓL FbC Asper Šumperk! 8:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #18 Jiří Trávníček (8:3)
41:34 Šumperk využívá přesilovky a střílí další gól.
41:33 GÓL FbC Asper Šumperk! 7:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (7:3)
41:13 Třetí třetina záčíná lépe pro Šumperk. Po střelené brance je tu přesilovka domácích.
40:06 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:3
40:06 Padla jedna z nejrychlejších branek a zase u ní Jirka Trávníček.
40:00 Druhá třetina byla spíše 'Olomoucká'. Uvidíme, jak proběhne poslední třetí třetina.
38:58 Domací Šumperk získává hru zpět na své čepele..
37:15 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #19 Jindřich Kamler (5:3)
36:22 První chyba Olomouce, končí na čepeli Kamlera J., ale bohužel míček končí nad bránou.
35:16 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #66 Filip Sklenovský, asistoval #26 Jan Roletzky (4:3)
32:50 Bohužel Šumperk ztrácí, skoro každy získaný míček,
31:06 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #8 Jan Minář (4:2)
31:06 Je tu polovina druhé třetiny, Olomouc je výrazně lepší. Dokazují to druhou střelenou brankou.
28:03 Olomouci končí oslabení, ubranili svou branku bez inkasovaného gólu.
27:00 Šumperk získává míček a staví se do útočného postavení.
26:03 Máme tu první přesilovou hru, které se ujímá domácí Šumperk.
24:09 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #26 Jan Roletzky (4:1)
24:09 Máme tu první vstřelenou branku Olomouce.
21:00 Zahájení druhé třetiny, zahajuje Šumperk útokem.
19:48 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #24 Matyáš Zapletal (4:0)
18:38 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #87 Michal Vařeka (3:0)
13:41 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:0
13:40 Po rozebrání obrany Šumperk střílí druhý gól..
11:24 Šumperk rozehrává standartní situaci,bohužel pro domácí bez úspěchu.
07:14 Olomouc je v držení míčku a v klidu zahajuje útok, který končí v rukách Šumperkského golmana.
04:00 Máme tu první branku Šumperka.
03:54 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (1:0)
00:00 Vítáme příznivce florbalu na domácím utkání Šumperk vs Olomouc.