• 29 28:57
    9:3
    (Holoubek)

Výběr HKaPA U17 - Výběr VYaJČ U17 9:3
branky: 1. David Stružinský, 2. Adam Hušek, 7. David Petržela, 11. Adam Šmíd, 13. David Petržela, 15. Matyáš Velc, 16. Matyáš Velc, 19. Adam Šmíd, 22. David Stružinský - 5. Petr Svoboda, 24. Jan Procházka, 29. Petr Svoboda; rozhodčí: Jiří Němec - František Košňar; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Zahálka ? - Petr Bartáček ?; po třetinách: 3:1, 5:0, 1:2
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Komentář trenéra týmu hostí: V prvních dvou třetinách nám chyběl důraz a nasazení. V této části hry soupeř rozhodl.
29:59 Komentář trenéra domácího týmu: Zápas rozhodla povedená druhá třetina, kde jsme týmovým a zodpovědným výkonem dokráčeli k vítězství. Poté už se zápas jenom dohrával. Děkujeme soupeři za zápas.
28:57 GÓL Výběr VYaJČ U17! 9:3
Branku družstva Výběr VYaJČ U17 vstřelil #17 Petr Svoboda, asistoval #6 Ondřej Holoubek (9:3)
23:20 GÓL Výběr VYaJČ U17! 9:2
Branku družstva Výběr VYaJČ U17 vstřelil #16 Jan Procházka, asistoval #10 Vít Nosek (9:2)
21:24 GÓL Výběr HKaPA U17! 9:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #3 David Stružinský bez asistence (9:1)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:08 GÓL Výběr HKaPA U17! 8:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #9 Adam Šmíd, asistoval #11 Johan Liebich (8:1)
15:08 GÓL Výběr HKaPA U17! 7:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #8 David Petržela (7:1)
14:32 GÓL Výběr HKaPA U17! 6:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #9 Adam Šmíd (6:1)
12:52 GÓL Výběr HKaPA U17! 5:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #8 David Petržela, asistoval #11 Johan Liebich (5:1)
10:41 GÓL Výběr HKaPA U17! 4:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #9 Adam Šmíd bez asistence (4:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
06:37 GÓL Výběr HKaPA U17! 3:1
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #8 David Petržela, asistoval #9 Adam Šmíd (3:1)
04:36 GÓL Výběr VYaJČ U17! 2:1
Branku družstva Výběr VYaJČ U17 vstřelil #17 Petr Svoboda, asistoval #7 Filip Chalupa (2:1)
01:11 GÓL Výběr HKaPA U17! 2:0
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #10 Adam Hušek, asistoval #6 Filip Novák (2:0)
00:56 GÓL Výběr HKaPA U17! 1:0
Branku družstva Výběr HKaPA U17 vstřelil #3 David Stružinský, asistoval #6 Filip Novák (1:0)