4:5
    Jakub KUNÁT
    (Vichr)

BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav - M&M Reality Sokol Pardubice 4:5p
branky: 1. Ondřej Fojta, 44. Jaromír Ekl, 48. Pavel Bouška, 52. Ondřej Fojta - 7. Filip Bahník, 18. Martin Zozuĺák, 23. Jakub Kunát, 32. Michal Janeček, 62. Jakub Kunát; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Jiří Dolanský; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Martin Hruška 16 - Jan Pipek 29; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:0, 0:1
65:00 Kometáře treneru:hosté: Od tří bodů nás dělila poslední třetina kde jsme se nechali soupeřem zatlačit a hráli jsme zbytečně pasivně. Jinak jsme ale maximálně spokojeni, hráči podali bojovný a koncetrovaný výkon
65:00 Komentáře treneru:Jiří Stožický:O naší porážce rozhodlo, že jsme hráli jenom třetí třetinu a že jsme nevyužili více přesilovek
65:00 Nejlepší hráči : hosté:Pipek¨ domácí:Fojta
65:00 Střely v prodloužení:1:1
61:02 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 4:5
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #6 Jakub Kunát, asistoval #12 Ondřej Vichr (4:5)
61:02 Zápas ukončil střelou k tyčce Kunát
60:32 Pardubice přežili jistou smrt a v závěru utkání můžou být rádi za remízový stav.
60:00 Střely po třetí třetině...18:2!!!!
59:30 Boleslav doslova zabombardovala Pardubice, Velké šance měli Heczko,Slaný,Novotný,Pavel Bouška ale výtečný Pipek všem střelám odolal.
58:23 Timeout BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav
58:23 Boleslav se snaží o vítěznou branku, Pardubice spoléhají na protiútoky.
57:08 Pardubice můžou děkovat svému golmanovi, který je v posledních minutách opravdu drží, v poslední šanci po střele Slaného Bouška Pavel.
55:15 Boleslav se trvale usadila na půlce Pardubic, snaží se o přetavení výsledku na svojí stranu,zejména dvojce Ekl a Novotný.
53:31 Velká šance Boleslavi.Unik Novotného po křídle, ypětná přihrávka na druhou stranu hřiště, kde zakončoval Ekl do tyče.
51:09 Timeout M&M Reality Sokol Pardubice
51:09 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 4:4
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:4)
51:09 Stejná akce jako u golu Ekla. Tentokrát v roli nahazujícího Slaný a v roli zakončujícího Fojta, Boleslav tak dokončuje úspěšně 12 minut třetí třetiny.
47:11 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 3:4
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #9 Petr Novotný (3:4)
47:11 Mladá Boleslav se nadechuje k vyrovnání, je velmi aktivní. Odměnou jí je gol z přesilové hry, střelcem byl Pavel Bouška.
44:20 Boleslav je po vstřelé brance aktivnějším týmem, tlačí se do zakončení, zatím bez úspěšně
43:05 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 2:4
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #9 Petr Novotný (2:4)
43:05 Novotného vysokého balon zpracoval Ekl, a ze vzduchu sklepl za pipekova záda
40:01 Na buly Slaný a Šťastný, úspěšný Slaný
40:00 Střely na branku: 8:7
37:10 Před Pipkem se ocitl sám Slaný, ale jeho šanci pardubický gólman kryl, na druhé straně Hruška v posledních minutách moc práce neměl. V pardubické hře nastal jistý klid.
34:15 Boleslavi se dnes v přesilových hrách nedaří, ale nejenom v nich ,jak je vidět na průběžném skóre.
33:47 Novotný dvakrát natáhl, dvakrát branku ohrozil, ale ani jednou úspěšně, v zápětí střílel ze strany Slaný, trefil jenom boční síť.
32:20 Ke dvou střelám se dostal SLaný, obě chytil Pipek.
31:21 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 1:4
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #2 Michal Janeček, asistoval #6 Jakub Kunát (1:4)
31:21 Rychlý brejk Pardubic, po křídle unikl Kunát, předložil před branku Kunátovi, který se nemýlil.
30:10 Hra je neuhlazená, často přerušovaná fauly,divácky neatraktivní.
27:20 Hra byla ted často přerušovaná kvůli častým vyloučením, Boleslav nakonec hrála přesilovku 5 na 4 ale nedokázala jí využít.
22:40 Boleslav je po vstřeleném golu hodně pasivní, Pardubice jí zatlačili na vlastní polovinu, kde jí hodně trápí.
22:27 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #6 Jakub Kunát bez asistence (1:3)
22:27 Hruška neudržel nahazovaný balonek z poloviny hřiště, cehož dokázal využít Kunát a dorážkou navyšuje skóre.
21:27 Hosté se bez větších problémů ubránili.
20:10 Po buly se drali dopředu Slaný a P.Bouška, Pipek byl ale pozorný, za pár vteřin vystřelil Bouška Jiří, ale nad.
20:01 Na buly se staví Slan ý a Šťastný, vítězem Šťastný
20:00 Střely na branku: 6:11
19:55 Boleslav se snažila ještě ohrozit branku, pardubická obrana pozorná.
19:08 Pardubice využívají chyb Mladé Boslavi a hrozí z protiútoků.
17:18 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #89 Michał Dziurdzik (1:2)
17:18 Krásná přesilovková kombinace Pardubic, po serii přihrávek z první se ke střele dostal od mantinelu Zozulák, na jehož střelu přesouvající se Hruška už nedokázal zareagovat.
16:29 Do šance, se dostal Kunát jeho pokus ale skončil nad.
13:44 Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal Šťastný, jeho pokus Hruška vyrayil před sebe, kde číhal Teichman, jehož následnou dorážku Hruška také kryl.
10:50 Pardubice předvedli krásnou akci na dva dotyky, Po ose Kosejk, Šťastný se balonek dostal ke střílejícímu Brychtovi, který ze strany Hrušku nepřekonal.
09:09 Mladá Boleslav se za minutu a půl ve své přesilové hře zatím k vážnému ohrožení branky nedostala
06:08 GÓL M&M Reality Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva M&M Reality Sokol Pardubice vstřelil #23 Filip Bahník, asistoval #89 Michał Dziurdzik (1:1)
06:08 Pardubice z čista jasna udeřili. Dziurdzik naznačil na půlce střelu, čímž zmátl domácí obranu včetně golmana Hrušky, přehrál na mantinel volnému Bahníkovi, který se trefou do odkryté branky nemýlil.
04:05 Utkání se přelévá z jedné strany na druhou, před Pipkem se objevil volný Bouška Jiří, ale na Pipka nevyzrál. Boleslav v úvodu aktivnějším týmem
02:20 Pardubice se pokusili rychle vyrovnat, ale neúspěšně
00:44 GÓL BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav! 1:0
Branku družstva BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #8 Pavel Bouška (1:0)
00:44 Fojta se probil z rohu hřiště až na střed, kde mezi třemi hráči Pardubic se dokázal prosadit a přesně zakončil nad Pipekovo rameno.
00:01 Na úvodní buly se staví Slaný a Teichman, úspěšnější Slaný
00:00 Hráči nastupují na hrací plochu
00:00 Line up domácí:Hruška-Slaný,Kadlec-P.Bouška,Veselý Vojtěch,Fojta
00:00 Line up hosté:Pipek-Šťastný,Kosejk-Brychta,Zozulák,Teichman