• 60 59:30
    7:3
    ()

TJ JM Chodov - M&M Reality Sokol Pardubice 7:3
branky: 6. Petr Pražák, 37. Radek Vaňáč, 42. Jakub Majer, 47. Matěj Jendrišák, 50. Petr Pražák, 58. Petr Pražák, 60. Matěj Jendrišák - 7. Martin Zozuĺák, 49. Martin Zozuĺák, 55. Karel Brychta; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Barák 16 - Jan Pipek 11; po třetinách: 1:1, 1:0, 5:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Procházka): 'Odehráli jsme zápas, kde se nám konečně dařilo kontrolovat hru a držet míček, jenom nám tvrvalo déle, než jsme to potvrdili gólově. S výsledkem i hrou jsem spokojen.'
60:00 Komentář trenéra hostů (Miroslav Janovský): 'Bohužel jsme odehráli nejhorší zápas po novém roce, už v průběhu týdne tréninky naznačovaly, že hráči šli kondičně dolů a zápas to jenom potvrdil.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: Chodov - Petr Pražák, Pardubice - Martin Zozulák
59:59 Střely na branku v poslední třetině Chodov - 5, Pardubice - 8. Celkem Chodov -18, Pardubice - 19.
59:30 GÓL TJ JM Chodov! 7:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák z trestného střílení (7:3)
59:30 Trestné střílení za blokování hole v pardubické power play nařídili rozhodčí ve prospěch Chodova. Matěj Jendrišák bezpečně proměňuje forhendovou kličkou.
58:27 Timeout M&M Reality Sokol Pardubice
57:21 GÓL TJ JM Chodov! 6:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #11 Michal Schwan (6:3)
57:21 Petr Pražák má dnes svůj den a dává svůj třetí gól tentokrát ze středu hřiště.
54:59 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 5:3
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #14 Karel Brychta, asistoval #89 Michał Dziurdzik (5:3)
54:59 Pardubice se dočkaly a za svoji aktivitu v posledních minutách sklízejí ovoce. Dzurdzik i přes Šteglův faul našel přesně kapitána hostů, který prostřelil Baráka z levé strany.
54:04 Další Zozulákův pokus, bohužel pro Pardubice opět nad.
52:32 Dvojice Šťastný, Zozulák nadvakrát neprotlačila míček do chodovské branky. Pardubice zvyšují tlak, Chodov zatím odolává a hrozí brejkovými situacemi.
51:42 Timeout TJ JM Chodov
51:35 Pardubice se nevzdávají a připravily si další příležitost. Po kombinaci celého útoku však Kosejk ani nevystřelil.
50:44 Dzurzdik pěknou přihrávkou našel Vacíka, který z plného běhu tečoval míček pouze na domácí branku.
49:45 GÓL TJ JM Chodov! 5:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #24 Martin Flousek (5:2)
49:45 Chodov odskakuje na rozdíl 3 branek. Martin Flousek vypustil jedovatou střelu, kterou v závaru před brankou dorazil Petr Pražák.
48:43 A Pardubice mohly zkorigovat. Martin Flousek stál v brankovišti a rozhodčí nařídili trestné střílení. Proti sobě se postavili Martin Zozulák a Honza Barák. Pardubický reprezentant však na golmana domácích nevyzrál. Kličku do bekhendu 'Bari' fantasticky vystihl.
48:23 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 4:2
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #59 Petr Kosejk (4:2)
48:23 Martin Zozulák už se napodruhé prosazuje. a vymetá levý růžek chodovské branky.
48:07 Barák se vytáhl proti střele Zozuláka.
46:16 GÓL TJ JM Chodov! 4:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #13 Petr Šochman (4:1)
46:16 Aspoň při přesilové hře, se k sobě dostává úderná dvojice z minulých zápasů Jendrišák, Šochman. Šochman poslal Jendrišáka do výběhu, který využil zakrytého výhledu brankáře Pipka.
41:35 GÓL TJ JM Chodov! 3:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #19 Jakub Majer, asistoval #13 Petr Šochman (3:1)
41:35 Neskutečné. Chodovský kanonýr Petr Šochman se přes noc nejspíš změnil v nahravače. I u třetí branky si připisuje asistenci, tentokrát přihrával Jakubu Majerovi.
39:59 Střely na branku ve druhé třetině Chodov - 7, Pardubice - 6
36:52 GÓL TJ JM Chodov! 2:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #96 Radek Vaňáč, asistoval #13 Petr Šochman (2:1)
36:52 Na brankovišti si radek Vaňáč našel přihrávku od Petra Šochmana a kličkou do forhendu překonává Pipka.
28:42 Hráči Chodova trpělivě rozehrávají hru, aby si vypracovali golovou šanci, která zatím nepřichází.
24:55 Momentálního tlaku před brankou Pardubic nedokázali chodovští hráči využít.
23:01 Po chybné chodovské rozehrávce prověřil Baráka Vacík.
21:00 Celou minutu svíral chodovský první útok obranu Pardubic, ale bez přesného střeleckého pokusu.
19:59 střely na branku v 1. třetině: Chodov - 6, Pardubice - 5
19:40 Výborná teč Teichmana míři těsně vedle chodovské branky.
18:17 Do bežeckého souboje Vaňáč x Zozulák se vmísil Barák a při odkopu míčku se srazil s pardubickým hráčem, který snad bude v pořádku.
09:00 na hřišti se objevuje i třetí pardubický útok Chovanec, Trojan, Vacík
07:30 po rozháraném začátku, rozbitém dvěma vyloučeními začaly oba týmy točit dvě kompletní formace.
06:02 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #23 Filip Bahník (1:1)
06:02 Martin Zozulák prostřeluje Baráka a trestá druhé chodovské oslabení.
05:50 Situaci předd barákovou brankou vyřešil rázně domácí Štegl a dostává 2 minuty.
05:02 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #13 Petr Šochman (1:0)
05:02 Chodov se ubránil prvnímu oslabení, zkonsolidoval své řady a nově vytvořený druhý útok Pražák, Schwan, Šochman se hned prosadil.
00:00 Zahajovací sestavy obou týmů. TJ JM Chodov: Barák - Schubert, Vrána - Noha, Jendrišák, Štegl. M&M Reality Sokol Pardubice: Pipek - Štastný, Kosejk - Brychta, Zozulák, Teichman
00:00 Vážení diváci, vítejte u online přenosu z utkání 19. kola Fortuna Extraligy mezi týmem TJ JM Chodov a M&M Reality Sokol Pardubice. Kromě psaného onlinu můžete utkání vidět jako video přenos na stránkách www.tvcom.cz