• 33 32:05
    4:5
    ()

Výběr OLaMS WU15 - Výběr PHaSČ WU15 4:5p
branky: 2. Vanessa Filuschová, 24. Viktorie Martináková, 26. Michaela Kubečková, 28. Eva Řeháková - 11. Veronika Štajnerová, 14. Eliška Trojánková, 25. Markéta Žbánková, 30. Veronika Štajnerová, 33. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Sajašová ? - Hana Kuchařová ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:2, 0:1
35:00 Krásné vyrovnané, dramatické utkání, ve kterém jsme se štěstím vyrovnali v power play a prodloužení dotalačili vítězný gol silou vůle. Holky hrály konečně na doraz a odměnou jim bude finále. Gratulejeme soupeři k velmi dobrému výkonu a přejeme jim hodně štěstí v boji o bronz.
35:00 Komentář trenéra domácích: Tohle měl být finálový zápas.
35:00 Ukončení prodloužení
32:05 GÓL Výběr PHaSČ WU15! 4:5
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil #13 Veronika Štajnerová bez asistence (4:5)
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Ukončení 3. části
29:39 GÓL Výběr PHaSČ WU15! 4:4
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil #13 Veronika Štajnerová, asistoval #2 Anna Bartušková (4:4)
27:46 Timeout Výběr PHaSČ WU15
27:46 GÓL Výběr OLaMS WU15! 4:3
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #4 Michaela Kubečková (4:3)
25:50 GÓL Výběr OLaMS WU15! 3:3
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil #4 Michaela Kubečková bez asistence (3:3)
24:10 Timeout Výběr OLaMS WU15
24:10 GÓL Výběr PHaSČ WU15! 2:3
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil #17 Markéta Žbánková, asistoval #14 Eliška Trojánková (2:3)
23:48 GÓL Výběr OLaMS WU15! 2:2
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil #7 Viktorie Martináková, asistoval #17 Vendula Maroszová (2:2)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
13:12 GÓL Výběr PHaSČ WU15! 1:2
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil #14 Eliška Trojánková, asistoval #74 Hana Kuchařová (1:2)
10:53 GÓL Výběr PHaSČ WU15! 1:1
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil #13 Veronika Štajnerová, asistoval #10 Alice Novotná (1:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
01:27 GÓL Výběr OLaMS WU15! 1:0
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil #13 Vanessa Filuschová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (1:0)