• 60 59:06
    1:3
    ()

M&M Reality Sokol Pardubice - 1. SC WOOW Vítkovice 1:3
branky: 31. Karel Brychta - 6. Martin Tokoš, 8. Patrik Suchánek, 60. Martin Tokoš; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Jan Pipek 22 - Roman Ciompa 25; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:1
60:00 Komentář trenéra Vítkovic: 'Jsem rád, že si ze zápasu odvážímě 3 body, ale je to bohužel vše, protože florbalu toto utkání příliš nenabídlo. Hrálo se pouze od faulu k faulu.'
60:00 Komentář trenéra Pardubic: 'Rozhodla první třetina, ve které jsme mohli být odvážnější. Výkon ve druhé a třetí třetině byl velmi dobrý.'
60:00 Nejlepšími hráči utkání jsou Jan Pipek a Martin Tokoš.
60:00 Střely po třetí třetině: Pce-12, Vít-8
59:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš bez asistence (1:3)
58:46 Pardubice hrají v šesti.
58:45 Timeout M&M Reality Sokol Pardubice
58:00 Vítkovice se snaží zvýšit brankový náskok a Pardubice nečekaně snížit. Oba týmy jedou na víc jak 100%, ale gólů se zatím nedostává ani na jedné straně.
57:41 Ani jeden z týmů nešetří střelami, golmani v obou brankách mají co dělat, vyráží hrůzně vypadajíci střely i ty méně nebezpečné.
55:08 Pardubice svou přesilovou hru sice nevyužily, ale Ciompa se bezpochyby zapotil.
40:51 Pipek vyráží Tokošovu střelu nohou.
40:00 Střely na bránu po druhé třetině: Pce-7, Vít-8
39:26 Teichman střílí z půlky přes hráče, ale Ciompa s přehledem chytá.
38:37 Hrubý V. se snaží dostat míček za Pipka, ale ten jeho dorážkám odolává a míček vyhazuje.
37:10 Zozulák střílí ze strany a trefuje bránícího Lehtinena.
31:43 Hrubý L. střílí z otočky, ale mimo.
30:46 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #14 Karel Brychta, asistoval #15 Martin Zozuĺák (1:2)
30:36 Zozulák se protlačil dopředu, první střelu mu Ciompa vyráží maskou a ani napodruhé se mu nepodařilo uklidit míček do šítě.
28:34 Vichr tečuje míček letící před Vítkovickou brankou, ale trefuje jen Ciompovu nohu.
26:26 Vítkovické kombinaci zabránil v gólu Petr Jelínek.
25:31 Kunát střílí ze strany a těsně minul horní roh branky.
25:25 Hra se přesouvá z jedné strany na druhou. Zasahují golmani na obou stranách.
20:51 Pardubice se snaží, ale v držení míčku mají Vítkovice navrch.
20:00 Omlouvám se za strohost první třetiny, pořád kvůli technickým problmémům. Doufám, že druhá třetina už bude v pořádku.
20:00 Střely na bránu po první třetině: Pce-7, Vít-9.
19:17 Vítkovice se probojovaly dopředu, ale Vladař trefuje jen tyč.
15:48 Vacík zkouší snížit brankový rozdíl, ale trefuje jen tyč.
07:15 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #10 Martin Tokoš (0:2)
05:20 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:1)
00:00 Line-up Pce: Pipek-Šťastný, Kosejk, Brychta, Zozulák, Teichman; Line-up Vít: Ciompa-Tomašík, Suchánek, Hrubý L., Ťopek, Mustakallio.
00:00 Dobrý večer, omlouváme se za pozdní začátek on-line přenosu z technických důvodů. Nejdůležitější akce budou co nejdříve doplněny. Děkujeme za pochopení.