• 56 55:17
    4:6
    (Deutsch)

Bulldogs Brno - Tatran Střešovice 4:6
branky: 3. Petr Kadlec, 26. Luděk Ondráček, 51. Martin Koutný, 52. Jakub Gremmel - 12. Michal Jedlička, 20. Marek Deutsch, 31. Milan Fridrich, 37. Michal Jedlička, 41. Michal Jedlička, 56. Milan Fridrich; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 1042; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 25 - Tomáš Kafka 25; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:2
59:59 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: Tatran - Milan Fridrich Bulldogs - Petr Kadlec
59:59 Střely: 8:10 -> Celkově střely: 29:31
59:59 Je krásné hrát florbal v Brně před tolika diváky, takto náročné zápasy, které převyšují svoji kvalitou extraligu, náš tým chce a potřebuje vyhrávat. Tatran je díky svojí elitní lajně nejlepší v lize, ale přes dnešní neúspěch se kvalitou týmům této úrovně přibližujeme. Svým hráčům za dnešní představení děkuji, stejně jako divákům. Filip Vítek
59:59 Výborný výkon Brna především ve 3. třetině strhující florbal s vynikající diváckou domácí kulisou. Pro nás důležité 3 body po vánočním odpočinku. Zahalka
59:59 Zápas končí 4:6 pro Tatran Střešovice. Viděli jsme velmi pěkný zápas s perfektní atmosférou, kterou nám zařídili naši diváci.
58:58 Buldoci dali málem v oslabení góla.
57:50 Tatran se stále snaží proměnit přesilovku, ale obrana a brankář Bábíček ví co mají dělat.
55:45 Domácí znovu nedokázali projít obranou Tatranu.
55:17 GÓL Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #10 Marek Deutsch (4:6)
53:54 Pěkná šance domácich vstřelit gól. Tuto šanci bohužel nedokázali proměnit.
52:36 Domácí se snaží nepustit Tatran do útočné situace.
51:34 Domácí hrají pod neustálým burcováním diváků a snižují vedení Tatranu na 4:5.
51:18 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Jakub Gremmel, asistoval #14 Ondřej Fabián (4:5)
50:53 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Martin Koutný bez asistence (3:5)
50:03 Timeout Bulldogs Brno
50:00 Buldoci měli zase pěknou šanci vstřelit gól, ale Kafka vytušil situaci dva na jednoho.
49:39 Hosté jsou opět v plném počtu.
48:57 Domácí se snaží proměnit přesilovku, ale zatim se jim moc nedaří.
47:31 Tatran znovu střílí horní tyčku brány.
45:35 Hra je opravdu rychlá. Hraje se na obou polovinách. Je vidět že hráči domácích se snaží dohnat skóre.
43:32 Domácí útočnící se více snaží napadat obránce a vybojovat si tak míček pro sebe.
40:11 GÓL Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Michal Jedlička bez asistence (2:5)
40:11 Po rychlé rozehrávce padá další gól do brány hostů do pravého dolního rožku. Michal jedlička má dnes již 3. gól.
39:59 Střely: 14:14
39:59 Statistika střel druhé třetiny je 14:14. V první třetině to bylo 7:7. Uvidíme co nám přinese třetí třetina.
39:35 Dnešní utkání sleduje 1042 diváků, což je druhá největší návštěvnost diváků v Brně na ligovém florbale. Atmosféra v hale je vynikající.
39:00 Hosté jsou v plném počtu
38:11 Přesilovka plná šancí, ale Kafka si dokázal pokrýt celou bránu.
36:01 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #8 Johan Von der Pahlen (2:4)
35:47 Domácí jsou v plném počtu.
34:10 Domácí bránu masírují neustále střely od střešovické přesilovky.
32:51 Hra byla přerušena kvůli malému zranění domácího hráče
31:46 Domácí jsou po gólu znovu v plném počtu a snaží se hrát velmi aktivní hru a dorovnat skóre.
30:08 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #14 Michal Jedlička (2:3)
30:08 Hosté využili přesilovou hru a po mnoha odrazech od golmana či hráčů střílí gól a dostávají se do vedení
27:18 Hra je vyrovnaná, obě družstva naráží na kvalitní útočné i obranné dvojce.
25:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #32 Martin Koutný (2:2)
25:12 Domácí dorovnávají skóre na 2:2 po rychlé rozehrávce od mantinelu u soupeřovy střídačk y.
23:45 Domácí utvořili dobrou útočnou formaci a vyšla z toho velice pěkná střela na bránu, ale golman Kafka moc dobře věděl kam střela letí
22:35 Domácí dostávají pod kontrolu míček v obranném pásmu.
22:22 Domácí měli štěstí. Útočník Tatranu trefil horní tyč brány
20:45 Domácí se zatím snaží dostat do útočného pásma, ale útočníci Tatranu je nechtejí pustit dál
19:59 Střely: 7:7
19:57 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Marek Deutsch bez asistence (1:2)
19:57 Domácí dostávají góla ze střely Marka Deutche, která směřovala do pravého horního rohu.
19:17 Domácí měli krásnou šanci vstřelit gól, ale tuto akci bohužel zastavil až golman Kafka.
18:20 Domácí rozehrávají v útočném pásmu a snaží se proměnit svoji šanci
17:00 Domácí vytěžili z rychlého brejku a vyšla z toho krásná střela na bránu Tatranu.
16:35 Tatran znovu ohrozil domácí bránu prudkou střelou.
15:30 Boj o každý míček, Tatran teď aktivnější než domácí.
13:49 Tatran přebíra vštší kontrolu míčku na svou stranu a dostává se do útočného pásma a Bábíčka zkouší střelami k tyčkám
11:18 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
11:18 Tatran dorovnal skóre, Jedlička vymetl na konci trestu Brna šibenici.
10:27 Tatran si vytvořil klasický přesilovkový zámek a snaží se svoji šanci proměnit v gól
09:05 V hale je dnes více diváků než obvykle. Uvidíme kolik jich nakonec pořadatelé napočítají.
08:11 Bulldogs Brno se stále dostávají do útoku, ale Tatran Střešovice mají kvalitní obrannou hru
06:45 Bulldogs Brno mají ze hry stále víc
04:31 Bulldogs Brno se pomalu dostávají do ůtoku a na golmana Kafku padají pěkné střely
02:31 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #33 Libor Schneider (1:0)
02:31 Petr Kadlec prostřelil chumel hráčů ze střední vzdálenosti nad rameno Kafky
00:00 Zahajovací pětice teamu Bulldogs Brno : Lukáš Bábíček, Petr Jeski, Michal Kotlas, Onřej Veselý, Martin Koutný a Luděk Ondráček Tatran Střešovice : Kafka Tomáš, Marek Deutsch, Lukáš Brus, Johan Von Der Pahlen, Michal Jedlička a Milan Fridrich