0

2

2.

Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj 2:3pn
branky: 23. Ondřej Koleník, 25. David Cejnar - 20. Tomáš Hanák, 24. Tobiáš Handl, N Jan Vojáček; rozhodčí: Lukáš Paták - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Linhart ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Olomoucký kraj hráč #7 Jan Vojáček a vstřelil rozhodující gól (2:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Královéhradecký kraj hráč #23 David Cejnar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Olomoucký kraj hráč #10 Tobiáš Handl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Královéhradecký kraj hráč #29 David Krása , ale gól nevstřelil.
35:00 Zahájena trestná střílení
35:00 Ukončení prodloužení
32:05 Standardní situace ze středu hřiště pro Královehradecko.
30:01 Odstartovala rozhodující část utkání.
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Ukončení 3. části
29:50 Akce 2 na 1 Královehradecka nekončí gólem.
29:00 Večerka mířil do odkryté brány trefuje pouze tyč.
28:51 Timeout Olomoucký kraj
28:30 Pěkná individuální akce Urbánka která bohužel nekončí gólem.
27:15 Závar před brankou Linharta neskončil gólem.
25:00 Po gólu Olomouckého kraje přichází vyloučení Šebesty ze kterého přichází vyrovnání.
24:59 GÓL Královéhradecký kraj! 2:2
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil #23 David Cejnar bez asistence (2:2)
23:50 GÓL Olomoucký kraj! 1:2
Branku družstva Olomoucký kraj vstřelil #10 Tobiáš Handl, asistoval #7 Jan Vojáček (1:2)
22:58 Urbánek rozehrál standardní situaci ze zajímavé pozice na Koleníka a ten proměňuje.
22:57 GÓL Královéhradecký kraj! 1:1
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil #22 Ondřej Koleník, asistoval #21 Martin Urbánek (1:1)
20:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrává Olomoucký kraj.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:23 Hanák získává balónek na polovině soupeře a pěknou střelou na vzdálenější tyč posílá svůj tým do vedení.
19:22 GÓL Olomoucký kraj! 0:1
Branku družstva Olomoucký kraj vstřelil #9 Tomáš Hanák bez asistence (0:1)
15:33 Fanoušci Královehradeckého kraje ženou svůj tým povzbuzováním kupředu k soupeřově bráně.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:45 Vojáček netrefuje úplně odkrytou bránu v závěru první třetiny skóre zůstává nepozměněno.
07:45 Černohous natahuje u levého mantinelu.. trefuje pouze tyč
03:45 Olomoucký kraj si vytváří tlak před soupeřovou brankou ale gól z něj prozatím nevytěžili.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Olomouckého kraje.