Marek MACURA
    (Uhlík)
3

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Florbal Chomutov 4:4
branky: 2. Antonín Stárek, 4. Ladislav Pekárek, 9. Ondřej Kopič, 11. Oliver Alexander Brodský - 10. Tomáš Uhlík, 11. Petr Švehla, 14. Martin Peksa, 20. Marek Macura; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 12 - Ondřej Šrámek 16; po třetinách: 3:1, 1:3, -:-
20:00 Ukončení 2. části
19:59 Střely na bránu ve 2.poločasu: Česká Lípa 10, Chomutov 12. Celkem: Česká Lípa 20, Chomutov 16.
19:13 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Marek Macura, asistoval #23 Tomáš Uhlík (4:4)
13:14 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Martin Peksa bez asistence (4:3)
10:53 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #13 Marek Macura (4:2)
10:42 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 Střely na bránu v 1.poločasu: Česká Lípa 10, Chomutov 4.
09:34 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Tomáš Uhlík, asistoval #13 Marek Macura (3:1)
08:24 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #66 Ondřej Kopič, asistoval #12 Antonín Stárek (3:0)
03:29 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #66 Ondřej Kopič (2:0)
01:00 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek bez asistence (1:0)