2:3
    Ondřej MIKEŠ
    ()

Torpedo Havířov - TJ VHS Znojmo 2:3p
branky: 12. Michal Šmída, 36. Martin Varta - 17. Tomáš Kucharič, 57. Karel Virgl, 62. Ondřej Mikeš; rozhodčí: Radim Janeček - David Sekanina; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 266; zásahy brankářů: Vít Schulmeister 16 - Martin Dejmal 20; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra Havířova, Jana Gajdoše: Udělali jsme několik hrubých chyb v obraně, které dokázalo Znojmo využít. V koncovce jsme opět vyhořeli a závěr třetiny jsme nezvládli ani fyzicky.
65:00 Střely na brány za prodloužení a celkově: 1 - 2 pro Znojmo a 22 - 19 pro Havířov.
65:00 Komentář trenéra Znojma, Libora Šťasty: První dvě třetiny jsme se dostávali do tempa. Výborně jsme hráli třetí třetinu, kde jsme si vytvořili nejvíc šancí. Zaslouženě jsme vyrovnali a jsem rád, že se nám podařilo zase vyhrát z prodloužení.
65:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Dejma Martin za hostující a Šmída Michal za domácí.
61:08 Mikeš Ondra si v rohu u domácí brány vybojoval míček a úspěšným zakončením ukončil toto utkání
61:07 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:3
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #27 Ondřej Mikeš bez asistence (2:3)
60:44 Kubalova a Bajgarova střela, obě letí mimo bránu
60:20 Míček z buly ukořistilo Znojmo a zahajuje útok
60:00 Střely na brány za 3. třetinu: 9 - 4 pro Havířov
59:59 Jak Havířov tak Znojmo měli po konci přesilovky šanci skórovat, na obou stranách bez úspěchu a tak se dočkáme prodloužení
59:24 Tentokrát Vartova střela pouze opouští hřiště
59:03 Kubala nastřeluje břevno a přitom přesilovka se pomalu ale jistě chýlí ke konci
58:21 Nebezpečně je ohrožována Znojemská branka ze všech stran, míček se ale zatím v síti netřepetá
57:51 Nedocenitelnou výhodu získává 130 vteřin před koncem třetiny Havířov
56:25 Rychlá přihrávka z rohu před bránu a pohotová střela Virglova tentokrát stačily na získání vyrovnávacího gólu
56:24 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #17 Petr Sláma (2:2)
55:20 Na hřišti konečně nastává větší zvrat, domácí přestávají být tou ofenzivnější stranou
54:09 Kucharič pobíhal s míčem kolem brány, obrana ho nepustila do šance
53:03 Míček se více drží na lopatách Havířovských beků, ale každá chybička je Znojmem okamžitě využita pro tvorbu útoku
51:57 Domácí vycítili hrozbu Znojemských ofenzív a sami proto začínají vkládat ještě více aktivity do své hry. Otázkou je, bude-li to stačit
51:33 Kubala neuspěl při tahu sám proti Dejmalovi, jeho střela byla vyražena a Bezděčík nestihl dorážet
51:13 Timeout Torpedo Havířov
50:51 Konečně to začíná vypadat, jakoby se Znojmo probudilo. Jejich akce začínají představovat vážnou hrozbu pro Havířovskou obranu
50:07 Schulmeister v obležení dvou útočníků vlastním tělem chránil míček zuby nehty
49:22 Znojmo se pořád trpělivě snaží zvrátit průběh utkání, bohužel, jenom trpělivost tady nestačí
47:47 Nasazení chybělo Znojemské hře v této přesilovce, Havířov dokonce leckdy poměrně snadno ukořistil míček a podnikal své vlastní útočné výpravy
46:38 Virglovu přesnou střelu lehce do ruky chytá Schulmeister
45:48 Do třetice všeho dobrého i zlého má Znojmo šanci využít přesilovku
45:07 Bárta v zoufalosti zkusil backhandem poslat míček do domácí brány, bez úspěchu
44:23 Domácím vítězství v 2. třetině bezpochyb prospělo, jejich obrana funguje dobře a když už ne, tak Znojemské střely nejsou moc přesné
43:12 Mnoho příhrávek se točí kolem Znojemské brány, Šmídova dorážka ovšem nebyla přesná
41:49 Bauer chtěl zkusit uniknout domácí obraně, lopata Mirka Kožušníka byla ale ve správný čas ve správném místě, aby ho zastavila
41:12 Útočnou aktivitou na začátku 3. třetiny vyniká spíše Havířov, takhle by tedy Znojmo vyrovnat nemohlo
40:00 Střely na branky za 2. třetinu: 6 - 9 pro Znojmo
39:59 Volně nahozený míček Žižky do brány nedoputoval a tak končí druhá třetina ve prospěch Havířova
39:30 Domácí zvládli úspěšně držet míč kdykoliv se jim dostal na lopatu, a za odměnu tak možná půjdou do šatny s jednogólovou převahou
38:59 Tentokrát je to Houbalova střela, která neškodně skončila v klíně Schulmeistera
38:16 Vránova střela proletěla kolem tyči Havířovské brány, Znojemský útok se i přesto ale zatím moc nepředvedl
37:31 Nepovoleně přerušený Znojemský brejk nezůstal pro Mirka Kožušníka bez trestu
