(Křenek)
59
  • 59 58:52

GE-TRA Floorball club Liberec - 1. SC WOOW Vítkovice 6:8
branky: 21. Vojtěch Krupička, 41. Radim Křenek, 46. Lukáš Nesměrák, 46. Dmitry Uglanov, 48. Vojtěch Krupička, 58. Lukáš Nesměrák - 9. Jan Jelínek, 16. Lukáš Hrubý, 27. Karel Ťopek, 31. Milan Tomašík, 40. Milan Tomašík, 47. Milan Tomašík, 49. Jiří Mojžíšek, 56. Turkka Lehtinen; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 15 - Marcel Suchánek 12; po třetinách: 0:2, 1:3, 5:3
60:00 Komentář hostujícího trenéra Radomíra Mrázka: 'Soupeř prokázal chararkter a trpělivost na začátku třetí třetiny, my jsme svůj charakter prokázali tak, že jsme nepustili soupeře k vyrovnání. Závěr už byl jen o emocích.'
60:00 Komentář k zapasu domácího trenéra Viktoea Koláře: 'Zápas rozhodla druhá třetina a góly ze standardních situací. Jinak velice kvalitní extraligové utkání.'
60:00 Střely ve třetí třeniny skončily poměrem 12:9 pro domácí. Celkový počet střel 18:23
60:00 Nejlepší hráči utkání. Za hostující tým Milan Tomašík, za domácí Radim Křenek.
60:00 Zápas GE-TRA Floorball club Liberec - 1. SC WOOW Vítkovice skončil vítězstvím hostujícího týmu v poměru 6:8.
60:00 Domácí hráči nedokázali využít početní výhodu a pouze s jednou střelou, kterou předvedli mimo branku, končí zápas vítězstvím Vítkovic.
58:52 Trestné střílení družstva GE-TRA Floorball club Liberec neproměnil #4 Vojtěch Krupička.
58:52 Trestné střilení neproměnil Vojta Krupička. Jelínek si šel tedy odpočinout na dvě minuty.
58:52 Liberec bude mít možnost trestného střílení, po tom co hostující tým srazil v malém brankovišti Hůzu.
58:05 Liberec opět s pěti hráči v poli, mají prázdnou branku.
57:54 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 6:8
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #66 Lukáš Nesměrák, asistoval #12 Radim Křenek (6:8)
57:54 Brus si jde odpočinout a Liberec tak stále bude hrát přesilovku.
57:54 Liberec využívá přesilovku a Nesměrák snižuje a dává domácím naději.
57:38 Timeout GE-TRA Floorball club Liberec
57:38 Liberec bude hrát 5 na 3 po té, co Ponomarev opustil domácí branku.
57:38 Emoce se přiostřují, Liberec bude mít výhodu hry 4 na 3.
56:21 Tvrdou střelu Bruse chytá Ponomarev
55:08 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #21 Turkka Lehtinen, asistoval #5 Pavel Brus (5:8)
55:08 Střelou z prostoru před bránou po náhravce zpoza branky zvyšuje hostující tým.
53:12 Liberecká přesilovka přinesla dvě střely Nesměráka, jednu Suchánek kryl, druhá skončila na tyčce.
51:12 Liberec má výhodu další přesilové hry, za nedovolenou vzdálenost si jde odpočinout Ťopek.
50:05 Přihrávka na úplně volného Vladaře před brankou, ten ale nezpracoval.
48:23 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #17 Jiří Mojžíšek, asistoval #4 Martin Vladař (5:7)
48:23 Vladař vyvezl balónek zpoza branky a přihrál na volného Mojžíška, který se do odkryté svatyně nemýlil.
47:14 V Liberci právě proběhly gólové hody, oba týmy hrají velmi aktivně a diváci mocně povzbuzují domácí tým.
47:13 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 5:6
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #4 Vojtěch Krupička, asistoval #12 Radim Křenek (5:6)
47:13 Krupička velmi reflexivě zasunul odražený balónek od zadního matinelu za Suchánka.
