2:5
    Berenika VRZALOVÁ
    (Lenfeldová)

Výběr HKaPA WU15 - Výběr USaLB WU15 2:5
branky: 1. Natálie Balková, 17. Natálie Balková - 3. Eliška Vrzalová, 7. Adriana Hýsková, 8. Lucie Želízková, 22. Laura Vytrhlíková, 29. Berenika Vrzalová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá ? - Michal Pech ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 0:2
30:00 Komentář trenéra hostí: V první a třetí třetině jsme byli lepším týmem a vítězství je zasloužené, zklamáním byla druhá třetina, která mohla do zápasu promluvit jinak. Jsme rádi,že nám vyšli taktické pokyny a děkuji soupeři za zápas.
30:00 Ukončení 3. části
28:37 GÓL Výběr USaLB WU15! 2:5
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil #10 Berenika Vrzalová, asistoval #7 Markéta Lenfeldová (2:5)
23:14 Timeout Výběr HKaPA WU15
21:23 GÓL Výběr USaLB WU15! 2:4
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil #15 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Eliška Vrzalová (2:4)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
16:41 GÓL Výběr HKaPA WU15! 2:3
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil #8 Natálie Balková, asistoval #2 Eliška Pešavová (2:3)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:59 GÓL Výběr USaLB WU15! 1:3
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil #6 Lucie Želízková, asistoval #5 Klára Dvořáková (1:3)
06:35 GÓL Výběr USaLB WU15! 1:2
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil #16 Adriana Hýsková, asistoval #11 Eliška Vrzalová (1:2)
02:16 GÓL Výběr USaLB WU15! 1:1
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil #11 Eliška Vrzalová, asistoval #16 Adriana Hýsková (1:1)
00:55 GÓL Výběr HKaPA WU15! 1:0
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil #8 Natálie Balková, asistoval #3 Kristýna Venclová (1:0)