36:35 Znojemskému útoku se povedlo vydobít si míček od Havířovských beků, ti však byli schopni zablokovat Houbalovu střelu
35:12 Jeden z rychlých útoku Havířova konečně vyšel a Vartova rychlá střela bezpečně dorazila do sítě branky
35:11 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Varta, asistoval #5 Lukáš Jurčík (2:1)
34:30 Rozhodčí již podruhé pozastavil hru a vysvětluje Havířovskému hráči pravidla, tentokrát je tím hráčem Kowal
33:19 Neustále jsme svědky velice vyrovnaného florbalu, což ovšem pro diváky není moc přitažlivá hra
31:30 Dobře promyšlený rychlý útok Šmídy a Jurčíka neuspěl u Znojemské obrany
30:28 Hra se přelévá ze strany na stranu, naposled to byl ale Pálava, jehož střela neprošla přes domácí obranu
29:40 Odraženou střelu Pláčka sice ještě stihl Smeták tečovat, už jí ale nestihl dát správný směr
29:03 Havířovská ofenzíva často doráží na Znojemské beky, čímž si ale sami nechávají volný prostor v obraně
27:58 Vlivem přestupků domácích se Znojemští častěji dostávají k míčku, nejsou ale schopni této převahy využít
26:49 Rychlou přihrávku před Znojemskou bránu nestihl tečovat Bezděčík
26:02 Souboje o míček nejčastěji za bránami týmů je nyní na denním pořádku, ale chybí nám povedené gólové situace
24:48 Dva fauly se udály Havířovským za Znojemskou bránou, ani jednu následnou rozehrávku ale nebyli schopni využít
23:46 Jak obrana Havířova, tak obrana Znojma zatím plní svoji úlohu výborně a tak útočných šancí mnoho nevidíme
22:37 Uvidíme, jestli si druhá třetina udrží vyrovnanost první třetiny, zatím to vypadá že ano
21:30 Dvakrát v rychlém sledu získal Havířov šanci skórovat, ale ani vyražená střela Mirka Kožušníka, ani rozehrávková střela Kubaly, se nesetkaly s úspěchem
20:10 Mikeš Ondřej si z rozehrávky od mantinelu připisuje první střelu 2. třetiny, která sice prošla přes obránce, ale už ne přes Schulmeistera
20:00 Střely na branky za 1. třetinu: 6 - 4 pro Havířov
19:56 Bezděčíkovo dolování míčku od Znojemského obránce neskončilo úspěchem a první třetina tak končí remízou
19:01 Oba týmy nyní soupeří o míček, ovšem oba bez většího střeleckého úspěchu
18:01 Havířov chce do šaten odejít s převahou a tak ke konci první třetiny vyvíjí silný útočný tlak
16:45 Kucharičovi se konečně zadařilo a Schulmeisterem odražený míček hbitě posílá za jeho záda
16:44 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #12 Roman Houbal (1:1)
16:06 Pouhé tři střely nestačily hostům k prostřelení Schulmeistera a jejich přesilovka tak zůstala nevyužita
15:08 Střelu Ondřeje Mikeše musel Schulmeister jen tak tak vyrazit rukou, přesilovkovou formaci má ale Znojmo očividně nacvičenou dobře
14:07 Šmída mohl dát gól, ale kvůli způsobu jakým si vybojoval míček byl nakonec vyloučen
12:51 Houbal s míčkem utekl obránci Havířova který ho měl na starost, ale už nezvládl přesně zakončit
11:44 Obloukem zpoza branky Znojma se povedlo Šmídovi dostat přes 3 obránce a nakonec i prostřelit Dejmala
11:43 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 Michal Šmída bez asistence (1:0)
10:36 Od poloviny přesilovky se povedlo Znojemským ukořistit míček a ukousli spoustu času ze svého oslabení, což jim pomohlo přežít ho bez úhony
09:28 První přesilovková střela od Mirka Kožušníka opustila hřiště, ale přesilopvkové tempo si Havířov drží zatím dobré
08:37 Brejk domácích byl sekáním přerušen Žižkou a tak byl po zásluze potrestán
06:41 Ani Šmída ani Varta nebyli schopni před Znojemskou brankou prostrčit míček přes nashromážděné obránce
05:30 Kičerkova střela se odrazila do outu od Dejmala, následnou rozehrávkou Havířovští nedokázali nic změnit
04:47 Kucharičova další šance, tentokrát přímá střela, letí mimo bránu
04:06 U míčku se dobře a poměrně častěji drží domácí, většinou ale o něj svojí chybou přijdou
02:48 Kucharič mohl volně dorážet za Schulmaisterovi záda, nezvládl se ale natáhnout pro míček
02:12 Svou první střelu si postupně zahrály oba týmy, v každém případě ale neletěla přesne do brány
00:45 Míček si z buly vybojoval Havířov a tak dlouho testoval obranu hostů, až míček ztratil
00:00 Line-up domácích: G - Schulmeister Vít. O - Beneš David, Frydryšek Radomil. Ú - Jurčík Lukáš, Varta Martin, Šmída Michal.
00:00 Line-up hostujících: G - Dejmal Martin. O - Petříček Michal, Bauer Jiří. Ú - Houbal Roman, Salava Jiří, Kucharič Tomáš.
00:00 Přeji dobrý podvečer vážení florbaloví fandové a vítám vás u utkání 17. Fortuna extraligy mezi Torpedem Havířov a TJ VHS Znojmo.