46:18 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:6)
46:18 Vítkovice si berou zpět dvoubrankové vedení, když střelou z dálky zvyšují náskok.
45:54 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
45:54 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 4:5
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #7 Dmitry Uglanov, asistoval #12 Radim Křenek (4:5)
45:54 Liberec je zpět ve hře, když zpoza branky nahrával volnému Uglanovi Křenek.
45:36 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 3:5
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #66 Lukáš Nesměrák, asistoval #22 Jaromír Lisa (3:5)
45:36 Libereci se vyplácí aktivní hra, Nesměrák z poloviny hřiště snižuje na 3:5.
45:20 Tomašík se vytočil a vykrouožil z rohu, ale Ponomarev byl pozorný.
44:23 Dlouhá přihrávka vzduchem na Lehtinena, který byl osamocen před Ponomarevem, ale ten na dvakrát skvěle zakročil.
43:42 Krásně se vytočil z rohu Křenek, prošel přes dva hráče, ale Suchánek byl pozorný.
42:04 Liberec začal poslední třetinu velmi aktivně, Vítkovice se zatím k ničemu nedostaly.
40:33 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 2:5
Branku družstva GE-TRA Floorball club Liberec vstřelil #12 Radim Křenek, asistoval #4 Vojtěch Krupička (2:5)
40:33 Stejně jako ve druhé třetině, i teď hned v úvodu Liberec snižuje náskok hostí na rozdíl tří branek. Po krásné nahrávce od Kupičky přes celou šířku hřiště do prázdné branky proměňuje Křenek.
40:00 Začala třetí třetina dnešního zápasu, Liberec dotahuje čtyř brankové manko.
40:00 Poměr střel ve druhé třetině činil 3:8
40:00 Skončila druhá třetina, která skončila poměrem 3:1 z pohledu hostující týmu. Celkové vedou Vítkovice 5:1
39:25 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík z trestného střílení (1:5)
39:25 Trestné střílení proměnil Tomašík, Vítkovice zvyšují na 5:1.
39:25 Uvidíme trestné střílení, když Tuhkanen fauloval Jelínka těsně před Ponomarevem.
38:31 Liberec dokázal hostující pětici ubránit a nepúustit je do něčeho výraznějšího.
37:24 Jelínek se dokázal dostat ke střele, ale ta šla vysoko nad.
36:31 Vítkovice se zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici odchází Krupička.
35:32 Hraje na polovině hřiště, ani jeden tým si nevypracoval v posledních minutách větší šanci na skórování.
34:02 Vítkovice polevily, z čehož má Liberec více ze hry, ale tu stále provází spoustu nepřesností.
31:50 Zápas provází spoustu osobních soubojů u mantinelu, z toho také plyne přelévaní hry z jedné na druhou stranu, ale žádné pěkné šance k vidění moc nejsou.
30:31 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #10 Martin Tokoš (1:4)
30:16 Liberec zavřel hostující tým před jeho brankou, nic ale nedokázal vymyslet. Z následného protiútoku nadvakrát Vítkovice proměnily a zvyšily vedení.
28:41 Brus bežel sám na Ponomareva, ale vystřelil pouze do jeho hrudi. Následnou dorážku Vlček nedokázal protlačit do branky.
28:07 Suchánek zkoušel střelu, ale ta jen těsně minula branku domácích.
27:21 Štěpánek prověřil pozornost Suchánka z poloviny střelou jedovatou střelou, ale ten byl pozorný.
26:53 Vladař se snažil vymyslet šanci pro své spoluhráče, ale Liberec jej k ničemu nepustil.
26:01 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #5 Pavel Brus (1:3)
26:01 Ťopek z otočky prostřeluje domácího gólmana a vrací tak hostům dvoubrankové vedení.
25:45 Vítkovice zatlačili Liberec na svou polovinu, ale domácí skvěle brání.
24:34 Skončila domácí přesilovka, Liberec si nedokázal připravit větší šanci, která by slibvovala vyrovnání.
24:03 Křenek zkoušel překvapit hostujícího golmana, ale zprava minul.
23:34 Liberci se první půlka přesilovky vůbec nepovedla. Liberec má velké problémy s přihrávkami.
