3:6
    Jan KRUPIČKA
    (Lisa)

GE-TRA Floorball club Liberec - TJ JM Chodov 3:6
branky: 9. Martin Blažek, 51. Vojtěch Krupička, 57. Jan Krupička - 17. Michal Hanic, 21. Petr Šochman, 40. Lukáš Nesměrák, 41. Petr Šochman, 45. Radek Vaňáč, 47. Petr Pražák; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 174; zásahy brankářů: Vít Vaníček 15 - Jan Binder 27; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:3
60:00 Komentář k utkání trenéra Liberce Viktora Koláře: 'Výsledek utkání rozhodl desetiminutový výpadek na začátku třetí třetiny.'
60:00 Komentář trenéra Chodova Lukáše Procházky: 'Myslím, že zasloužené vítězství, ale měli jsme fáze, kde jsme dobře nehrály jako začátek druhé třetiny a zbytečné polevení za stavu 6:1, ale jinak v zásadě spokojenost.'
60:00 Střely celkem 30:21.
60:00 Hráčem utkání za TJ JM Chodov je Pražák Petr a za GE-TRA Floorball club Liberec Zdeněk Vážný.
60:00 Střely po třetí třetině 9:6.
59:15 Uglanov se Štěpánkem s jistotou odráží útoky Chodova.
58:46 Opět Sypták na Lisu, tentokrát tato akce gólem neskončila.
56:15 Krásná akce od Syptáka na J. Krupičku, který naservíroval míč na naběhnuvšího Lisu, který střílí gól.
56:09 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 3:6
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #11 Jan Krupička, asistoval #22 Jaromír Lisa (3:6)
54:01 Morální podpora od zraněného hráče Liberce Filipa Hanžla asi pomohla a domácí hráči zvýšili svoji aktivitu.
52:48 Lisa obstřeluje chodovskou branku, zatím neúspěšně.
50:56 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 2:6
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #4 Vojtěch Krupička, asistoval #7 Dmitry Uglanov (2:6)
50:56 Ano, hráči Liberce se nevzdávají a Vojta Krupička snížil na 2:6.
50:37 Ve třetí třetině má Chodov už jasnou převahu. Ale hráči Liberce se nevzdávají.
48:04 Po nahrávce Syptáka pohrdnul Honza Krupička prázdnou brankou. Následně ještě dorážka do břevna.
46:05 Timeout GE-TRA Floorball club Liberec
46:05 GÓL TJ JM Chodov! 1:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (1:6)
46:05 Pražák už neměl moc práce s umístěním míčku do branky.
45:49 Štěpánek zkušeně vynáší míč za vlastní polovinu.
44:22 GÓL TJ JM Chodov! 1:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #96 Radek Vaňáč, asistoval #9 Pavel Kubka (1:5)
43:13 Chodov si s přehledem točí libereckou pětici.
40:11 GÓL TJ JM Chodov! 1:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #8 Matěj Jendrišák (1:4)
40:11 Liberec se nestačil ani rozkoukat a už musel Vaníček lovit míček ze své branky. Za to jistě spoluhráčům nepoděkuje.
40:00 Střely po druhé třetině 10:9.
39:56 GÓL TJ JM Chodov! 1:3
Vlastní branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #66 Lukáš Nesměrák (1:3)
38:00 Vaníček opět zachránil svůj tým a výtečně vychytal samostatný průnik Chodova.
36:35 Chodov kombinační hrou rozkládá liberecké hráče, ale ti ubránili svoji branku.
34:55 Nesměrák se vydal z obrany a samostatným průnikem ohrozil Bindera.
34:01 Timeout TJ JM Chodov
31:37 Dnes velmi aktivní Klucho bourá chodovské hráče.
31:00 Honza Krupička obětavým zákrokem pomohl brankáři Vaníčkovi.
30:25 Křenek předvádí některé triky ze svého umění.
28:47 V. Krupička si vykličkoval dva hráče Chodova, ale jeho střela letěla vedle. Nyní ve velké šanci Hůza, ale ani to nevedlo ke změně stavu.
28:04 Jeden útok střídá druhý, oba týmy hrají aktivně.
27:09 Sypták ve velkém brankovišti v největší liberecké šanci v přesilovce, míří nad.
26:00 Chodov i v oslabení ohrozil domácí branku.
23:20 Začátek druhé třetiny přinesl mnoho šancí po obou stranách. Skóre zůstává stejné.
22:06 Vaníček se vytáhl krásným zákrokem.
20:36 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
20:34 Zaváhání domácí obrany potrestal Šochman.
20:00 Střely po první třetině 11:6.
16:37 GÓL TJ JM Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #10 Michal Hanic, asistoval #51 Marek Chlumský (1:1)
16:27 Swchan přihrával za bránou na Chlumského, ten následně na úplně volného Hanice, který se nemýlil a z bezprostřední vzdálenosti trefuje horní víko Vaníčkovy branky.
16:00 Klucho v šanci, ale z těžké pozice vystřelil mimo chodovskou bránu.
14:30 Náznaky šancí jsou po obou stranách, ale vyložená šance ani jedna.
10:58 Podháský vyzkoušel pozornost domácího brankáře Vaníčka, ten se však nachytat nenechal.
08:36 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 1:0
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #6 Matěj Klucho (1:0)
08:36 Po přesné kombinaci střílí mladík Blažek první gól tohoto zápasu.
07:45 Oba týmy zodpovědně rozehrávají. Zatím to není hra, která by zvedala diváky ze sedadel.
05:59 Uglanov dovezl míček až na půlku Chodova, střela Vojty Krupičky mířila nad.
05:13 Liberec zahrozil, ale střelu gólman Binder vyrazil.
04:30 Šance Chodova nebyla proměněna. Následná standartní situace téhož týmu také ne.
02:01 Klucho vybojoval míček, ale chodovští hráči ho zastavili faulem.
00:00 Hráči již nastupují na hrací plochu. Chodov v modrých dresech a Liberec v bílých.
00:00 Vítám Vás u dnešního online přenosu zápasu Fortuna extraligy mezi týmy GE-TRA Floorball club Liberec a TJ JM Chodov.
00:00 Line-up hostů: G: Binder Jan O: Řeřicha Jan, Vaňáč Radek Ú: Pražák Petr, Jendrišák Matěj, Šochman Petr
00:00 Line-up domácích: G: Vaníček Vít O: Štěpánek Marek, Uglanov Dmitry Ú: Krupička Vojtěch, Křenek Radim, Hůza Pavel