• 64 63:18
    4:3
    (Slaný)

BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav - Bulldogs Brno 4:3p
branky: 18. Petr Veselý, 49. Petr Veselý, 52. Radek Gwuźdź, 64. Radek Gwuźdź - 14. Petr Kadlec, 22. Jan Valčík, 22. Jan Valčík; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 233; zásahy brankářů: Jakub Koráb 12 - Lukáš Bábíček 26; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0, 1:0
65:00 Kometáře trenérů: domácí: Brno dnes přijelo bránit a na úvod druhé třetiny, kdy jsme udělali dvě chyby, jsme to měli hodně těžké a díky naší bojovnosti jsme dokázali utkání otočit.
65:00 Komentáře trenérů: hosté: Vybojovaný bod. Naši hráči dnes museli podat náročně fyzický výkon proti celoplošné osobní obraně soupeře. Hodně nás podržel brankář a s trochou štěští a lepší koncovkou jsme mohli být i veselejší.
65:00 Nejlepší hráči: Boleslav Petr Veselý : Brno : Kadlec
63:18 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #21 Radek Gwuźdź, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:3)
63:18 Slaný natáhl ke střele z poloviny hřiště, Babíček balonek vyrazil před sebe, kde se k míčku nejrychleji dostal Gwuźdź a vstřelil vítězný gol.
62:12 hosté přesilovou hru nevyužili. do konce prodloužení chybí necelé 3 minuty
60:59 hosté hrají přesilovou hru, semkli Boleslav ale golovou šanci si zatím nevytvořili
60:00 Střely po třetí třetině: 8:3
59:57 Timeout Bulldogs Brno
59:20 Boleslav se snažila ohrozit výrazněji branku, což se jí bohužel nepovedlo
58:39 Timeout BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav
57:12 Závěr zápasu je hodně strhující na obě dvě strany.
55:15 hraje se florbal nahoru dolu. Šance si tvoří oba týmy, Kadlec nebezpečně střílel za Brno, Ekl za Boleslav trefuje tyč!!!
52:30 Boleslav po vyrovnání přímo vstala z mtrvých, je opět aktivní, pokouší se o přetavení stavu na svojí stranu, Brno stále spoléhá na rychlé brejky.
51:10 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 3:3
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #21 Radek Gwuźdź, asistoval #43 Petr Veselý (3:3)
51:10 Po přiťuknutí dnes výborně hrajícího Veselého se trefuje Radek Gwuźdź. Boleslav se přeci jen dočkala.
50:40 Boleslav se nachvíli radovala z vyrovnání, jenže rozhodčí gól neuznali. Zřejmě balonek nepřekročil čáru celým svým objemem.
48:50 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 2:3
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #43 Petr Veselý, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:3)
48:50 Boleslav se konečně dočkala!!Slaný natáhl za půlkou ke střele,která se odrazila až k Veselému, který s překonáním Babíčka neměl problém.
45:50 Na obou stranách dochází k velkým nepřesnostem, hra je i často zastavována díky drobným faulům. Brno ale hraje hru ,kterou potřebuje. Boleslavi se zatím příliš nedaří něco vymyslet, aby dokázal snížit, vyrovnat, nebo otočit stav utkání.
42:10 Třetí třetina se nese v duchu závěru té druhé. Boleslavský zámek bez šancí a rychlé nebezpečné brejky Brna.
40:01 Slaný vs. Valčík vítězem buly třetí třetiny se stal Valčík
40:00 Dnešnímu utkání přihlíží 223 diváků.
40:00 Střely po druhé třetině: 8:5
39:05 V posledních minutách Boleslav vůbec nepouští Brno ze své poloviny, tlačí a tlačí ale nic z toho.
35:20 Boleslav je velmi aktivní, Brno už spíše spolehá na chyby obrany a na rychlé brejky.
34:00 Dvě obrovské šance Slaného, nejdříve zasouval míček už do prázdné brány, když naposlední chvíli přiběhl Jeski a balonek mu vypíchl, za pár vteřin byl před Babíčkem sám, jenže při zakončení mu bablonek sjel z hokejky. Stav tedy stále je 1:3
29:12 Boleslav se za celé dvě minuty nedostala ke gólové šanci, chvíli po přesilové hře ještě zatlačila Brno na jeho půlce, ale také bez většího ohrožení.
25:20 Boleslav je teď hodně aktivní, tlačí Brno, ale ke snížení se zatím nepropracovala.
23:00 Boleslav se snaží o rychlé zkorigování výsledku, ale Brno jí do šancí nepouští...
21:57 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Jan Valčík, asistoval #96 Luděk Ondráček (1:3)
21:57 Po chybě Cieslara se do přečíslení dostali Ondráček a Valčík, druhý jmenovaný zakončil přesně křižnou přihrávku Ondráčka.
21:05 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Jan Valčík, asistoval #7 Petr Kadlec (1:2)
21:05 první střelu Brna obstaral Kadlec, jeho střela byla stečována až za záda Korába.
20:33 K první střele druhé třetiny se dostal Fojta, Babíček ale pokus kryl.
20:01 Na buly opět Slaný a Kadlec, tentokrát úspěnější hostující útočník.
20:00 Střely po 1.třetině 13:6
17:07 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 1:1
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #43 Petr Veselý, asistoval #21 Radek Gwuźdź (1:1)
17:07 Třetí útok Boleslavi teď zatopil hostující obraně, nejprvě střílel Procházka do Babíčka, poté po přiťuknutí Gwuźdźe se trefil přesně k tyčči Petr Veselý.
15:00 Jiří Bouška nahazoval balonek před bránu, kde hostující kotlas si ho málem srazil do grány, balonek skončil na tyči. Toto byla asi jediná vážnější šance Boleslavi v přesilovce.
13:27 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #10 Jan Valčík (0:1)
13:27 Po valčíkově přiťuknutí se ke střele dostal nikým neatakovaný Kadlec, který Korábovi příliš šancí nedal!!
12:50 útočná trojice hostů ve složení Fabián, Gremmel,Veselý dělá domácí obraně velké problémy.
11:55 Ke střele se dostal brněnský obránce Jeski, trefuje tyč!!!
10:50 Brno po dlouhé době hrozí. Gremmel ale přestřelil Korábovu svatyni.
08:10 Pozornost Bábíčka vyzkoušel Brychca, Babíček ale pozorný, na druhé straně Koráb zatím bez větší práce.
05:20 Domácí Boleslav je aktivnějším týmem, vytváří si slibné šance, zatím neúspěšné. Brno zatím vyčkává!!!
03:40 Dvě obrovské šance bratří Boušků. Z pravé strany na levou přihrál Fojta Pavlovi Bouškovi, který nechal vyniknout Babíčka, po chvíli se před Babíčkem zjevil starší z bratrů Jiří, Babíček opět pozorný.
02:20 O první střelu domácích se postaral Porcházka, jeho pokus ale Bábíček kryje.
00:35 O úvodní zápletku se postarali hosté, Koráb reflexivně bálonek letící do branky vytáhl.
00:01 Na úvodním buly Slaný a kadlec, úspěšnější Slaný
00:00 Line up domácí: Koráb-Slaný,Kadlec-Bouška Pavel,Vojta Veselý,Fojta Line up hosté: Babíček-Jeski,Kotlas-Valčík,Kadlec,Ondráček
00:00 Vítejte u online reportáže ze zápasu 18.kola Fortuna Extraligy mezi BILLY BOY FBK SOKOL MLADÁ BOLESLAV a BULDOGS BRNO