22:34 Liberec má možnost další přesilovky, když na trestnou si šel sednout Tomašík za nedovolené bránění.
21:45 Vítkovice předvedli krásnou kombinaci, na jejímž konci byl Tomašík, který ale minul branku.
20:56 Tuhkanen měl půl branky prázdné, strílel, ale Suchánek se skvěle přesunul.
20:27 GÓL GE-TRA Floorball club Liberec! 1:2
20:27 Vojta Krupička snižuje náskok hostujícího týmu. Střelou z prostoru před bránou.
20:00 Poměr střel v první třetině byl 3:6 z pohledu domácích.
20:00 Skončila první třetina dnšního zápasu, Vítkovice vedou poměrem 2:0
19:58 Krupička to zkoušel z poloviny hřiště, ale jen těsně minul.
19:21 Začíná přesilovka domácích.
18:57 Konec třetiny bude ve znamení menšího počtu hráčů na hřišti. Síly se vyrovnají.
18:21 Liberec skvěle brání, Vítkovice se dostaly pouze k jedné střele mimo branku.
17:20 Přesilovku si vyzkoušejí i hosté, za nedovolené bránění si jde odpočinout Uglanov.
16:36 Domácí tým se teď chvíli držel na polovině soupeře, ale nic z toho nevytěžil.
15:31 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #14 Karel Ťopek (0:2)
15:31 Lukáš Hrubý se dokázal odpoutat od svého strážce a nekompromisní střelou pod břevno zvyšuje náskok hostujícího týmu na 2:0
15:03 Vítkovice hrají v plném počtu, Liberec se držel na polovině spoupeře jen v první pulce přesilovky.
14:21 Štěpánke to zkoušel z otočky, ale střela skončila vysoko nad.
13:03 Liberec bude mít možnost přesilové hry, na trestnou lavici usedl hostující hráč za hru rukou.
12:30 Liberec je držen na své polovině, jen ojediněle se dostane na soupeřovu polovinu hřiště.
11:21 Křenek to zkoušel z poloviny, ale jeho tečovaná rána skončila daleko za brankou. Z následné rozehry již domácí tým nic nevymyslel.
11:01 Vlčkovu sgtřelu z půlky zblokoval před brankou Nesměrák.
10:09 Po nahozeném balónku se snažil dorážet Tokoš, ale Ponomarev byl opět pozorný.
08:57 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Jan Jelínek, asistoval #4 Martin Vladař (0:1)
08:57 Hostující tým skóruje! Střelou z dálky se prosadil Jelínek, asistoval mu Vladař.
07:48 Hrubý to zkoušel zleva, ale Ponomarevova ruka vystřelila a míček vyrazila mimo branku.
06:24 Tomašík to zkoušel z rozehrávky trestného úderu, ale jeho střelu vyrazil domácí obránce.
05:28 V dobré přiležitosti se objevil hostující Mojžíšek, ale Ponomarev skvěle zakročil.
03:40 Štěpanák zkoušel z poloviny hřiště, ale jeho střela byla zblokována.
03:10 Po úvodních šancích na obou stranách je v tuto chváli k vidění poklidný florbal, oba týmy se snaží vymyslet, jak se dostat k soupeřově bráně.
00:59 Domácí nastřelili tyčku!
00:40 Před brankou domácích se objevil osamocený Tokoš, ale míček nezpracoval.
00:00 Úvodní buly obstarají Křenek a Ťopek.
00:00 Oba týmy jsou nastoupené, vše je připraveno k zahájení utkání.
00:00 Domácí vstupují do utkání v tomto složení: Ponomarev - Štěpánek, Uglanov - Krupička, Křenek, Hůza
00:00 Zahajovací sestava hostů z Vítkovic: Suchánek M. - Suchánek P., Jelínek - Hrubý L., Ťopek, Hrubý V.
00:00 Vítejte u on-line přenosu z Liberce mezi místním GE-TRA Floorball club Liberec a 1. SC WOOW Vítkovice. Utkání by mělo začínat v 15 hodin.